OCLEAN

Szczoteczka soniczna OCLEAN X Pro Elite

Taniej o
50,99
299,99
Taniej o
50,99
299,99
249,00
299,99

Najszybsza dostawa:

JUTRO11.08.2022

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Ruchy soniczne [ruchów/min] 84000 Sterowanie smartfonem Tak
Sygnalizator czasu mycia Tak Tryb pracy Codzienne czyszczenie, Delikatne czyszczenie, Głębokie czyszczenie, Masaż, Personalny

Czas działania

do 35 dni Funkcje Sygnalizator czasu mycia, Sterowanie smartfonem, Czujnik siły nacisku
Seria Pro Kod produktu 436258
Unikalna technologia Oclean OSNowoczesny dotykowy ekran
Zaawansowane czyszczenie kieszonek dziąsłowych dla zdrowych dziąseł i zębów

Dlaczego warto wybrać szczoteczkę Oclean?

Najnowsza szczoteczka od OCLEAN – następca wersji OCLEAN X PRO. Szczoteczka soniczna OCLEAN X Pro Elite wyposażona jest w smukły i designerski ekran dotykowy, w którym sprawdzisz m.in. stan szczotkowania zębów oraz zmienisz najważniejsze ustawienia szczoteczki sonicznej – bez konieczności przechodzenia do aplikacji mobilnej. Niebanalny design, bardzo cichy tryb pracy oraz inteligentne rozwiązania.

Szczoteczka soniczna OCLEAN

Co się zmieniło w szczoteczce Oclean X Pro Elite?

Model OCLEAN X Pro Elite przeszedł sporo zmian. Do tych najważniejszych zaliczamy przede wszystkim: Lepsza konstrukcja - urządzenie pracuje znacznie ciszej. Wykorzystano bowiem technologię WhisperClean 2.0, co dało możliwość obniżenia poziomu głośności poniżej 45 DB. Bezprzewodowe ładowanie - bez żadnego problemu możemy doładowywać tę szczoteczkę za pomocą każdej ładowarki, która jest zgodna z Wireless Quick Charging 2.0. Ulepszone oprogramowanie OCLEAN OS - jest ono odpowiedzialne zarówno za działanie samej szczoteczki, jak i za gromadzenie danych do analizy w aplikacji.

Szczoteczka soniczna OCLEAN

Najlepsza ochrona zębów

Szczoteczka OCLEAN X Pro Elite skutecznie usuwa płytkę nazębną i zapobiega powstawaniu kamienia nazębnego. Producent wyposażył szczoteczkę OCLEAN X Pro Elite w miękką główkę szczoteczki (włosie duPont i Germany PEDEX), które zapewnia bezpieczne i skuteczne szczotkowanie zębów każdego dnia!

Szczoteczka soniczna OCLEAN

Unikalna technologia

OCLEAN X Pro Elite wyposażone jest w ulepszone oprogramowanie Oclean OS, które odpowiada nie tylko za pracę samej szczoteczki, ale również za zbieranie danych do analizy w aplikacji mobilnej.

Szczoteczka soniczna OCLEAN

Nowoczesny ekran dotykowy

Szczoteczka do zębów OCLEAN X Pro Elite posiada ekran dotykowy, którego przekątna wynosi 0,96’’. Możemy na nim zobaczyć wiele ważnych informacji takich jak ustawiony tryb, czas szczotkowania zębów, czy też jego intensywność. Pojawia się na nim także informacja, która wskazuje, jakie części zostały idealnie wyszczotkowane, a które wymagają jednak poprawki. To ogromny plus tego urządzenia – w końcu dzięki niemu wiemy, czy na pewno wystarczająco długo czyścimy jamę ustną oraz czy dobrze to robimy.

Szczoteczka soniczna OCLEAN

Wiele programów mycia zębów

OCLEAN X Pro Elite wbudowanych ma nawet 20 programów mycia zębów, zatem każdy użytkownik na pewno znajdzie taki, który najlepiej odpowiada jego potrzebom i oczekiwaniom.

Szczoteczka soniczna OCLEAN

Wygląd i budowa szczoteczki Oclean X Pro Elite

Szczoteczka soniczna OCLEAN X Pro Elite wyposażona jest w ekran dotykowy o przekątnej 0,96 cala, który jest przydatny mimo swoich niewielkich rozmiarów. Sprawdzisz w nim bezpośrednio godzinę, pogodę, stan szczotkowania zębów i bez konieczności przechodzenia do aplikacji zmienisz najważniejsze ustawienia szczoteczki.

Szczoteczka soniczna OCLEAN

Odpowiednia nawet dla dziecka

OCLEAN X Pro Elite to szczoteczka, która została zaprojektowana z największą starannością. Ma awangardowe wykończenie oraz jest w kolorze Limestone Grey. Warto wiedzieć, że została ona wyróżniona wieloma nagrodami takimi jak np. Good Design Award 2021. Jej zaletą jest też odporność klasy IPX7, żywotność baterii aż do 35 dni, jak i krótki czas ładowania – około 3,5 godziny. Jak widać, ta szczoteczka idealnie się sprawdza do codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Jeśli i Ty chcesz cieszyć się zdrowymi i pięknymi zębami, to już dziś zdecyduj się na jej zakup. Szczoteczka soniczna waży jedynie 100 gramów, co oznacza, że nie obciąża dłoni i łatwo nią myć zęby. Idealnie sprawdzi się zatem np. u dzieci. Szczoteczka ma wymiary 243 x 24,4 milimetrów.

Szczoteczka soniczna OCLEAN

Co w zestawie?

W zestawie widnieje szczoteczka do zębów OCLEAN X PRO Elite, uchwyt do mocowania na ścianie, główka szczoteczki nałożona na produkt, stacja ładująca USB, instrukcja.


Ruchy soniczne [ruchów/min] 84000
Sterowanie smartfonem Tak
Sygnalizator czasu mycia Tak
Tryb pracy Codzienne czyszczenie, Delikatne czyszczenie, Głębokie czyszczenie, Masaż, Personalny
Wskaźniki Wskaźnik naładowania
Funkcje dodatkowe Bluetooth, Ładowanie indukcyjne

Czas działania

do 35 dni
Funkcje Sygnalizator czasu mycia, Sterowanie smartfonem, Czujnik siły nacisku
Czas ładowania akumulatora [min] 180
Czujnik siły nacisku Tak
Liczba końcówek 1
Zasilanie Akumulatorowe
Zestaw Nie
Typ Soniczna
Seria Pro
Dla dzieci Nie
Wyposażenie Kabel USB do ładowania, Karta gwarancyjna, Stacja ładująca
Kolor Biały
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera OCLEAN
Szczoteczka soniczna OCLEAN X Pro Elite

Szczoteczka soniczna OCLEAN X Pro Elite

Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii
Twój sprzęt powyżej 10kg jest bezpłatnie odbierany przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
Ilość lat pakietu gwarancyjnego Warunki ubezpieczenia
Warunki ubezpieczenia

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!