NENO

Podgrzewacz do butelek NENO ze sterylizatorem Luna 6w1

163,78

Najszybsza dostawa:

JUTRO17.04.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Automatyczny wyłącznik Nie Podtrzymywanie temperatury Tak
Regulacja temperatury podgrzewania Tak Kolor Przezroczysto-biały
Zastosowanie Do butelek Kod produktu 487160

Model producenta

Niezwykle przydatne urządzenie, które pozwala uzyskać idealną temperaturę każdego posiłku

Szybka sterylizacja

Z intuicyjnym sterylizatorem Neno Luna w 10 minut zdezynfekujesz butelki, gryzaki, smoczki i części zamienne do laktatora. To Twój "must-have", jeśli zależy Ci na właściwej higienie i ochronie przed wszelkimi drobnoustrojami, wirusami i bakteriami. Urządzenie odpowiada na potrzeby świadomych mam, które dbają o bezpieczeństwo, higienę i sterylność.

Podgrzewacz do butelek NENO Luna

Praktyczny

Urządzenie podgrzewa pokarm nawet do temperatury 60°C. Jest praktyczne podczas nocnych pobudek, kiedy chcesz szybko nakarmić maleństwo. Pokrywa ochronna gwarantuje szybkie i równomierne podgrzewanie. Masz pewność, że posiłek ma odpowiednią temperaturę. To komfort i oszczędność czasu. Neno Luna, pozwól się wyręczyć!

Podgrzewacz do butelek NENO Luna

Program szybkiego podgrzewania

Przy dziecku każda minuta jest cenna. Podgrzewaj pokarm dla maluszka w ekspresowym trybie, który działa już w parę minut! Urządzenie podgrzewa mleko matki w sposób niezwykle bezpieczny i zachowuje wszystkie najcenniejsze składniki matczynego pokarmu. Bądź nowoczesna z produktem 6w1 Neno Luna!

Podgrzewacz do butelek NENO Luna

Utrzymywanie stałej temperatury posiłku

Funkcja utrzymywania stałej temperatury jest niezwykle praktyczna przy małym dziecku. To komfort oraz oszczędność czasu. Pokarm jest stale ciepły - właściwy dla maleństwa. Możesz ustawić temperaturę między 35°C, a 60°C. Tak szeroki zakres pozwala Ci na personalizację ustawień zależną od Twoich potrzeb.

Podgrzewacz do butelek NENO Luna

Stopniowe rozmrażanie

Podgrzewacz stopniowo i równomiernie rozmraża pokarm, zachowując przy tym jego cenne składniki odżywcze. Z produktem Neno Luna możesz rozmrozić pokarm w woreczkach z serii Neno dostępnych na stronie sklepu. Nie musisz już stosować czasochłonnego rozmrażania w garnku, lecz skorzystać z bezpiecznego urządzenia, które zrobi to w zaledwie kilka minut.

Podgrzewacz do butelek NENO Luna

Kompatybilność z butelkami, słoiczkami i woreczkami

Urządzenie jest uniwersalne - możesz podgrzewać i sterylizować nie tylko butelki, ale i słoiczki z pokarmem dla Twojego maluszka. Średnica koszyczka to około 8 cm, a więc zmieścisz w nim różnej wielkości butelki i części zamienne do laktatorów. Dzięki produktowi Neno Luna w wygodny sposób zadbasz o właściwą higienę akcesoriów dla swojego dziecka.

Podgrzewacz do butelek NENO Luna

Dotykowy wyświetlacz LCD

Obsługa urządzenia jest niezwykle prosta i intuicyjna, dzięki inteligentnemu i nowoczesnemu panelowi LCD z dotykowymi przyciskami funkcyjnymi. Wyświetlacz posiada przycisk do ustawienia trybów, czasu pracy i temperatury. Czytelny wyświetlacz 2,2 cala sprawia, że korzystanie z urządzenia jest komfortowe nawet w nocy. To intuicyjność w każdym calu.

Podgrzewacz do butelek NENO Luna

Kompaktowe urządzenie

Sterylizator składa się jedynie z 3 elementów. Jest minimalistyczny oraz kompaktowy, co wpływa na wygodę korzystania i utrzymywania czystości.

Podgrzewacz do butelek NENO Luna

Nowoczesny design

Neno Luna to nowoczesny i estetyczny minimalizm. Czytelny ekran LCD i duże przyciski funkcyjne sprawiają, że obsługa jest intuicyjna. Jest stylowy i elegancki, a więc idealnie komponuje się w każdym pomieszczeniu.

Podgrzewacz do butelek NENO Luna

Podgrzej mleko

Koniec z czasochłonnym i żmudnym mierzeniem temperatury mleka! Neno Luna to inteligentne urządzenie, dzięki któremu możesz szybko i sprawnie podgrzać pokarm dla swojego dziecka. Wybierz tryb „Milk”, a resztę zrobi za Ciebie Neno Luna.

Podgrzewacz do butelek NENO Luna

Oszczędność miejsca

Urządzenie łączy w sobie aż 6 funkcji: rozmrażania, podgrzewania mleka, sterylizacji, szybkiego podgrzewania, podgrzewania posiłków i utrzymywania temperatury. Dzięki produktowi Neno Luna oszczędzasz nie tylko czas, ale także miejsce w kuchni.

Podgrzewacz do butelek NENO Luna

Zawartość zestawu

W zestawie znajduje się:

- Instrukcja obsługi w języku polskim,

- Karta gwarancyjna.


Automatyczny wyłącznik Nie
Podtrzymywanie temperatury Tak
Regulacja temperatury podgrzewania Tak
Rodzaj Podgrzewacz do butelek
Etui podtrzymujące temperaturę Nie
Przeznaczenie Do butelek do karmienia
Zasilanie samochodowe Nie
Kolor Przezroczysto-biały
Wyposażenie Brak
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Zastosowanie Do butelek
Gwarancja 24 miesiące
Model producenta Luna
Instrukcja obsługi Pobierz
Nazwa producenta/importera NENO

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!