FINISH

Nabłyszczacz do zmywarek FINISH Shine Protect Cytrynowy 800 ml

24,99

Cena jednostkowa:

31,24 zł/litr

Najszybsza dostawa:

JUTRO24.05.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Liczba sztuk w opakowaniu 1 Pojemność [ml] 800
Informacje Przeznaczenie Do zmywarek
Kod produktu 874365
Niech Twoje naczynia zabłysną

Naczynia bez zacieków

Szkło umyte w zmywarce nie jest olśniewająco czyste? Na powierzchni pojawiły się zacieki, które źle wyglądają? A czy używasz podczas mycia w zmywarce płynu nabłyszczającego, który przyspiesza schnięcie? Postaw na płyn nabłyszczający FINISH Shine Protect Cytrynowy 800 ml i zapomnij o zaciekach. Czyste i przejrzyste szkło? Do tego łatwo możesz się przyzwyczaić.
Po myciu Twoja zmywarka aż pachnie? To działanie płynu nabłyszczającego FINISH Shine Protect Cytrynowego 800 ml, którego świeży zapach unosi się w kuchni podczas wyjmowania czystych naczyń.

Nabłyszczacz do zmywarek FINISH Shine Protect Cytrynowy 800 ml zapach bez zacieków

Cechy produktu:

● 100% lepsze efekty schnięcia*;
● Zapobiega powstawaniu zacieków;
● Ochrona przed zamgleniem**;
● Zapobiega osadom;
● Przyspiesza wysychanie naczyń;
● Nadaje doskonały połysk.

Nabłyszczacz do zmywarek FINISH Shine Protect Cytrynowy 800 ml cechy* 2 x lepsza skuteczność schnięcia naczyń w porównaniu do użycia samego detergentu Finish. ** Lepsza ochrona przed zamgleniem w porównaniu do użycia samego detergentu Finish Classic.

Czystość i blask już po jednym myciu

Płyn nabłyszczający FINISH Shine Protect działa podczas każdego cyklu mycia z pełną mocą. To oznacza aż do 100% lepsze efekty schnięcia*, dzięki czemu Twoje naczynia zawsze będą lśniące i czyste.
Obawiasz się, że za jakiś czas Twoja ulubiona szklana misa zmieni kolor na zamgloną biel? Nie trać czasu, działaj od razu. Wystarczy, że zastosujesz płyn nabłyszczający FINISH Shine Protect Cytrynowy 800 ml, a zyskasz pewną ochronę przed zamgleniem** szkła. Dzięki temu naczynie, które lubisz, będzie częścią odświętnej zastawy jeszcze przez długie lata.

Nabłyszczacz do zmywarek FINISH Shine Protect Cytrynowy 800 ml efekty ochrona przed zamgleniem* 2 x lepsza skuteczność schnięcia naczyń w porównaniu do użycia samego detergentu Finish.

Pożegnaj zacieki

Bardzo często szklane naczynia umyte w zmywarce wcale nie olśniewają czystością. Powód? Uciążliwe zacieki, które są powodem dodatkowego mycia ręcznego szklanek. Nie dokładaj sobie pracy. Płyn nabłyszczający FINISH Shine Protect Cytrynowy 800 ml przyspiesza schnięcie, dzięki czemu zapobiega powstawaniu zacieków. Dodatkowo zwalcza także wszelkie osady i nadaje naczyniom olśniewający połysk. Postaw na sprawdzony numer #1 producentów zmywarek w Unii Europejskiej.*

Nabłyszczacz do zmywarek FINISH Shine Protect Cytrynowy 800 ml szybkie schnięcie bez zacieków

Wypróbuj inne produkty

Zależy ci na oszałamiającym efekcie? Postaw na całą gamę produktów FINISH i ciesz się olśniewająco czystymi naczyniami po każdym myciu. Połączona moc płynu nabłyszczającego, płynu do czyszczenia zmywarki, soli do zmywarki, tabletek do czyszczenia zmywarki oraz odświeżacza do zmywarki z technologią Anti Odor to Twoja gwarancja perfekcyjnie czystych szklanek, talerzy i misek.

Nabłyszczacz do zmywarek FINISH Shine Protect Cytrynowy 800 ml anti odor

Sposób użycia:

Wlej nabłyszczasz do specjalnego dozownika. Uzupełnij dozownik co najmniej raz w miesiącu lub gdy wskaźnik w dozowniku, bądź lampka kontrolna poinformują o pustym dozowniku.

Uwaga: bez względu na rodzaj użytego detergentu Twoja zmywarka może pozostawiać mokre naczynia i zacieki na szkle. Aby naczynia i szkło były suche i błyszczące, często trzeba je wycierać lub ponownie myć.
Uwaga. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Stosować ochronę oczu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami. Zawiera Methylchloroisothiazolinone i Methylisothiazolinone. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.


Rodzaj produktu Nabłyszczacz
Liczba sztuk w opakowaniu 1
Pojemność [ml] 800
Informacje
Przeznaczenie Do zmywarek
Do myjek Nie
USP_1 Skutecznie zapobiega zaciekom
USP_2 100% lepsze efekty schnięcia
Karta charakterystyki wyrobu Pobierz
Nazwa producenta/importera FINISH

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!