MELICONI

Podstawa pod pralkę MELICONI Base Space Basket

499,99
Dostępny od ręki

Najszybsza dostawa:

JUTRO 20.01.2022

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Rodzaj produktu Podstawa pod pralkę z koszem Kolor Biały
Kod produktu 231690

Zaoszczędź miejsce w swojej łazience

Podstawa pod pralkę MELICONI Base Space Basket została zaprojektowana z myślą o wszystkich tych, którzy cenią sobie praktyczne rozwiązania i oszczędność miejsca w łazience. Wykonana z wytrzymałych i trwałych materiałów: laminatu i technopolimeru jest przeznaczona do pralek wymiarach max 60 x 60 cm. Konstrukcja ma udźwig aż 250 kg. Podstawa pozwala podnieść pralkę o 31 cm wyżej.

 

Kosz pod podstawą na dodatkowe rzeczy w łazience

Ogromną zaletę podstawy MELICONI Base Space Basket stanowi wysuwany kosz, który daje dodatkowe miejsce w łazience do przechowywania detergentów oraz innych akcesoriów łazienkowych. Udźwig kosza to 10 kg, a jego pojemność wynosi 32 litry.

 

Antypoślizgowe nóżki

Podest pod pralkę MELICONI Base Space Basket wyposażony został w antypoślizgowe nóżki, które stanowią dodatkowe zabezpieczenie Twojej pralki. Dzięki nóżkom masz pewność, że podstawa nie będzie się ślizgać ani przesuwać nawet pod wpływem mocnych drgań.

 

Pas bezpieczeństwa w zestawie

Do podstawy MELICONI Base Space Basket dołączony jest 6-metrowy pas bezpieczeństwa z metalową klamrą, który dodatkowo zabezpieczy Twoją pralkę czy suszarkę przed upadkiem. Pas możesz przeciągnąć pod podestem oraz wzdłuż pralki i w ten sposób połączyć ze sobą konstrukcję w jedną całość. Takie rozwiązanie gwarantuje Ci pełen spokój o bezpieczeństwo sprzętu.

 

Certyfikat TUV SUD

Firma MELICONI jako pierwsza na świecie otrzymała certyfikat TUV SUD na całą linię akcesoriów do pralek - wszystkie łączniki i podstawy zostały przetestowane przez niezależnych ekspertów, a certyfikat jest potwierdzeniem najwyższej jakości.

 

Prakryczna i wygodna

Takie rozwiązanie to znaczna ulga dla kręgosłupa podczas wkładania czy wyjmowania prania. Dzięki podstawie MELICONI Base Space Basket pozbędziesz się również problemu niszczenia podłogi. Do tego bez trudu odkurzysz i umyjesz podłogę pod pralką.

Przeznaczenie Do pralek
Rodzaj produktu Podstawa pod pralkę z koszem
Kolor Biały
Gwarancja 24 miesiące
Inne 6-metrowy pas bezpieczeństwa z metalową klamrą, Maksymalna waga: 250 kg, Podkładki antypoślizgowe, Regulowane nóżki, Wysokość [cm]: 31, Wysuwany kosz
Nazwa producenta/importera MELICONI

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!