DAFI

Przepływowy podgrzewacz wody DAFI 3.7 kW z baterią chrom (230V)

219,00

Najszybsza dostawa:

JUTRO28.02.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Typ Przepływowy Moc [W] 3700
Wykonanie Tworzywo sztuczne Długość [mm] 371
Długość wylewki [mm] 180 Kod produktu 172459

Podgrzewacz elektryczny DAFI O.OG.1.0.0.0.3.7.BAT.CHR z baterią chromowaną dostarcza ciepłą wodę w obrębie instalacji domowej. Produkt przeznaczony do ogrzania wody w miejscach nie mających dostępu do centralnego ogrzewania, m.in. działkach, ogródkach, garażach czy kempingach. Wykonany został z wysokiej jakości chromowanych tworzyw sztucznych, co pozwala w przyszłości uniknąć problemów z korozją lub osadzającym się kamieniem. Ponadto tworzywa nadają się do późniejszego recyklingu. Urządzenie posiada stopień IPX5 wodoodporności.

 

Szybki dostęp

Urządzenie pobiera energię tylko wtedy, kiedy kran jest odkręcony. Woda jest na bieżąco ogrzewana, a jej ciśnienie nie ulega znaczącym spadkom. DAFI O.OG.1.0.0.0.3.7.BAT.CHR to najlepszy sposób na dostęp do ciepłej wody bez dużej ingerencji w sieć wodociągową i kosztownych inwestycji.

 

Łatwy montaż

Do zestawu dołączone są narzędzia przydatne podczas montażu. Ogrzewacz DAFI O.OG.1.0.0.0.3.7.BAT.CHR przeznaczony jest do zamontowania nad umywalką lub zlewozmywakiem, a długość wylewki (180 mm) pozwala na wygodne korzystanie z kranu. Dwa kurki – do ciepłej i zimnej wody, sprawiają, że łatwo dostosujemy temperaturę wody do naszych potrzeb i możliwa jest pełna kontrola pracy urządzenia.

 

Ekonomia i ekologia

DAFI O.OG.1.0.0.0.3.7.BAT.CHR posiada klasę A efektywności energetycznej, co oznacza mniejsze zużycie energii elektrycznej oraz niższe rachunki za prąd. Wylewka została zakończona Perlatorem Easy Clean. Jest to końcówka, która poprzez napowietrzenie strumienia wody optycznie go powiększa i sprawia, że nie marnujemy wody.

Rodzaj Elektryczny
Napięcie zasilania [V] 230
Rozmiar przyłącza 3/4''
Typ Przepływowy
Moc [W] 3700
Wykonanie Tworzywo sztuczne
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Waga [kg] 1.1
Długość [mm] 371
Długość wylewki [mm] 180
Szczegółowe warunki gwarancji Pobierz
Instrukcja obsługi Pobierz
Nazwa producenta/importera DAFI

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!