HAXE

Inhalator nebulizator pneumatyczny HAXE Galaxy JLN-2302AS 0.4 ml/min

129,00

Najszybsza dostawa:

pojutrze15.04.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Rodzaj Inhalator Typ Pneumatyczny
Zasilanie Sieciowe Szybkość nebulizacji [ml/min] 0.4
Ciśnienie robocze [bar] 1.4 Przenośny Nie
Kod produktu 203514 Do wszystkich rodzajów leków wziewnych5 filtrów w zestawie i dwie maski
Inhalator Pikko

Inhalator HAXE Galaxy JLN-2302AS jest w pełni bezpiecznym i skutecznym wyrobem medycznym. Rodzinny nebulizator idealnie nadaje się do leczenia dolnych i górnych dróg oddechowych. Galaxy jest inhalatorem tłokowym (pneumatycznym), co oznacza, że nadaje się do nebulizacji nawet najmniejszych dzieci i niemowląt. Ten rodzaj inhalatora pozwala na przyjmowanie wszystkich rodzajów leków wziewnych np. antybiotyków czy glikokortykosteroidów. Szybkość nebulizacji i niski poziom natężania hałasu wpływają na komfort użytkowania nie tylko przez dzieci, ale i dorosłych. Nebulizację uruchamia się jednym przyciskiem. Aby rozpocząć inhalację, wystarczy napełnić zbiornik lekarstwem, założyć maskę lub ustnik i włączyć urządzanie.

InhalatorHAXEGalaxyJLN2302AS-Inhalator-wyglad-ogolny

WYGODA UŻYTKOWANIA

Wielkość cząsteczek wytwarzanych przez nebulizator pozwala na leczenie zarówno górnych, jak i dolnych dróg oddechowych. Galaxy sprawia, że lekarstwo dociera do najgłębszych warstw układu oddechowego. Niewielka pozostałość leku i szybka nebulizacja czynią go najlepszym inhalatorem dla rodziny. W zestawie znajduje się maska duża, dla osoby dorosłej oraz mała, dla dziecka z dodatkową regulacją na nos. Innymi częściami zestawu są: ustnik, dług przewód powierzany, pojemnik na lek z rozpylaczem (nebulizator) oraz 5 wymiennych filtrów.

Galaxy JLN-2302AS jest niebywale lekkim i małym inhalatorem. Waży zaledwie 1,25 kg i zmieści się nawet w najmniejszym mieszkaniu. Wbudowana rączka wykonana z trwałego, wysokiej jakości plastiku pozwala na bezproblemowe transportowanie urządzenia.

InhalatorHAXEGalaxyJLN2302AS--Inhalator-akcesoria-maski-nakladki

ZOBACZ WIĘCEJ

Pozostałe wyposażenie Maska dla dorosłych, Maska dla dzieci, Nebulizator z przewodem powietrznym, Ustnik, Zapasowe filtry
Kolor Biały
Funkcje dodatkowe Cicha praca
Rodzaj Inhalator
Typ Pneumatyczny
Zasilanie Sieciowe
Szybkość nebulizacji [ml/min] 0.4
Ciśnienie robocze [bar] 1.4
Przenośny Nie
Poziom hałasu [dB] 55

Tryb pracy

Ciągły
Wymiary [cm] 20.7 x 11.3 x 16.7
Waga [kg] 1.25
Gwarancja 24 miesiące
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Nazwa producenta/importera HAXE

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!