GÖTZE & JENSEN

Zgrzewarka próżniowa GÖTZE & JENSEN SV500

Produkt chwilowo niedostępny
Produkt
chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.
Twój adres email został dodany!
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później


Tutaj dowiesz się, jak chronimy Twoje dane.

Regulacja czasu Nie Szerokość worków [cm] 28
Moc [W] 120 Kolor Srebrny
Wyposażenie 1 x rolka folii, 2 x porty do wykonywania próżni zewnętrznej, 2 x rura próżniowa, 4 x adapter do wykonywania próżni zewnętrznej, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Nożyk do cięcia folii i papieru Kod produktu 446248
Automatyczne pakowanie próżnioweMożliwość podłączenia pojemników próżniowych
Zachowaj świeżość na dłużej

Oszczędzaj czas i pieniądze

Pakowanie próżniowe to jeden z najlepszych sposobów przechowywania żywności. Dzięki zgrzewarce próżniowej GÖTZE & JENSEN SV500 możesz wydłużyć termin przydatności do spożycia produktów nawet pięciokrotnie, bez utraty smaku i wartości odżywczych. Takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się, jeśli chcesz wcześniej przygotować potrawy na święta czy inne uroczystości lub po prostu nie marnować jedzenia i przechować tak resztki.

Zgrzewarka próżniowa GÖTZE & JENSEN SV500

Zdrowy sposób gotowania

Zgrzewarka próżniowa GÖTZE & JENSEN SV500 to urządzenie, które automatycznie pakuje próżniowo produkty żywnościowe – zarówno suche, jak i wilgotne. Pakowanie próżniowe umożliwia gotowanie sous-vide, które uznawane jest za jedną z najzdrowszych metod gotowania. Ugotowane w ten sposób potrawy zachowują wartości odżywcze, witaminy i mikroelementy oraz zachowują cały swój smak, więc nie trzeba wiele przypraw.

Zgrzewarka próżniowa GÖTZE & JENSEN SV500

Intuicyjna obsługa

Wielofunkcyjny panel dotykowy sprawia, że obsługa urządzenia GÖTZE & JENSEN SV500 nie sprawi Ci trudności. Za jego pomocą możesz wybrać jeden z trybów zgrzewarki: tryb SEAL, czyli zgrzewanie worka próżniowego, tryb MOIST przeznaczony do żywności z zawartością wody (np. sos, sok, przecier), tryb DRY przeznaczony do suchej żywności oraz tryb EXTERNAL VACUUM, w którym można wykonać próżnię zewnętrzną za pomocą rurki przeznaczonej do pakowania próżniowego.

Zgrzewarka próżniowa GÖTZE & JENSEN SV500

Łatwe czyszczenie

Utrzymanie zgrzewarki próżniowej GÖTZE & JENSEN SV500 w czystości jest naprawdę proste, dzięki temu, że została wyposażona w wyjmowaną tackę, do której ściekają płyny, takie jak np. sos czy tłuszcz. Po zakończeniu pakowania można umyć ją w zmywarce, co jest nie tylko bardzo wygodne, ale i higieniczne.

Zgrzewarka próżniowa GÖTZE & JENSEN SV500

Zawartość opakowania

W zestawie ze zgrzewarką próżniową GÖTZE & JENSEN SV500 znajdują się: chowany wężyk do pakowania próżniowego x2, nożyk do folii, folia o szerokości 28 cm i długości 3 metrów, pozostałe akcesoria oraz instrukcja obsługi w języku polskim i karta gwarancyjna.

Zgrzewarka próżniowa GÖTZE & JENSEN SV500

Regulacja czasu Nie
Szerokość worków [cm] 28
Moc [W] 120
Kolor Srebrny
Wyposażenie 1 x rolka folii, 2 x porty do wykonywania próżni zewnętrznej, 2 x rura próżniowa, 4 x adapter do wykonywania próżni zewnętrznej, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Nożyk do cięcia folii i papieru
Gwarancja 24 miesiące
Instrukcja obsługi Pobierz
Nazwa producenta/importera ART-DOM Sp. z o.o.

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!