FINISH

Płyn do czyszczenia zmywarek FINISH Lemon 250 ml

15,99

Cena jednostkowa:

63,96 zł/litr

Najszybsza dostawa:

w sobotę20.04.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Pojemność [ml] 250 Informacje
Przeznaczenie Do zmywarek Kod produktu 157186
Zapewnia przyjemny zapachZapewnia higienicznie czystą zmywarkę
Czysta zmywarka, czyste naczynia

Zadbaj o czystość zmywarki

Zmywarka to ważny element w Twojej kuchni. Czy tak samo jak dbasz o brak zabrudzeń na talerzach, myślisz też o czystości samego urządzenia? Tylko pozbawiona zabrudzeń zmywarka jest w stanie wyczyścić Twoje naczynia w 100%. Na szczęście z płynem do czyszczenia zmywarki FINISH Hygienic Clean Lemon 250 ml czyste będą i talerze, i zmywarka.

Płyn do czyszczenia zmywarek FINISH Calgonit Lemon 250 mlI bez zabrudzen

Cechy produktu:

● 100% higienicznej czystości: usuwa ukryty brud i kamień**
● Zachowuje świeży zapach zmywarki;
● Idealnie czyści;
● Usuwa tłuszcz;
● Gwarantuje przyjemny zapach.

Płyn do czyszczenia zmywarek FINISH Calgonit Lemon 250 mlImage_3** 2 razy silniejsza moc odtłuszczania w porównaniu do użycia samych tabletek Finish Powerball Power.

Brud, kamień i tłuszcz w zmywarce to już przeszłość

Czy wiesz, że zmywanie naczyń w zmywarce powoduje, że w filtrach, ramionach spryskiwaczy oraz w rurach urządzenia zbierają się brud, kamień i tłuszcz? To może być powodem nieprzyjemnego zapachu. Na szczęście masz produkt do zadań specjalnych, dzięki któremu Twoja zmywarka ponownie zyska 100% higienicznej czystości.**
Niezależnie od tego, jakiej marki zmywarkę posiadasz, produkty FINISH możesz stosować w każdym automatycznym urządzeniu do zmywania naczyń. Płyn do czyszczenia zmywarki FINISH Hygienic Clean Lemon 250 ml uwolni moc swojej dwuwarstwowej formuły i pozostawi Twoją zmywarkę czystą i przyjemnie pachnącą.

Płyn do czyszczenia zmywarek FINISH Calgonit Lemon 250 mlImage_4** 2 razy silniejsza moc odtłuszczania w porównaniu do użycia samych tabletek Finish Powerball Power.

Marka rekomendowana przez producentów zmywarek

FINISH to gwarancja czystej zmywarki, niezależnie od producenta. Potwierdzają to rekomendacje takich marek jak Bosch czy Smeg, dla których FINISH to marka #1.*

Płyn do czyszczenia zmywarek FINISH Calgonit Lemon 250 mlImage_5

Wypróbuj także inne produkty:

Płyn nabłyszczajacy – dla lepszych rezultatów schnięcia i zapobiegania zaciekom.
Płyn do czyszczenia zmywarki – dla zachowania czystości i ładnego zapachu zmywarki.
Sól do zmywarki – dla ochrony przed osadzaniem się kamienia.
Tabletki do czyszczenia zmywarki – dla zachowania higienicznej czystości zmywarki.
Odświeżacz do zmywarki z technologią Anti Odor – dla zapewnienia odświeżającego zapachu za każdym razem, gdy otwierasz zmywarkę.

Płyn do czyszczenia zmywarek FINISH Calgonit Lemon 250 mlImage_7

Niezrównana czystość w pakiecie

Chcesz, by naczynia umyte w zmywarce lśniły, pozostawiając Twoje urządzenie bez zabrudzeń? Postaw na produkty marki FINISH i zagwarantuj mu higieniczną czystość po każdym cyklu. Stosując płyn nabłyszczający, płyn do czyszczenia zmywarki, sól do zmywarki, tabletki do czyszczenia zmywarki oraz odświeżacz do zmywarki z technologią Anti Odor marki FINISH, masz pewność, że Twoja zmywarka nie tylko doskonale czyści naczynia, lecz także jest pozbawiona wszelkich zabrudzeń od wewnątrz.

Płyn do czyszczenia zmywarek FINISH Calgonit Lemon 250 mlImage_6

Sposób użycia:

Używaj w pustej zmywarce. Usuń naklejkę, pozostawiając korek. Umieść butelkę do góry dnem w dolnym koszu. Uruchom pustą zmywarkę – włącz cykl o możliwie najwyższej temperaturze (tj. intensywny, cykl przeznaczony dla garnków, patelni itp.). Pasuje do wszystkich zmywarek. Nie dodawaj detergentu. 1 butelka = 1 aplikacja. Stosuj raz na 3 miesiące.
Czy wiesz, że Twoja zmywarka działa na pełnych obrotach tylko pod warunkiem, że przynajmniej raz na trzy miesiące zastosujesz środek do jej czyszczenia? Płyn do czyszczenia zmywarki FINISH Hygienic Clean pozwala Twojemu urządzeniu czyścić z pełną mocą. Bo czysta zmywarka to nieskazitelnie czyste naczynia.

Płyn do czyszczenia zmywarek FINISH Calgonit Lemon 250 mlImage_8

Finish Hygienic Clean. Płyn do czyszczenia zmywarki. Lemon.

Niebezpieczeństwo. Zawiera TRIDECETH-3. Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Działa drażniąco na skórę. Chronić przed dziećmi. Nie połykać. W przypadku połknięcia produktu należy zasięgnąć porady lekarza.
W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem.
W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody z mydłem. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami.


Rodzaj produktu Płyn
Liczba sztuk w opakowaniu 1
Pojemność [ml] 250
Informacje
Do myjek Nie
Przeznaczenie Do zmywarek
Karta charakterystyki wyrobu Pobierz
Nazwa producenta/importera FINISH

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!