BEURER

Inhalator parowy BEURER SI 40

169,99

Najszybsza dostawa:

JUTRO29.05.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Rodzaj Nebulizator Typ Tłokowy
Zasilanie Sieciowe Szybkość nebulizacji [ml/min] 0.25
Przenośny Tak Kod produktu 581159
Zadbaj o zdrowie swojego układu oddechowego

Twoje źródło oddechu i ulgi

W dążeniu do holistycznego spojrzenia na dobre samopoczucie i zdrowie układu oddechowego, zaprojektowano nebulizator parowy Beurer SI 40.

Inhalator parowy BEURER SI 40

Twoje codzienne wsparcie

Cichy inhalator parowy to nowoczesne urządzenie, które może przynieść ulgę w przypadku przeziębień, infekcji i bólu zatok, ale sprawdzi się także w ramach profilaktyki w zimnych porach roku, kiedy nasza odporność jest najniższa. Dzięki zaawansowanej technologii, przyjaznym dla użytkownika funkcjom i konfigurowalnym opcjom ten nebulizator parowy może okazać się doskonałym towarzyszem codziennej pielęgnacji dróg oddechowych.

Inhalator parowy BEURER SI 40

Oczyszczający komfort

Cichy inhalator parowy SI 40 zamienia płyny, takie jak roztwory soli lub olejki eteryczne, w gorącą, kojącą parę. Para dociera bezpośrednio do układu oddechowego, przynosząc ulgę i pomagając w utrzymaniu drożności i komfortu dróg oddechowych.

Inhalator parowy BEURER SI 40

Ulga w oddychaniu

Maseczka inhalacyjna dołączona w zestawie sprawi, że para przeniknie do organizmu zarówno przez nos, jak i usta. Ta ergonomiczna konstrukcja zapewnia wygodne dopasowanie, co pozwala na swobodne oddychanie. Niezależnie od tego, czy szukasz ulgi od alergii, bólu zatok, czy po prostu odprężenia po długim dniu, cichy nebulizator dla dorosłych SI 40 może zaspokoić Twoje potrzeby.

Inhalator parowy BEURER SI 40

Pierwsze kroki ku zdrowszemu oddechowi

Bezproblemowa obsługa odbywa się za pomocą tylko jednego przycisku - zapomnij o skomplikowanych ustawieniach i niezrozumiałych instrukcjach. Cichy nebulizator dla dorosłych to podejście przyjazne dla użytkownika i bezwysiłkowe czerpanie korzyści z terapii.

Inhalator parowy BEURER SI 40

Inhalator parowy, który troszczy się o Twoje zdrowie

Przenośny inhalator SI 40 posiada funkcję stałej temperatury, dzięki czemu wytwarzana para utrzymuje stały i komfortowy poziom ciepła, eliminując ryzyko przegrzania lub poparzenia. Ta cecha zapewnia bezpieczne i przyjemne doznania podczas zabiegu - z inhalacji mogą skorzystać wszyscy członkowie rodziny. Dodatkowo praca urządzenia jest możliwa do dostosowania poprzez regulowaną wydajność nebulizacji. Niech Twoje górne drogi oddechowe udrożnią się, a Ty odetchniesz pełną piersią.

Wygodny suwak pozwala regulować intensywność nebulizacji, dopasowując ją do osobistego poziomu komfortu. Inhalacja za pomocą nebulizatora parowego jest bardzo prosta i wygodna - przy czasie doprowadzenia wody do wrzenia wynoszącym około 2 minuty, nie będziesz musiał długo czekać, aby doświadczyć kojącej terapii. Zimne pory roku mogą być trudne, szczególnie, gdy cierpią Twoje górne drogi oddechowe. Model Beurer SI 40 może stać się Twoim sprzymierzeńcem - elastyczna maseczka inhalacyjna, innowacyjna technologia i prosta obsługa to cechy, które łączy w sobie inhalator parowy SI 40. Postaw na bezpieczeństwo, skuteczność i wygodę.

Inhalator parowy BEURER SI 40

Wyposażenie

Inhalator parowy BEURER SI 40, maska, dokumentacja.


Pozostałe wyposażenie Maska dla dorosłych
Kolor Biały
Funkcje dodatkowe Cicha praca, Dezynfekcja, Efektywne rozpylanie
Rodzaj Nebulizator
Typ Tłokowy
Zasilanie Sieciowe
Szybkość nebulizacji [ml/min] 0.25
Przenośny Tak
Poziom hałasu [dB] 52

Tryb pracy

Ciągły
Wymiary [cm] 26.5 x 26 x 9.6
Waga [kg] 0.62
Gwarancja 24 miesiące
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Instrukcja obsługi Pobierz
Nazwa producenta/importera BEURER

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!