NENO

Podgrzewacz do butelek NENO ze sterylizatorem Lindo 6w1

265,13

Najszybsza dostawa:

JUTRO29.02.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Automatyczny wyłącznik Nie Podtrzymywanie temperatury Tak
Regulacja temperatury podgrzewania Tak Kolor Biały
Zastosowanie Do butelek, Do słoiczków, Do smoczków Kod produktu 487161
Sterylizacja w 3 trybachPodgrzewanie posiłków do 65°C

Model producenta

Niezwykle przydatne urządzenie

Nowoczesny design

Podgrzewacz do butelek NENO ze sterylizatorem Lindo to produkt ekskluzywny, pasujący do nowoczesnych kuchni, zarówno w odcieniach bieli, drewna jak i czerni. Jego stylowy, nowoczesny wygląd sprawia, że będzie ozdobą każdego blatu kuchennego. Sięgnij po gotową butelkę z mlekiem o idealnej temperaturze do podania niemowlakowi, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba.

Podgrzewacz do butelek NENO ze sterylizatorem Lindo 6w1 nowoczesny design kolor kolorystyka syl wyglad

Bezpieczne podgrzewanie mleka

Nie wiesz, jak bezpiecznie przygotować do spożycia naturalny pokarm? Mając na uwadze bogactwo składników zawartych w mleku matki, wyposażyliśmy Lindo w specjalną funkcję MILK, która służy do podgrzewania w temperaturze 35–40 °C. Dzięki temu, bez zbędnych zmartwień i wysiłku, możesz zapewnić maluchowi wartościowy posiłek każdego dnia.

Podgrzewacz do butelek NENO ze sterylizatorem Lindo 6w1 Bezpieczne podgrzewanie mleka funkcja MILK podgrzewanie temperatura

Skuteczna sterylizacja

Szkodliwe drobnoustroje stanowią duże zagrożenie dla zdrowia rozwijającego się dziecka. Jesteśmy tego świadomi, dlatego zaprojektowaliśmy NENO Lindo tak, aby zapewniał skuteczną sterylizację w trzech trybach: dla produktów plastikowych, silikonowych i szklanych. Dopasowany do elementu czas wyparzania pozwala zachować Ci czystość, bezpieczeństwo i higienę na najwyższym poziomie.

Podgrzewacz do butelek NENO ze sterylizatorem Lindo 6w1 Skuteczna sterylizacja 3 tryby

Podtrzymywanie temperatury

Czasami podgrzewanie może nie mieć końca. Wystarczy, że coś na chwilę odwróci Twoją uwagę, a odgrzane jedzenie staje się zimne i niesmaczne. Receptą na tę niedogodność jest zastosowanie funkcji FORMULA, za sprawą której NENO Lindo może podtrzymać temperaturę w zakresie od 40°C do 65 °C. Rozwiązanie gwarantuje, że ciepłe posiłki znajdują się cały czas pod ręką.

Podgrzewacz do butelek NENO ze sterylizatorem Lindo 6w1 podtrzymywanie temperatury funkcja formula

Bezpieczne rozmrażanie

Wiele godzin oczekiwania, kąpiel wodna… Jak rozmrozić naturalne mleko, żeby nadawało się do spożycia? Zrobisz to szybko i bezpiecznie przy pomocy NENO Lindo. Urządzenie nie tylko zapewni odpowiednią temperaturę i czas, ale także gwarancję, że pokarm nie straci swoich cennych właściwości. Dodatkowo, po 30 minutach, uruchomi funkcję podtrzymania stałej temperatury (40°C).

Podgrzewacz do butelek NENO ze sterylizatorem Lindo 6w1 Bezpieczne rozmrazanie

Szybkie podgrzewanie

Tworząc NENO Lindo, mieliśmy na uwadze, że jednym z największych problemów zabieganych rodziców jest zbyt krótka doba. Zadbaliśmy więc, aby produkt umożliwiał podgrzewanie jedzenia w słoiczkach i wody do mleka modyfikowanego w trybie znacznie szybszym niż standardowy. W efekcie użytkownicy zyskują nie tylko wygodę, ale także sporą oszczędność czasu.

Podgrzewacz do butelek NENO ze sterylizatorem Lindo 6w1 Szybkie podgrzewanie efekt

Podgrzewanie pokarmu

Przygotowywanie ciepłych posiłków w tradycyjny sposób wiąże się z uporczywym staniem przy kuchence i zmywaniem. Przy pomocy Lindo możesz odkryć wygodną stronę życia, podgrzewając słoiczki albo mleko w woreczkach bez obawy o przypalenie lub ubrudzenie dużej ilości naczyń.

Podgrzewacz do butelek NENO ze sterylizatorem Lindo 6w1 Podgrzewanie pokarmu

Panel dotykowy

Duża ilość obowiązków zmusza Cię do szybkiego działania? Z pomocą w takiej sytuacji przychodzi duży, dotykowy wyświetlacz z dostępem do wszystkich funkcji. Podświetlane menu pozwala błyskawicznie aktywować wybraną opcję i wykonać potrzebne czynności.

Podgrzewacz do butelek NENO ze sterylizatorem Lindo 6w1 Panel dotykowy

Wbudowana lampka LED

Podgrzewanie pokarmu wieczorem lub w nocy bywa problematyczne, dlatego NENO Lindo posiada wbudowaną lamkę LED. Subtelne, punktowe światło nie razi w oczy i ułatwia korzystanie z urządzenia w ciemności. Lampka pozostaje aktywna do 30 sekund po wyłączeniu, co daje możliwość bezpiecznego wyjścia z pomieszczenia lub odłożenia na miejsce użytych wcześniej akcesoriów.

Podgrzewacz do butelek NENO ze sterylizatorem Lindo 6w1 Wbudowana lampka LED

Nowoczesny design

Jeśli lubisz produkty dopracowane pod każdym względem, docenisz nie tylko wszechstronność, ale również elegancki design NENO Lindo. Gładka obudowa w uniwersalnym, białym kolorze sprawia, że urządzenie dopełni nowoczesny i minimalistyczny wystrój kuchni lub innych pomieszczeń.

Podgrzewacz do butelek NENO ze sterylizatorem Lindo 6w1 Nowoczesny design

Wygoda użytkowania

Rozmrażanie, podgrzewanie, sterylizacja, podtrzymywanie… to, w dużym skrócie, wszystko, do czego możesz wykorzystać NENO Lindo. Jego funkcjonalność znacząco ułatwi Twoje życie. Używając szybkiego i niezawodnego urządzenia, znajdziesz więcej czasu dla siebie i dla rodziny albo po prostu nie spóźnisz się do pracy.

Podgrzewacz do butelek NENO ze sterylizatorem Lindo 6w1 wygodne uzytkowanie rozmrazanie podgrzewanie sterylizacja podtrzymywanie

Kompatybilny

Podgrzewacz do butelek NENO ze sterylizatorem Lindo posiada specjalnie wyprofilowany, wyjmowany uchwyt. Takie rozwiązanie zapewnia uniwersalność – przy pomocy urządzenia możesz sterylizować i podgrzewać nie tylko butelki oraz małe słoiki wraz z ich zawartością. Wnętrze NENO Lindo zmieści także woreczki i elementy laktatorów NENO.

Podgrzewacz do butelek NENO ze sterylizatorem Lindo 6w1 KOMPATYBILNY wyprofilowany wyjmowany uchwyt

6w1

Multifunkcjonalność to słowo najlepiej określające zakres działania NENO Lindo. Różne opcje podgrzewania, rozmrażania i podtrzymywania temperatury są pomocne o różnych porach dnia i na wielu etapach rozwoju dziecka. Wszechstronne zastosowanie produktu idealnie współgra z dynamicznym i pełnym niespodzianek trybem życia każdej rodziny.

Podgrzewacz do butelek NENO ze sterylizatorem Lindo 6w1

Zawartość zestawu

Podgrzewacz do butelek NENO ze sterylizatorem Lindo 6w1, dokumentacja.


Automatyczny wyłącznik Nie
Podtrzymywanie temperatury Tak
Regulacja temperatury podgrzewania Tak
Rodzaj Podgrzewacz do butelek ze sterylizatorem
Etui podtrzymujące temperaturę Nie
Przeznaczenie Do podgrzewania pokarmów, Do sterylizacji butelek
Zasilanie samochodowe Nie
Kolor Biały
Wyposażenie Brak
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Zastosowanie Do butelek, Do słoiczków, Do smoczków
Gwarancja 24 miesiące
Model producenta Lindo
Instrukcja obsługi Pobierz
Nazwa producenta/importera NENO

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!