ARIEL

Płyn do prania ARIEL Color 4500 ml

99,99

Cena jednostkowa:

22,22 zł/litr

Najszybsza dostawa:

JUTRO22.07.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Przeznaczenie Do prania Rodzaj produktu Płyn

Liczba prań

90 Pojemność [ml] 4500
Zastosowanie Do tkanin kolorowych Informacje
Kod produktu 538963
Pożegnaj uporczywe plamy

Przywróć ubraniom dawny blask

Niezależnie od tego, czy uporczywe plamy na Twoich ubraniach są skutkiem eksperymentów kucharskich, zabaw w ogrodzie, czy prac porządkowych, płyn do prania Ariel Color przywróci Twojej ulubionej koszulce lub znoszonym spodniom dawny blask. Dodaj płyn do prania kolorowego Ariel Color do pralki, wrzuć zabrudzoną część Twojej garderoby, włącz urządzenie, a po krótkim czasie znów będziesz się cieszyć nieskazitelnie czystymi koszulkami bez jakichkolwiek plam.

Sprawdzona jakość w połączeniu z unikalną formułą COOL CLEAN Technology™ to Twoja gwarancja czystości i świeżości każdego prania, nawet podczas krótkich cyklów o niskiej temperaturze. Nie masz czasu na kilkukrotne zapieranie plam i długie cykle pralki, lecz jednocześnie zależy Ci na nieskazitelnej czystości ubrań? Płyn do prania Ariel Color przywróci blask Twoim koszulom, sukienkom oraz spodniom. Krótki cykl prania w zimnej wodzie w połączeniu z płynem do prania kolorowego Ariel Color to nie tylko gwarancja nieskazitelnej czystości, lecz także do 75% mniejsze zużycie energii*!

Płyn do prania ARIEL Color*Średnie zużycie energii przez pralkę przy praniu w 30 stopniach Celsjusza podczas 45-minutowego cyklu w porównaniu z praniem w 60 stopniach Celsjusza podczas 90-minutowego cyklu.

Zawartość opakowania

Płyn do prania ARIEL Color 4500 ml.


Przeznaczenie Do prania
Rodzaj produktu Płyn

Liczba prań

90
Pojemność [ml] 4500
Zastosowanie Do tkanin kolorowych
Informacje
Karta charakterystyki wyrobu Pobierz
Nazwa producenta/importera ARIEL

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!