LOVELA

Proszek do prania LOVELA Baby Biały 4.1 kg

65,99

Cena jednostkowa:

16,10 zł/kg

Najszybsza dostawa:

JUTRO24.05.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00

Liczba prań

41 Zastosowanie Do tkanin białych
Waga produktu [kg] 4.1 Informacje
Przeznaczenie Do prania Kod produktu 444921
Hipoalergiczna i skuteczna formułaBezpieczny proszek od 1. dnia życia
Z myślą o Twoim maluszku

Bezpieczny środek do prania

Proszek do prania bieli LOVELA to produkt do prania, który powstał specjalnie z myślą o delikatnej i wrażliwej skórze dziecka. Nie ma bowiem nic ważniejszego niż zadowolenie i dobre samopoczucie Twojego malucha. Wszak zadowolony maluch to zadowolony rodzic. Tradycyjne środki do prania szybko mogą podrażnić miękką skórę dziecka i wywołać jego dyskomfort. Nie ryzykuj, postaw na proszek do prania bieli LOVELA i razem ze swoim szkrabem ciesz się każdym dniem.

Proszek do prania bieli LOVELA to:
• idealna czystość,
• ochrona skóry Twojego maluszka,
• sprawdzona formuła,
• hipoalergiczny skład,
• bezpieczny środek do prania dla wrażliwej skóry.

Proszek do prania LOVELA Baby Biały 4,1 kg proszek dla niemowląt

Ochrona dla małych i dużych

Proszek do prania bieli LOVELA to nie tylko bezpieczny środek do prania dla Twojego malucha, lecz także dla Ciebie i Twojej wrażliwej skóry. Zwykłe środki do prania powodują u Ciebie reakcje alergiczne i nieprzyjemne uczucie świądu? Zapomnij o tym! Wybierz środek, dzięki któremu Twoje ubrania będą idealnie czyste, a skóra delikatna i miękka.

Proszek do prania LOVELA Baby Biały 4,1 kg sprawdzona hipoalergicza bezpieczna

Czystość i intensywny kolor

Proszek do prania bieli LOVELA to nie tylko bezpieczna formuła dla skóry dzieci. To także skuteczny środek do prania, który w okamgnieniu pozbywa się plam, których na ubrankach maluchów nie brakuje. Nie musisz się więc już obawiać, że biała sukieneczka Twojej córki czy biały sweterek syna stracą swój blask.

Proszek do prania LOVELA Baby Biały 4,1 kg proszek i uśmiechnięte dziecko

Dla delikatnej skóry

Niezależnie od tego, czy robisz pranie ubrań swojego dziecka czy swoich, ochrona wrażliwej skóry ma znaczenie. Dolej więc do prania proszek do bieli LOVELA i razem ze swoją pociechą cieszcie się uczuciem miękkiej i chronionej przed podrażnieniami skóry. LOVELA to bowiem pewne, sprawdzone, bezpieczne i hipoalergiczne rozwiązanie zarówno dla najmniejszych, jak i ich opiekunów.

Proszek do prania LOVELA Baby Biały 4,1 kg pranie rodzic i dziecko

Wybór rodziców

Proszek do prania bieli LOVELA to wybór rodziców w całej Polsce, którzy już nie muszą martwić się o skórę swojego dziecka. Bez testowania różnych detergentów, bez zmian, które mogą mieć negatywne skutki dla Twojego maluszka. LOVELA to pewny wybór.

Proszek do prania LOVELA Baby Biały 4,1 kg dziecko pod ręcznikiem

Środki ostrożności

Uwaga! Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady / zgłosić się pod opiekę lekarza. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: w przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ / lekarzem. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami.

Proszek do prania LOVELA Baby Biały 4,1 kg uwaga środki ostrożności

Zawartość opakowania

Proszek do prania LOVELA Baby Biały 4,1 kg.


Rodzaj produktu Proszek

Liczba prań

41
Zastosowanie Do tkanin białych
Waga produktu [kg] 4.1
Informacje
Przeznaczenie Do prania
Formuła odplamiająca Nie
Seria producenta Baby Biały
Karta charakterystyki wyrobu Pobierz
Nazwa producenta/importera LOVELA

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!