CAMRY

Zgrzewarka próżniowa CAMRY CR 4470

229,00

Najszybsza dostawa:

JUTRO24.04.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Regulacja czasu Nie Szerokość worków [cm] 30
Moc [W] 110 Kolor Biało-czarny
Wyposażenie 1 x rolka folii, 5 x worek 20 x 30 cm, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Wężyk do pojemników próżniowych Kod produktu 265288
Tworzy szczelne i hermetyczne zgrzewyWydłuża czas przydatności żywności

 

Pakowarka próżniowa ze zgrzewarką do folii w jednym.

 

W prosty sposób zabezpiecz żywność i przedłuż jej przydatność do spożycia!Zgrzewarka/foliarka CR 4470 pełni dwie funkcje:

- umożliwia pakowanie próżniowe, dzięki usunięciu powietrza z plastikowego worka, oraz

- pozwala na zgrzanie brzegów tego worka i zamknięcie go hermetycznie.

Możesz wybrać, czy korzystasz z obu tych funkcji jedna po drugiej, czy też zamykasz tylko worek szczelnie bez odsysania z niego powietrza.

  
  


 


Czyste i zdrowe produkty

Żywność zapakowana hermetycznie jest zabezpieczona przed unoszącymi się w powietrzu drobinkami kurzu oraz mikroorganizmami – w tym przed zarazkami i zarodnikami pleśni. Jest to szczególnie istotne w przypadku produktów, które mogą się szybko zepsuć.

Próżniowo zapakujesz:

- mięso i wędliny
- ryby
- warzywa i owoce
- sery
- żywność przeznaczoną do zamrożenia
- wyroby garmażeryjne i potrawy przygotowane na później
- i inne produkty, nie tylko spożywcze


Gotowanie Sous vide

Za pomocą zgrzewarki hermetycznej CR 4470 możesz wygodnie przygotować posiłki Sous vide i cieszyć się ich smakiem oraz wartościami odżywczymi. Gotowanie Sous vide polega na obróbce termicznej zapakowanych próżniowo produktów. Główną zaletą jest zachowanie większej ilości witamin i mikroelementów niż – to dzięki temu, że używa się niższych temperatur niż w czasie pieczenia i smażenia, a substancje odżywcze nie rozpuszczają się w wodzie i nie odparowują jak przy gotowaniu.

  
  Świeżość i smak na dłużej

Przechowywanie żywności w torebkach hermetycznych pozwala przedłużyć świeżość o przynajmniej kilka dni dłużej w przypadku produktów przechowywanych w lodówce oraz o nawet kilka miesięcy jeśli chodzi o żywność zamrożoną. Bez dostępu powietrza jedzenie zachowuje wartości odżywcze i witaminy (proces ich utleniania zachodzi znacznie wolniej), a także swój smak i zapach.


Do domu i nie tylko

Pakowarka próżniowa CR 4470 została zaplanowana nie tylko jako urządzenie domowe. Możesz ją z powodzeniem wykorzystać w sklepie mięsnym, rybnym czy spożywczym, na stoisku handlowym, a także w lokalach gastronomicznych. Dodatkowo możesz zastosować pakowanie próżniowe nie tylko do jedzenia – również do zabezpieczenia przed wilgocią i kurzem np. baterii, urządzeń elektronicznych. Możesz też zapakować drobne przedmioty w sposób zapobiegający ich przemieszczaniu się wewnątrz opakowania, co jest atrakcyjne dla osób prowadzących sprzedaż wysyłkową

Regulacja czasu Nie
Szerokość worków [cm] 30
Zasilanie [V] 230
Moc [W] 110
Kolor Biało-czarny
Wyposażenie 1 x rolka folii, 5 x worek 20 x 30 cm, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Wężyk do pojemników próżniowych
Gwarancja 24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji Pobierz
Nazwa producenta/importera CAMRY

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!