GRAPHITE

Dmuchawa do liści akumulatorowa GRAPHITE 18V 58GE118 Brak aku

193,70

Najszybsza dostawa:

JUTRO26.07.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00

Zasilanie

Akumulatorowe Prędkość wydmuchu [km/h] 252

Regulacja prędkości wydmuchu

Tak

Wydajność [m3/min]

2.6
Worek Tak Waga [kg] 1.63
Kod produktu 639726
Rozpraw się z ogrodowymi odpadkami

Uporządkuj ogród

Czas na porządek w ogrodzie? Dmuchawa do liści GRAPHITE 58GE118 to kompaktowe urządzenie, dzięki któremu sprawnie i szybko uporządkujesz ogród. To wszechstronne urządzenie przyda się przy pracach w ogrodzie i wokół domu. Maszyna imponuje nie tylko funkcjonalną i przemyślaną konstrukcją, ale przede wszystkim znakomitą wydajnością. Liście, drobne gałązki czy ścinki trawy - mocna maszyna GRAPHITE 58GE118 usunie je szybko i skutecznie. Dzięki innowacyjnej konstrukcji urządzenia i dużemu przepływowi powietrza, ogród w jednej chwili stanie się schludny i zadbany.

Dmuchawa do liści GRAPHITE 58GE118 kompaktowe urządzenie wszechstronne urządzenie funkcjonalna i przemyślana konstrukcja znakomita wydajność mocna maszyna innowacyjna konstrukcja duży przepływ powietrza

Podwójne zasilanie

Dmuchawa do liści GRAPHITE 58GE118 zasilane jest przez akumulator litowo-jonowy o napięciu 18 V, który umożliwia pracę z maksymalną prędkością obrotową dochodzącą do 18000 obr/min. Urządzenie jest częścią nowoczesnej linii akumulatorowej GRAPHITE Energy+, co oznacza, że jest kompatybilna z wszystkimi akumulatorami GRAPHITE o mocy 18 V, szczególnie tych o pojemności 2,0 Ah i 4,0 Ah.

UWAGA! Produkt dostępny bez akumulatora i ładowarki.

Dmuchawa do liści GRAPHITE 58GE118 zasilanie akumulator litowo-jonowy napięcie 18 V maksymalna prędkość obrotowa do 18000 obr/min część nowoczesnej linii akumulatorowej GRAPHITE Energy+ kompatybilne ze wszystkimi narzędziami akumulatorami GRAPHITE o mocy 18 V pojemności 2,0 Ah i 4,0 Ah

Wielofunkcyjne urządzenie

Z dmuchawą do liści GRAPHITE 58GE118 nie tylko zbierzesz liście do pojemnika, ale dosłownie zdmuchniesz bałagan. Do tego celu skutecznie przysłuży Ci się funkcja dmuchawy. Urządzenie wydmuchuje powietrze z prędkością dochodzącą do 252 km/h przy maksymalnym przepływie powierza dochodzącym do 2,6 m3/h.

Dmuchawa do liści GRAPHITE 58GE118 zbiera liście do pojemnika zdmuchuje bałagan funkcja dmuchawy wydmuchuje powietrze z prędkością do 252 km/h maksymalny przepływ powierza do 2,6 m3/h

Regulacja siły wydmuchu

Urządzenie zostało wyposażone w 3-stopniową regulację nawiewu, która zapewnia najlepszą wydajność wydmuchu i umożliwia dostosowanie prędkości urządzenia do różnych zadań związanych z czyszczeniem. Dzięki takiemu rozwiązaniu otrzymujemy urządzenie, które idealnie nada się do usuwania dużych ilości zanieczyszczeń z ogrodu, a także do rozpalania ogniska i grilla oraz jako poręczny odkurzacz samochodowy.

Dmuchawa do liści GRAPHITE 58GE118 3-stopniowa regulacja nawiewu do usuwania dużych ilości zanieczyszczeń z ogrodu do rozpalania ogniska i grilla poręczny odkurzacz samochodowy

Zaoszczędź swój czas!

Odkurzacz GRAPHITE 58GE118 posiada worek na odpadki, który zamykany jest przez zamek błyskawiczny. To dzięki niemu będziesz mógł szybko i wygodnie opróżnić worek, gdy zajdzie taka konieczność. Taka budowa to sposób na to, aby móc pracować wydajniej i efektywniej, bez konieczności robienia częstych przerw na usuwanie zbędnych elementów. Warto wspomnieć, iż jest to worek wykonany z trwałego materiału, przez co możesz być pewien jego trwałości i jakości.

Dmuchawa do liści GRAPHITE 58GE118 worek 45-litrowy zamek błyskawiczny wykonany z trwałego materiału

Wygodny uchwyt

Urządzenie zostało wyposażone w bardzo komfortowy uchwyt typu SoftGrip. Jego ergonomiczna forma sprawia, że obsługa jest bardzo łatwa. Dzięki doskonałemu wyważeniu męczące wibracje są znacznie zminimalizowane.

Dmuchawa do liści GRAPHITE 58GE118 uchwyt komfortowy ergonomiczna forma doskonałe wyważenie

Komfort użytkowania

Urządzenie wyróżnia się niewielką masą, dzięki której jego obsługa jest niezwykle prosta. Waży ono zaledwie 1,63 kg, co jest istotną zaletą w przypadku tak zaawansowanego sprzętu, a jego poziom mocy akustycznej to zaledwie 89 dB. Dmuchawa do liści GRAPHITE 58GE118 to wysokiej jakości sprzęt ogrodniczy, dzięki któremu realizacja prac w ogrodzie będzie o wiele łatwiejsza, szybsza i wygodniejsza.

Dmuchawa do liści GRAPHITE 58GE118 niewielka masa waga 1,63 kg poziom mocy akustycznej 89 dB wysokiej jakości sprzęt ogrodniczy

Co w zestawie?

W zestawie wraz z odkurzaczem do liści GRAPHITE 58GE118 kupujący otrzyma worek oraz instrukcję obsługi w języku polskim i kartę gwarancyjną.


Rodzaj Dmuchawa
Akumulator w zestawie Nie
Ładowarka w zestawie Nie
Kompatybilność seria Energy+

Typ silnika

Szczotkowy
Kolor Szaro-czarny
Wyposażenie Worek
Gwarancja 36 miesięcy
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Liczba akumulatorów 0

Funkcja dmuchawy

Tak

Funkcja rozdrabniania

Nie
Funkcje dodatkowe Brak

Zasilanie

Akumulatorowe
Pas do przenoszenia Nie
Prędkość wydmuchu [km/h] 252

Regulacja prędkości wydmuchu

Tak

Wydajność [m3/min]

2.6
Silnik Elektryczny
Worek Tak
Waga [kg] 1.63
Waga z opakowaniem [kg] 1.63
Nazwa producenta/importera Grupa TOPEX Sp. z o.o.

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!