Inhalator nebulizator pneumatyczny MEDEL Sweet 0.4 ml/min

153,99

Najszybsza dostawa:

pojutrze31.05.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Rodzaj Inhalator Typ Pneumatyczny
Zasilanie Sieciowe Szybkość nebulizacji [ml/min] 0.4
Ciśnienie robocze [bar] 2.2 Przenośny Nie
Kod produktu 610191 Ultracichy kompresorAplikuje 2 ml lekarstwa w ciągu 5 minut
Zdrowie jest najważniejsze!

Inhalacja dla całej rodziny

Inhalator MEDEL Sweet cechują niewielkie wymiary (13 x 12 x 17 cm) oraz ultracichy kompresor. Nebulizator MedelJet Basic (Evo) jest umieszczony na zewnątrz obudowy inhalatora, eliminując potrzebę otwierania i zamykania urządzenia. Nebulizacja odbywa się szybko - 2 ml lekarstwa aplikowane jest w ciągu 5 minut, co zadowala nawet najbardziej niecierpliwych użytkowników. Wystarczy spokojnie oddychać, a maska szczelnie przylega do ust i nosa, umożliwiając lekowi w postaci aerozolu dotarcie do górnych i dolnych dróg oddechowych.

Inhalator nebulizator pneumatyczny MEDEL Sweet 0.4 ml/min akcesoria czas działania

Nebulizacja w kilka minut

Nebulizator MedelJet Basic (Evo) ma niewielki pojemnik, który pomieści od 2 ml do aż 8 ml leku lub jego roztworu. Generowane cząsteczki o wielkości 3,16 μm (MMAD) optymalnie wchłaniają się w górnych drogach oddechowych, tchawicy, oskrzelach i oskrzelikach małych. Frakcja respirabilna, czyli przyswajalność aerozolu, wynosząca 71,2%, świadczy o wysokiej skuteczności inhalacji. Dzięki efektowi Venturiego, powietrze pobierane jest z górnej części nebulizatora, co przyspiesza proces nebulizacji i skraca czas inhalacji, a specjalna konstrukcja nebulizatora zmniejsza pozostałą objętość leku.

Inhalator nebulizator pneumatyczny MEDEL Sweet 0.4 ml/min pojemność przyswajalność sposób działania

Cichy i wszechstronny

W inhalatorze MEDEL Sweet zastosowano zaawansowany system wyciszania dźwięku kompresora obejmujący 3 łożyska kulkowe oraz 2 zintegrowane tłumiki. Dzięki temu użytkownicy inhalatora słyszą zaledwie 52 dB, co odpowiada cichemu dźwiękowi kompresora, pozwalając na komfortowe korzystanie nawet w cichym otoczeniu.

Inhalator jest odpowiedni dla różnych schorzeń górnych dróg oddechowych, takich jak przewlekłe stany zapalne i alergiczne nosa, gardła i krtani, w tym szczególnie nawracające zapalenie zatok przynosowych, oraz dla problemów z płucami i oskrzelami, takich jak przewlekłe i nawracające zapalenia oskrzeli, astma oskrzelowa oraz po zapaleniach płuc.

Inhalator nebulizator pneumatyczny MEDEL Sweet 0.4 ml/min cicha praca zastosowanie

Zawartość zestawu

Inhalator nebulizator pneumatyczny MEDEL Sweet z wieszakiem na nebulizator, nebulizator MedelJet Basic, przewód powietrzny, klasyczna maska dla dzieci, klasyczna maska dla dorosłych, ustnik, końcówka do nosa, 5 zapasowych filtrów powietrza, saszetka na akcesoria, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna.

Inhalator nebulizator pneumatyczny MEDEL Sweet 0.4 ml/min elementy zestaw

Pozostałe wyposażenie Etui, Końcówka do nosa, Maska dla dorosłych, Maska dla dzieci, Nebulizator z przewodem powietrznym, Ustnik, Zapasowe filtry
Kolor Biały
Funkcje dodatkowe Cicha praca
Rodzaj Inhalator
Typ Pneumatyczny
Zasilanie Sieciowe
Szybkość nebulizacji [ml/min] 0.4
Ciśnienie robocze [bar] 2.2
Przenośny Nie
Poziom hałasu [dB] 52

Tryb pracy

Przerywany
Wymiary [cm] 13 x 12 x 17
Waga [kg] 1.5
Gwarancja 5 lat
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Instrukcja obsługi Pobierz
Nazwa producenta/importera MEDEL

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!