Waga dla niemowląt TRUELIFE BabyScale B5 BT

299,99

Najszybsza dostawa:

JUTRO24.05.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Automatyczny wyłącznik Tak Funkcja tary Tak
Funkcja HOLD Tak Maksymalne obciążenie [kg] 20
Jednostki wagowe Funty, Kilogramy Dokładność pomiaru [g] 5
Funkcje dodatkowe Historia pomiarów w aplikacji, Inteligentna aplikacja, Powierzchnia łatwo zmywalna, Wyświetlacz LED Kod produktu 541909

Waga dla niemowląt TRUELIFE BabyScale B5 BT waży z maksymalnym odchyleniem 5 g, dzięki czemu można określić wagę dziecka z pełną dokładnością. Waga może być używana dla dzieci o maksymalnej wadze 20 kg. Dzięki funkcji TARE możesz zważyć ubranko lub kocyk dziecka, wyzerować wagę, a następnie zważyć dziecko owinięte lub ubrane.

 

Miej doskonały wgląd w rozwój swojego dziecka
Waga niemowlęca TrueLife BabyScale B5 BT z funkcją HOLD pomoże Ci monitorować wzrost i rozwój dziecka oraz ułatwi ważenie nawet najbardziej niespokojnych niemowląt. Zważy je, gdy będą się najmniej ruszać i zablokuje dokładną wagę na wyświetlaczu. Waga waży dzieci do 20 kg z dokładnością do 5 g. Ważenia można dokonać w kilogramach lub funtach, wynik od razu widoczny jest na podświetlanym wyświetlaczu LED. Aplikacja, która jest całkowicie w języku polskim, pozwala w przejrzysty sposób monitorować rozwój dziecka w czasie. Bardzo przydatną funkcją jest TARE, dzięki której można zważyć dziecko nawet owinięte w kocyk lub ubrane.

 

Inteligentne funkcje ułatwiające ważenie
Niemowlęta rzadko są spokojne, zwłaszcza gdy kładziesz je na wadze. TrueLife BabyScale B5 BT o maksymalnym odchyleniu 5 g i maksymalnej wadze 20 kg jest przygotowana na ich wiercenie, wystarczy użyć funkcji HOLD. W przypadku trybu automatycznego uruchamia się sama i bez ingerencji użytkownika blokuje na wyświetlaczu dokładną wagę zmierzoną w momencie, gdy dziecko porusza się najmniej, więc nie musisz się o nic martwić. Jeśli chcesz mieć pełną kontrolę nad funkcją, wystarczy włączyć tryb ręczny, a funkcja zostanie uruchomiona dopiero po naciśnięciu przycisku HOLD. Niemowlęciu leżenie na zimnej macie nie jest przyjemne, dlatego wagę wyposażono w funkcję TARE, która pozwala zważyć je nawet owinięte w kocyk lub ubrane. Dzięki funkcji waga ubrań zostanie odliczona automatycznie. Wszystkie zmierzone wartości są wyświetlane w kilogramach lub funtach na czytelnym podświetlanym wyświetlaczu LED. Istnieje możliwość dowolnego przełączania pomiędzy jednostkami.

 

Inteligentne śledzenie wzrostu
Pobierz inteligentną aplikację, która jest całkowicie dostępna w języku polskim i monitoruj wzrost i rozwój dziecka w czasie. Aplikacja udostępnia przejrzystą historię pomiarów, która daje czytelne informacje o tym, jak dziecko przybiera i rośnie. Jednocześnie może stworzyć z danych wykres rozwoju i wykorzystać go do sterowania funkcjami TARE lub HOLD. Z wagi można korzystać zarówno z aplikacją, jak i bez niej.

 

Bezpieczeństwo i trwałość
Waga niemowlęca TrueLife BabyScale B5 BT umożliwia bezpieczne ważenie dziecka. Jej powierzchnia jest łatwo zmywalna w celu zachowania odpowiedniej higieny, a materiał użyty do wykonania wagi nie zawiera żadnych szkodliwych substancji. Gumowane nóżki zapobiegają niepożądanemu przesuwaniu się wagi. Baterie wytrzymują do 400 pomiarów, a dzięki funkcji automatycznego wyłączania po dwóch minutach, mają długą żywotność. Ponadto wchodzą w skład zestawu, nie ma potrzeby ich zakupu.

Automatyczny wyłącznik Tak
Funkcja tary Tak
Funkcja HOLD Tak
Kolor Biały
Zasilanie Bateryjne
Maksymalne obciążenie [kg] 20
Jednostki wagowe Funty, Kilogramy
Dokładność pomiaru [g] 5
Typ baterii 3 x AAA
Wskaźnik zużycia baterii Nie
Baterie w zestawie Tak
Funkcje dodatkowe Historia pomiarów w aplikacji, Inteligentna aplikacja, Powierzchnia łatwo zmywalna, Wyświetlacz LED
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Wyposażenie 1 x waga dla niemowląt, 3 x bateria AAA
Instrukcja obsługi Pobierz
Nazwa producenta/importera TrueLife

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!