ELECTROLUX

Środek czyszczący ELECTROLUX Clean and Care 3w1 do pralek, zmywarek M3GCP400 6 szt.

Produkt chwilowo niedostępny
Produkt
chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.
Twój adres email został dodany!
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później


Tutaj dowiesz się, jak chronimy Twoje dane.

Rodzaj produktu Środek czyszczący Liczba sztuk w opakowaniu 6
Informacje Przeznaczenie Do pralek, Do zmywarek
Kod produktu 550179
Czyste i dobrze utrzymane urządzenia są kluczem do dłuższego cyklu życia produktu, zapewniają też najwyższą wydajność i mniejsze zużycie energii. Dlatego Electrolux stworzył gamę wysokiej jakości środków czystości, które pomogą Ci zadbać o Twoje urządzenia i zapewnić im wydajną pracę przez długie lata.
Higieniczna
czystość
Skutecznie i szybko usuwa szkodliwy kamień, tłuszcz i nieprzyjemny zapach zapewniając prawidłową pracę urządzenia, higieniczną czystość i ochronę przed powstawaniem pleśni.
Dbałość
na lata
Zadbaj o pralkę i zmywarkę, regularne używając środka do czyszczenia Clean and Care 3w1, dzięki temu będziesz mieć pewność, że Twoje urządzenia będą Ci służyć przez długie lata.
Efektywna praca
Gromadzenie się kamienia i zabrudzeń może powodować wydłużenie czasu pracy urządzenia. Regularnie używając środka do czyszczenia masz pewność, że Twoje sprzęty będą pracować efektywnie.
Zachowuje
przyjemny zapach
Zalegający kamień i brud mogą gromadzić się w ukrytych częściach zmywarki i pralki takich jak: rury, ramię spryskujące i filtr, co może sprzyjać powstawaniu bakterii i powodować brzydki zapach. Dzięki skutecznej formule środek czyszczący Clean and Care usuwa nieprzyjemny zapach i zostawia higieniczną czystość.
Sposób użycia
Pralka: Wsyp zawartość saszetki do pralki i uruchom program 60 ° bez prania. Zmywarka: Wsyp zawartość saszetki do zmywarki i uruchom program Intensywny bez naczyń. Jeśli zmywarka posiada specjalny program konserwacyjny, włącz ten program. Dla optymalnych rezultatów stosuj środek do czyszczenia co najmniej raz w miesiącu.
Opakowanie zawiera
6 saszetek
Electrolux
Rodzaj produktu Środek czyszczący
Liczba sztuk w opakowaniu 6
Informacje
Przeznaczenie Do pralek, Do zmywarek
Do myjek Nie
Szczegółowe warunki gwarancji Pobierz
Karta charakterystyki wyrobu Pobierz
Nazwa producenta/importera ELECTROLUX POLAND SP. Z O.O.

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!