KARCHER

Parownica KARCHER Professional SG 4/4 1.092-104.0

Produkt chwilowo niedostępny
Produkt
chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.
Twój adres email został dodany!
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później


Tutaj dowiesz się, jak chronimy Twoje dane.

Ciśnienie [bar] 4 Czas gotowości pary [sek.] 180
Moc [W] 2300

Pojemność zbiornika [l]

4
Rodzaj Parownica Wyposażenie Dysza podłogowa ze szczotką, Dysza Power, Dysza punktowa, Dysza ręczna, Rury, Ssawka podłogowa, Szczotka okrągła, Wąż
Kod produktu 480771 Urządzenie z linii profesjonalnejDezynfekcja zgodnie z normą EN 16615
Dezynfekcja z certyfikatem

Wysoki poziom higieny

Kompaktowa parownica KÄRCHER SG 4/4 1.092-104.0 to profesjonalne narzędzie, która sprawdzi się we wszystkich miejscach, które wymagają zachowania wysokiej higieny, takie jak np. restauracyjne kuchnie, lady sklepowe, hotelowe łazienki, baseny czy inne przestrzenie publiczne. Urządzenie generuje ciśnienie 4 bary, przez co zapewnia doskonałą wydajność czyszczenia.

Parownica KARCHER SG 4/4 1.092-104.0 wyglad cisnienie

Certyfikowana i bardzo skuteczna dezynfekcja

KÄRCHER SG 4/4 1.092-104.0 skutecznie dezynfekuje powierzchnie zgodnie z normą EN 16615, która została potwierdzona przez laboratorium zewnętrzne. Parownica klasyfikowana jest jako urządzenie o zakresie skuteczności bakteriologicznej i wirusologicznej przeciwko otoczkowym wirusom PLUS. Badanie zostało wykonane na obecność takich drobnoustrojów jak: Enterococcus hiraea, MVA, Murines Norovirus, Adenowirus.

Parownica KARCHER SG 4/4 1.092-104.0 dezynfekcja certyfikat

Dezynfekcja bez środków chemicznych

Do dezynfekcji wykorzystywana jest jedynie woda, dlatego KÄRCHER SG 4/4 1.092-104.0 pozwala zaoszczędzić na środkach chemicznych, a do tego nie pozostawia osadu i jest bezpieczne dla czyszczonych powierzchni. Prawidłowo używana parownica usuwa do 99,999% wirusów i bakterii, a systematyczna dezynfekcja zapobiega rozwojowi wieloopornych drobnoustrojów.

Parownica KARCHER SG 4/4 1.092-104.0 dezynfekcja woda

System dwóch zbiorników

Urządzenie zostało wyposażone w 2 zbiorniki, dzięki czemu możesz uzupełniać wodę na bieżąco, bez konieczności przerywania pracy, by ostudzić bojler. Zbiornik na wodę ma pojemność 4 litrów, więc można posprzątać duże powierzchnie bez uzupełniania go. KÄRCHER SG 4/4 1.092-104.0 podgrzewa tylko część wody, co sprawia, że nie trzeba długo czekać, aż parownica będzie gotowa do pracy.

Parownica KARCHER SG 4/4 1.092-104.0 zbiornik woda podgrzewanie

System VapoHydro

System VapoHydro pozwala na płynną regulację w zależności od potrzeb. Można łatwo ustawić stopień wilgotności pary albo zastąpić ją przez strumień gorącej wody, który skutecznie usuwa nawet uciążliwe zabrudzenia.

Parownica KARCHER SG 4/4 1.092-104.0 para woda

Schowek na akcesoria

Parownica KÄRCHER SG 4/4 1.092-104.0 ma zintegrowany schowek na akcesoria, dzięki któremu potrzebne końcówki zawsze będą znajdowały się pod ręką. Na tyle urządzenia jest miejsce przeznaczone na rury przedłużające.

Parownica KARCHER SG 4/4 1.092-104.0 schowek akcesoria

Wyposażenie:

• Wąż z uchwytem
• Dwie rury parowe
• Ssawka podłogowa, 1x z listwami, 1x z włosiem
• Dysza ręczna
• Szczotka okrągła, czarna
• Dysza podłogowa ze szczotką
• Dysza power
• Dysza punktowa

Parownica KARCHER SG 4/4 1.092-104.0 zestaw akcesoria

Najczęściej zadawane pytania

Które akcesoria są kompatybilne z moim urządzeniem?
• Te informacje możesz znaleźć w instrukcji obsługi lub na stronie internetowej. Ważne: akcesoria dla urządzeń domowych nie są kompatybilne z akcesoriami przewidzianymi dla urządzeń profesjonalnych.

Czy parownicą można czyścić podłogi laminowane/parkiety?
• Możesz bezpiecznie czyścić parkiety i podłogi laminowane za pomocą parownic(pod warunkiem, że drewno nie jest olejowane czy woskowane!), jeżeli zastosujesz się do kilku wskazówek. Zmniejsz na pistolecie wydatek pary (ustaw najniższy poziom), użyj dwóch ściereczek podłogowych (= 4 warstwy), tak by jak najmniejsza ilość pary miała kontakt z powierzchnią. Nie przytrzymuj dyszy parowej przez dłuższy czas w jednym miejscu, staraj się czyścić szybkimi ruchami. Upewnij się, że podczas pracy nie tworzą się kałuże - wówczas powierzchnia wyschnie szybko i nie pozostaną na niej ślady po wodzie.

Jakie powierzchnie można bezpiecznie czyścić parownicą?
• Parownice doskonale sprawdzają się na wszystkich wodoodpornych powierzchniach domowych. Dzięki szerokiemu asortymentowi dostępnego osprzętu wielkość czyszczonej powierzchni oraz jej kształt nie stanowią przeszkody dla skuteczności usuwania zabrudzeń. Przykładowo, parownice doskonale czyszczą podłogi, blaty kuchenne, kabiny prysznicowe, kaloryfery i piekarniki oraz drobne elementy, takie jak armatura czy fugi.

Jaką temperaturę ma para wytwarzana przez parownicę?
• Temperatura wytwarzanej pary na dyszy parowej wynosi około 100°C i około 84°C bezpośrednio na czyszczonym obiekcie.

Czy można wydłużyć rurę do parownicy?
• Każda parownica standardowo wyposażona w dwie rury, które można ze sobą łączyć. Można ją także przedłużyć za pomocą dodatkowej rury. Należy jednak pamiętać, że wraz z wydłużeniem rury spada temperatura pary na jej końcu.

Czy można używać wody demineralizowanej zamiast wodociągowej?
• Woda demineralizowana wypłukuje minerały z bojlera i prowadzi do jego uszkodzenia. Dlatego też Kärcher zaleca stosowanie wody wodociągowej i regularne odkamienianie bojlera za pomocą dedykowanych do tego celu pałeczek.

Co zrobić gdy urządzenie nie podgrzewa wody?
• Sprawdź czy urządzenie jest podłączone do prądu, lub czy nie zadziałały bezpieczniki. Sprawdź czy zbiornik na wodę nie jest pusty - jeżeli tak uzupełnij go wodą do 3/4 maksymalnej pojemności. Jeżeli urządzenie nie działa z innego powodu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta lub najbliższym punktem serwisowym.

Co zrobić gdy zawór bezpieczeństwa nie daje się otworzyć?
• Jeżeli zawór bezpieczeństwa nie chce drgnąć lub kręci się dookoła, poczekaj aż bojler ostygnie, wówczas ciśnienie wewnątrz zbiornika spadnie i zawór otworzy się bez trudu. Gdy zajdzie taka potrzeba, możesz obniżyć ciśnienie w bojlerze poprzez dłuższe przytrzymanie spustu pistoletu. Jeżeli po wystudzeniu bojlera, blokada nadal nie chce ustąpić, skontaktuj się Biurem Obsługi Klienta lub najbliższym punktem serwisowym.

Co zrobić gdy czas nagrzewnia jest zbyt długi?
• Kiedy czas, jaki zajmuje nagrzanie się bojlera, znacząco się wydłuży, należy przeprowadzić odkamienianie urządzenia. Służą do tego specjalne pałeczki do odkamieniania Kärcher. Nie należy stosować do tego celu agresywnych preparatów, takich jak ocet. Jeżeli po odkamienianiu parownica w dalszym ciągu nagrzewa się zbyt długo skontaktuj się Biurem Obsługi Klienta lub najbliższym punktem serwisowym.

Co zrobić gdy kontrolka braku wody jest ciągle podświetlona?
• Termostat mógł ulec awarii. Skontaktuj się z autoryzowanym serwisem lub bezpośrednio.

Co zrobić gdy nie da się wyłączyć pary lub gdy para wydobywa się z zaworu bezpieczeństwa?
• Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta lub najbliższym punktem serwisowym.

Co zrobić gdy podczas prasowania z żelazka cieknie woda?
• Poczekaj, aż parownica w pełni się nagrzeje. Pamiętaj by nie napełniać zbiornika większą ilością wody niż 3/4 jego maksymalnej pojemności. Jeżeli twoja parownica posiada funkcję pracy z gorącą wodą, sprawdź czy na pewno jest ustawiona w tryb pary.


Ciśnienie [bar] 4
Czas gotowości pary [sek.] 180
Długość przewodu [m] 7.5
Kolor Szary
Moc [W] 2300

Pojemność zbiornika [l]

4
Rodzaj Parownica
Typ Parowy
Waga [kg] 8

Wskaźnik temperatury

Tak
Wydajność [m2] 150
Wyposażenie Dysza podłogowa ze szczotką, Dysza Power, Dysza punktowa, Dysza ręczna, Rury, Ssawka podłogowa, Szczotka okrągła, Wąż
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Zasilanie Sieciowe
Przeznaczenie Do użytku profesjonalnego
Seria Professional
Model producenta 1.092-104.0
Gwarancja 24 miesiące
Waga z opakowaniem [kg] 11.05
Instrukcja obsługi Pobierz
Nazwa producenta/importera KARCHER POLAND
Mop obrotowy VILEDA Turbo
115,99
119,99
Cena przed obniżką
119,90
Najniższa cena

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!