BEURER

Inhalator kompresorowy BEURER IH 60 0.25 ml/min

Taniej o
29,01
299,99
329,00
Cena bezpośrednio przed obniżką
329,00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką

Najszybsza dostawa:

JUTRO17.04.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Rodzaj Inhalator Typ Kompresorowy
Zasilanie Port USB, Sieciowe Szybkość nebulizacji [ml/min] 0.25
Ciśnienie robocze [bar] 0.5 Przenośny Tak
Kod produktu 534808 Technologia DCW zestawie maska dla dzieci i dorosłych
Szybka i skuteczna ulga
Inhalator kompresorowy BEURER IH 60 0.25 ml/min

Opieka nad chorym

Korzystanie z inhalatora może przynieść szereg korzyści. Inhalacja leków może poprawić drożność dróg oddechowych i złagodzić objawy przeziębienia bądź schorzeń, a także zapewnić nawilżanie dróg oddechowych.

Inhalator kompresorowy BEURER IH 60 0.25 ml/min tryby poracy

Inhalacje w domu

Niezależnie od tego, czy cierpisz na przeziębienie, astmę czy chroniczny katar, nebulizator IH 60 może poprawić stan Twojego zdrowia. Dzięki urządzeniu można przeprowadzać inhalacje w domu zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz. Kluczową cechą IH 60 jest wysoki udział cząsteczek respirabilnych, co oznacza, że drobne cząsteczki sprawniej przenikają do układu oddechowego, a lek dociera bezpośrednio. Metoda wziewna podawania leków maksymalizuje skuteczność i korzyści terapeutyczne zabiegu.

Inhalator kompresorowy BEURER IH 60 0.25 ml/min  domowe inhalacje

Pomocnik rodzica

Dzięki dużej wydajności nebulizacji wynoszącej około 0,25 ml/min inhalator dla dorosłych i dzieci umożliwia szybkie i wydajne inhalacje. Oznacza to, że możesz poświęcić mniej czasu na sesję - a więcej na oddychanie pełną piersią. Krótki czas inhalacji jest szczególnie korzystny dla dzieci, ponieważ po zabiegu pociechy mogą szybko powrócić do zabawy.

Inhalatory domowe IH 60 są wyposażone w szereg akcesoriów dostosowanych do Twoich potrzeb. Obejmują one butelkę nebulizatora, ustnik, końcówkę do nosa, maskę dla dorosłych i maskę dla dzieci, zapewniając wszechstronność i możliwość dostosowania do różnych grup wiekowych. Dodatkowo w zestawie znajdują się dwie torby: do przechowywania i do transportu.

Inhalator kompresorowy BEURER IH 60 0.25 ml/min wyglad

Lampka LED

Inhalator do domu Beurer IH 60 można łatwo zdezynfekować, zapewniając bezpieczną i higieniczną terapię. Nebulizacja leków odbywa się dzięki technologii sprężonego powietrza. Zasilanie bateryjne inhalatora zapewnia wygodę bezprzewodowego użytkowania, dzięki czemu można z niego korzystać w dowolnym miejscu. Inhalacja leków z nebulizatorem IH 60 jest komfortowa i wygodna. Cicha praca zapewnia spokojne i niezakłócone sesje, a kompaktowa i lekka konstrukcja sprawiają, że urządzenie jest przenośne i przyjazne w podróży.

Inhalatory domowe Beurer IH 60 to nowoczesne urządzenia, które mogą przynieść ulgę i złagodzenie dolegliwości górnych i dolnych dróg oddechowych. Duży udział cząsteczek respirabilnych w połączeniu z wysoką wydajnością nebulizacji zapewnia optymalną terapię i podanie leku do górnych i dolnych dróg oddechowych. Dzięki szerokiej gamie akcesoriów, wygodnym możliwościom dezynfekcji i bezprzewodowości ten nebulizator jest wszechstronny i łatwy w użytkowaniu. Odetchnij pełną piersią z inhalatorami Beurer.

Inhalator kompresorowy BEURER IH 60 0.25 ml/min dezynfekcja zasilanie bateryjne

Co w zestawie?

Inhalator kompresorowy BEURER IH 60 0.25 ml/min, maska dla dorosłych, maska dla dzieci, maska na nos, ustnik, nebulizator z przewodem powietrznym, dokumentacja.


Pozostałe wyposażenie Maska dla dorosłych, Maska dla dzieci, Maska na nos, Nebulizator z przewodem powietrznym, Ustnik
Kolor Biało-niebieski
Funkcje dodatkowe Cicha praca, Efektywne rozpylanie, Skuteczność leczenia zatok przynosowych, Technologia DC wykorzystująca sprężone powietrze
Rodzaj Inhalator
Typ Kompresorowy
Zasilanie Port USB, Sieciowe
Szybkość nebulizacji [ml/min] 0.25
Ciśnienie robocze [bar] 0.5
Przenośny Tak
Poziom hałasu [dB] 45

Tryb pracy

Przerywany
Wymiary [cm] 11 x 6.2 x 4.7
Waga [kg] 0.222
Gwarancja 24 miesiące
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Instrukcja obsługi Pobierz
Nazwa producenta/importera BEURER

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!