GORENJE

Zgrzewarka próżniowa GORENJE VS120E

294,00

Najszybsza dostawa:

w sobotę20.04.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Regulacja czasu Nie Szerokość worków [cm] 30
Moc [W] 120 Kolor Srebrny
Wyposażenie 1 x rolka folii, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna Kod produktu 862996
Pozwala na dłuższe przechowywanie żywnościMożliwość podłączenia pojemników próżniowych
Najdoskonalsze zabezpieczenie żywności

Doskonały element wyposażenia kuchni łatwy w użytkowaniu i podnoszący jakość wyglądu naszego pomieszczenia to zgrzewarka próżniowa marki GORENJE.

Zapakowanie próżniowe zapobiega utracie aromatów. Zapakowana żywność jest również doskonale przygotowana do długiego gotowania w niskich temperaturach.

VS120E Zgrzewarka prozniowa GORENJE

Wiele zastosowań

Mamy możliwość pakowania żywności niezależnie od tego, czy jest w formie stałej, czy płynnej i to za jednym dotknięciem przycisku. Umieść po prostu żywność w folii, umieść otwartą część opakowania w urządzeniu, wciśnij pokrywę i wybierz pożądany sposób zapakowania naciskając odpowiedni przycisk. Kiedy światełko zgaśnie proces pakowania zostanie zakończony. Opakowanie zostanie hermetycznie zamknięte i zawartość zostanie zabezpieczona od wpływu otoczenia.

Możesz również korzystać z pojemników, w których możesz próżniowo przechowywać żywność. Pojemniki są idealnym rozwiązaniem do przechowywania kasz, wypieków czy przekąsek.

VS120E Zgrzewarka prozniowa GORENJE

Mały i uporządkowany

Urządzenie do pakowania próżniowego nie wyglądają już tak, jak w przeszłości. GORENJE dostarcza je w tej kategorii w kompaktowym rozmiarze o smukłym i atrakcyjnym wyglądzie. Nie zabiera dużo przestrzeni na blacie kuchni. Również kabel został przygotowany tak, żeby chował się w środku urządzenia co sprawia, że nie ma żadnych problemów z powodu plączących się przewodów tam, gdzie przygotowujesz różne potrawy.

VS120E Zgrzewarka prozniowa GORENJE

Regulacja czasu Nie
Szerokość worków [cm] 30
Moc [W] 120
Kolor Srebrny
Wyposażenie 1 x rolka folii, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera GORENJE

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!