BEURER

Inhalator kompresowy BEURER IH 58 0.25 ml/min

279,00

Najszybsza dostawa:

JUTRO18.04.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Rodzaj Inhalator Typ Kompresorowy
Zasilanie Port USB, Sieciowe Szybkość nebulizacji [ml/min] 0.25
Ciśnienie robocze [bar] 0.5 Przenośny Tak
Kod produktu 534805
Odetchnij z ulgą

Zabierz go ze sobą!

Inhalator dla dzieci i dorosłych IH 58 to idealne rozwiązanie w przypadku chorób i dolegliwości układu oddechowego. Zaprojektowany w celu niesienia szybkiej ulgi, inhalator przenośny sprawdzi się zarówno przy takich chorobach jak astma, jak i objawach przeziębienia – katarze, kaszlu czy bólu zatok. Dzięki praktycznym funkcjom i akcesoriom inhalator przenośny zapewnia optymalną terapię.

Toster SWAN

Dziecięcy design

Kluczową cechą inhalatora elektrycznego IH 58 jest wysoka respirabilność cząsteczek terapeutycznych. W praktyce oznacza to, że urządzenie rozbija lek na bardzo małe cząsteczki, które są łatwiej wchłaniane i działają miejscowo. Poprzez działanie miejscowe terapia jest maksymalnie efektywna. Dodatkowo, czas inhalacji jest krótki, dzięki czemu nie spędzisz dużo czasu na jednej sesji. Nebulizator IH 58 wykorzystuje technologię sprężonego powietrza, co wiąże się z cichą pracą.

Toster SWAN

Zawsze pod ręką

W zestawie z cichym inhalatorem znajdziesz szeroką gamę akcesoriów, takie jak maseczki dla dorosłych i dzieci – aby z urządzenia mogła korzystać cała rodzina – i ustnik. W ten sposób samodzielnie wybierzesz, której części potrzebujesz do inhalacji. Dla dodatkowej wygody w komplecie dołączyliśmy kabel mikro USB, etui do przechowywania i torbę do transportu. To umożliwi łatwe transportowanie inhalatora na zatoki i zapewni, że nawet w podróży będziesz mógł korzystać z urządzenia bezpiecznie i higienicznie. Czy jesteś w domu, czy na wycieczce – kompaktowa i mobilna konstrukcja inhalatora kompresorowego sprawia, że szybko i skutecznie ulżysz sobie w przypadku dolegliwości dróg oddechowych. Co więcej, urządzenie można łatwo zdezynfekować; regularne czyszczenie zapobiega gromadzeniu się bakterii i zapewnia czystość przy każdym użyciu.

Inhalator podróżny to urządzenie, któremu można zaufać. Jego rolą jest niesienie ulgi i łagodzenie nieprzyjemnych objawów, związanych z chorobami układu oddechowego lub przeziębienia. Dzięki wysokiej respirabilności, cichej pracy i krótkim, skutecznym zabiegom inhalator domowy IH 58 to ważne urządzenie w każdym gospodarstwie domowym. Zestaw akcesoriów zapewni wszechstronność i wygodę, a łatwa w czyszczeniu powierzchnia usprawni dezynfekcję i utrzymanie nebulizatora w czystości. Weź głęboki oddech i ciesz się chwilą!

Toster SWAN

Co w zestawie?

Inhalator kompresowy BEURER IH 58 0.25 ml/min wyposażono w maskę dla dorosłych, ustnik, nebulizator, maskę na nos, maskę dla dzieci, instrukcję obsługi oraz kartę gwarancyjną.


Pozostałe wyposażenie Maska dla dorosłych, Maska dla dzieci, Maska na nos, Nebulizator z przewodem powietrznym, Ustnik
Kolor Biało-szary
Funkcje dodatkowe Cicha praca, Efektywne rozpylanie, Skuteczność leczenia zatok przynosowych, Technologia DC wykorzystująca sprężone powietrze
Rodzaj Inhalator
Typ Kompresorowy
Zasilanie Port USB, Sieciowe
Szybkość nebulizacji [ml/min] 0.25
Ciśnienie robocze [bar] 0.5
Przenośny Tak
Poziom hałasu [dB] 45

Tryb pracy

Przerywany
Wymiary [cm] 11 x 6.2 x 4.7
Waga [kg] 0.176
Gwarancja 5 lat
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Instrukcja obsługi Pobierz
Nazwa producenta/importera BEURER

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!