EINHELL

Narzędzie wielofunkcyjne EINHELL TC-MG 18 Li Solo

239,00

Najszybsza dostawa:

JUTRO06.03.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Rodzaj produktu Narzędzie wielofunkcyjne Przeznaczenie Do użytku domowego
Napięcie akumulatora [V] 18 Regulacja obrotów Tak
Akumulator w zestawie Nie Kod produktu 267850
Magnetyczne mocowanie przyśpiesza pracęSystem łagodnego startu urządzenia
Sprzęt do zadań specjalnych

Spełni każdy Twój kreatywny plan

EINHELL TC-MG 18 Li Solo to wielofunkcyjne narzędzie, które doskonale sprawdzi się podczas prac związanych z rozbudową, renowacją i restauracją. Sprzęt przeznaczony jest do użytkowania w domowych warunkach, ale sprawdzi się również w profesjonalnych warsztatach.


Wysoka moc

Urządzenie EINHELL TC-MG 18 Li Solo zasilane jest silnikiem szczotkowym, którego sercem jest akumulator Li-Ion 18 V. Akumulator należy do rodziny systemu akumulatorowego Power X-Change, dzięki czemu może zasilać również inne narzędzia marki EINHELL.

UWAGA! Zestaw nie zawiera akumulatora i ładowarki.


Wysoka wydajność

Ogromną zaletą tego modelu jest jego wysoka prędkość obrotowa, która sięga aż do 20000 obrotów na minutę bez obciążenia. Tak duża wartość dba o zachowanie najwyższej wydajności pracy. Z kolei możliwość 12-stopniowa regulacji obrotów sprzyja precyzyjnemu dostosowaniu charakteru działania sprzętu do Twoich potrzeb.


Zastosowanie

Wielofunkcyjne urządzenie EINHELL TC-MG 18 Li Solo służy do szlifowania, skrobania oraz piłowania. Sprzęt przeznaczony jest do cięcia drewna i materiałów drewnopodobnych, a także do cięcia metalu i tworzyw sztucznych. Dzięki niemu wszelkie prace remontowe będą przebiegały szybko i bezproblemowo.


Pewny chwyt

Smukła konstrukcja sprzętu sprawia, że jeszcze lepiej układa się on w dłoni. Z kolei dodatkowe zabezpieczenie w postaci antypoślizgowej powierzchni zapewni pełną stabilność chwytu, zapobiegając wysunięciu się urządzenia. Dodatkowo, zastosowane udogodnienie konstrukcyjne sprzyja również zachowaniu wyjątkowej wygody na czas pracy ze sprzętem.


Dodatkowe wyposażenie

W zestawie oprócz narzędzia wielofunkcyjnego EINHELL TC-MG 18 Li Solo znajdziesz również specjalne akcesoria pełniące rolę dodatkowego wyposażenia. Wśród nich występuje skrobak, trójkątna płyta szlifierska, brzeszczot do cięcia drewna i metalu oraz brzeszczot do drewna i tworzyw sztucznych, a także papier ścierny. Producent zadbał również o instrukcję obsługi w języku polskim oraz kartę gwarancyjną.

UWAGA! Zestaw nie zawiera akumulatora i ładowarki.


Rodzaj produktu Narzędzie wielofunkcyjne
Przeznaczenie Do użytku domowego
Wyposażenie Brzeszczot do ciecia drewna i metalu, Brzeszczot do drewna i tworzyw sztucznych (HCS), Papier ścierny, Skrobak, Trójkątna płyta szlifierska
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Kompatybilność seria Power X-Change
Bezprzewodowy Tak
Gwarancja 24 miesiące
Napięcie akumulatora [V] 18
Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min] 20000
Regulacja obrotów Tak
Walizka transportowa Nie
Zasilanie Akumulatorowe
Akumulator w zestawie Nie
Liczba akumulatorów 0
Ładowarka w zestawie Nie
Opakowanie Karton
Funkcje dodatkowe Brak
Instrukcja obsługi Pobierz
Nazwa producenta/importera EINHELL

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!