GÖTZE & JENSEN

Zgrzewarka próżniowa GÖTZE & JENSEN SV500 automatyczna

239,99

Najszybsza dostawa:

pojutrze23.07.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Regulacja czasu Nie Szerokość worków [cm] 28
Moc [W] 120 Kolor Srebrny
Wyposażenie 1 x rolka folii, 2 x porty do wykonywania próżni zewnętrznej, 2 x rura próżniowa, 4 x adapter do wykonywania próżni zewnętrznej, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Nożyk do cięcia folii i papieru Kod produktu 446248
Automatyczne pakowanie próżnioweMożliwość podłączenia pojemników próżniowych
Zachowaj świeżość na dłużej

Oszczędzaj czas i pieniądze

Pakowanie próżniowe to jeden z najlepszych sposobów przechowywania żywności. Dzięki zgrzewarce próżniowej GÖTZE & JENSEN SV500 możesz wydłużyć termin przydatności do spożycia produktów nawet pięciokrotnie, bez utraty smaku i wartości odżywczych. Takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się, jeśli chcesz wcześniej przygotować potrawy na święta czy inne uroczystości lub po prostu nie marnować jedzenia i przechować tak resztki.

Zgrzewarka próżniowa GÖTZE & JENSEN SV500

Zdrowy sposób gotowania

Zgrzewarka próżniowa GÖTZE & JENSEN SV500 to urządzenie, które automatycznie pakuje próżniowo produkty żywnościowe – zarówno suche, jak i wilgotne. Pakowanie próżniowe umożliwia gotowanie sous-vide, które uznawane jest za jedną z najzdrowszych metod gotowania. Ugotowane w ten sposób potrawy zachowują wartości odżywcze, witaminy i mikroelementy oraz zachowują cały swój smak, więc nie trzeba wiele przypraw.

Zgrzewarka próżniowa GÖTZE & JENSEN SV500

Intuicyjna obsługa

Wielofunkcyjny panel dotykowy sprawia, że obsługa urządzenia GÖTZE & JENSEN SV500 nie sprawi Ci trudności. Za jego pomocą możesz wybrać jeden z trybów zgrzewarki: tryb SEAL, czyli zgrzewanie worka próżniowego, tryb MOIST przeznaczony do żywności z zawartością wody (np. sos, sok, przecier), tryb DRY przeznaczony do suchej żywności oraz tryb EXTERNAL VACUUM, w którym można wykonać próżnię zewnętrzną za pomocą rurki przeznaczonej do pakowania próżniowego.

Zgrzewarka próżniowa GÖTZE & JENSEN SV500

Łatwe czyszczenie

Utrzymanie zgrzewarki próżniowej GÖTZE & JENSEN SV500 w czystości jest naprawdę proste, dzięki temu, że została wyposażona w wyjmowaną tackę, do której ściekają płyny, takie jak np. sos czy tłuszcz. Po zakończeniu pakowania można umyć ją w zmywarce, co jest nie tylko bardzo wygodne, ale i higieniczne.

Zgrzewarka próżniowa GÖTZE & JENSEN SV500

Zawartość opakowania

W zestawie ze zgrzewarką próżniową GÖTZE & JENSEN SV500 znajdują się: chowany wężyk do pakowania próżniowego x2, nożyk do folii, folia o szerokości 28 cm i długości 3 metrów, pozostałe akcesoria oraz instrukcja obsługi w języku polskim i karta gwarancyjna.

Zgrzewarka próżniowa GÖTZE & JENSEN SV500

Regulacja czasu Nie
Szerokość worków [cm] 28
Moc [W] 120
Kolor Srebrny
Wyposażenie 1 x rolka folii, 2 x porty do wykonywania próżni zewnętrznej, 2 x rura próżniowa, 4 x adapter do wykonywania próżni zewnętrznej, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Nożyk do cięcia folii i papieru
Gwarancja 24 miesiące
Instrukcja obsługi Pobierz
Nazwa producenta/importera ART-DOM Sp. z o.o.

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!