LOVELA

Płyn do płukania LOVELA 2000 ml

19,99

Cena jednostkowa:

10,00 zł/litr

Najszybsza dostawa:

w sobotę01.06.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Pojemność [ml] 2000

Liczba prań

33
Zastosowanie Uniwersalne Przeznaczenie Do płukania
Kod produktu 386721 Bezpieczny od 1. dnia życiaHipoalergiczny płyn do płukania
Z myślą o Twoim maluszku

Bezpieczny środek do prania

Płyn do płukania tkanin Lovela to produkt do prania, który powstał specjalnie z myślą o delikatnej i wrażliwej skórze dziecka. Nie ma bowiem nic ważniejszego niż zadowolenie i dobre samopoczucie Twojego malucha. Wszak zadowolony maluch to zadowolony rodzic. Tradycyjne środki do prania szybko mogą podrażnić miękką skórę dziecka i wywołać jego dyskomfort. Nie ryzykuj, postaw na płyn do płukania tkanin Lovela i razem ze swoim szkrabem ciesz się każdym dniem.

Płyn do płukania tkanin Lovela to:
• idealna czystość,
• ochrona skóry Twojego maluszka,
• sprawdzona formuła,
• hipoalergiczny skład,
• bezpieczny środek do prania dla wrażliwej skóry.

Płyn do płukania LOVELA 2000 ml sprawdzona hipoalergiczna bezpieczna

Ochrona dla małych i dużych

Płyn do płukania tkanin Lovela to nie tylko bezpieczny środek do prania dla Twojego malucha, lecz także dla Ciebie i Twojej wrażliwej skóry. Zwykłe środki do prania powodują u Ciebie reakcje alergiczne i nieprzyjemne uczucie świądu? Zapomnij o tym! Wybierz środek, dzięki któremu Twoje ubrania będą idealnie czyste, a skóra delikatna i miękka.

Płyn do płukania LOVELA 2000 ml niemowlę

Czystość i intensywny kolor

Płyn do płukania tkanin Lovela to nie tylko bezpieczna formuła dla skóry dzieci. To także skuteczny środek do prania, który w okamgnieniu pozbywa się plam, których na ubrankach maluchów nie brakuje. Idealna czystość i intensywne kolory idą z Lovelą w parze. Nie musisz się więc już obawiać, że czerwona sukieneczka Twojej córki czy zielone spodnie syna stracą swój blask.

Płyn do płukania LOVELA 2000 ml skuteczne pranie

Dla delikatnej skóry

Niezależnie od tego, czy robisz pranie ubrań swojego dziecka, czy swoich, ochrona wrażliwej skóry ma znaczenie. Dolej więc do prania płyn do płukania tkanin Lovela i razem ze swoją pociechą cieszcie się uczuciem miękkiej i chronionej przed podrażnieniami skóry. Lovela to bowiem pewne, sprawdzone, bezpieczne i hipoalergiczne rozwiązanie zarówno dla najmniejszych, jak i ich opiekunów.

Płyn do płukania LOVELA 2000 ml niemowlę w ręczniku

Wybór rodziców

Płyn do płukania tkanin Lovela to wybór rodziców w całej Polsce, którzy już nie muszą martwić się o skórę swojego dziecka. Bez testowania różnych detergentów, bez zmian, które mogą mieć negatywne skutki dla Twojego maluszka. Lovela to pewny wybór.

Płyn do płukania LOVELA 2000 ml Odplamiacz do prania LOVELA 1000 ml odplamiacz mleczko do prania proszek do prania kapsułki do prania

Środki ostrożności

Uwaga! Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady / zgłosić się pod opiekę lekarza. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: w przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ / lekarzem. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami.

Płyn do płukania LOVELA 2000 ml uwaga środki ostrożności

Zawartość opakowania

OPłyn do płukania LOVELA 2000 ml.


Rodzaj produktu Płyn
Pojemność [ml] 2000

Liczba prań

33
Zastosowanie Uniwersalne
Przeznaczenie Do płukania
Karta charakterystyki wyrobu Pobierz
Nazwa producenta/importera LOVELA

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!