GRAPHITE

Strug GRAPHITE 59G680

343,54

Najszybsza dostawa:

JUTRO26.07.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Moc [W] 1300 Zasilanie Sieciowe
Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min] 16000 Szerokość strugania [mm] 110
Przeznaczenie Do użytku domowego Kod produktu 733303
Specjalistyczny sprzęt do obróbki

Obróbka drewna? Bez problemu!

Poznaj specjalistyczny strug elektryczny marki GRAPHITE, o mocy 1300 W. Strug przeznaczony do obróbki drewna, prac ciesielskich i stolarskich. Urządzenie charakteryzuje się nowoczesnym designem oraz ergonomicznym kształtem. Aluminiowa stopa urządzenia nie ulega odkształceniom. Urządzenie pozwala na struganie o szerokości 110 mm i głębokości do 3,5 mm. Przy struganiu wgłębnym zakres głębokości wynosi od 0 do 14 mm.

GRAPHITE-59G680 strug elektryczny obróbka drewno nowoczesny design ergonomiczny kształt aluminiowa stopa struganie

Małe, ale funkcjonalne

Na wałku struga znajdują się 2 noże. Podczas pracy silnik urządzenia może wygenerować do 16000 obrotów głowicy na minutę. Strug pewnie leży w dłoni dzięki nakładkom antypoślizgowym na rękojeści głównej, rękojeści dodatkowej oraz pokrętle do regulacji głębokości strugania. Urządzenie posiada funkcję automatycznego wysuwania stopki parkującej oraz blokadę przypadkowego włączenia. Wióry nigdy nie zalegają pod aluminiową stopą, ponieważ są automatycznie wyrzucane na prawą lub lewą stronę.

GRAPHITE-59G680 automatyczne wysuwanie stopka parkująca rowki obróbka krawędź silnik głowica nakładki antypoślizgowe rękojeść pokrętło strug

Idealna obróbka

Dzięki 3 rowkom w kształcie litery V - możliwa jest także obróbka krawędzi. Istnieje możliwość samodzielnego ostrzenia ostrzy przez użytkownika. Strug zasilany jest sieciowo.

GRAPHITE-59G680 automatyczne wysuwanie stopka parkująca rowki obróbka krawędź silnik głowica nakładki antypoślizgowe rękojeść pokrętło strug zasilanie sieciowe

Bogate wyposażenie

Skorzystaj z dostępnych akcesoriów, aby precyzyjnie i dokładnie wykonywać prace stolarskie i obróbkę drewna. Są to: prowadnica równoległa, wspornik, prowadnica do strugania wgłębnego, przyrząd do ostrzenia noży oraz worek na pył.

GRAPHITE-59G680 akcesoria

Szeroki zakres zastosowań

Urządzenie wyposażono w elastyczny i wytrzymały przewód zasilający w powłoce gumowej o długości 3 metrów, dedykowany także do zastosowań profesjonalnych i przemysłowych zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.

GRAPHITE-59G680 zastosowania

Zawartość zestawu

Kupując strug GRAPHITE 59G680 w zestawie otrzymujesz: urządzenie, worek na pył, prowadnicę równoległą, wspornik, prowadnicę do strugania wgłębnego, przyrząd do ostrzenia noży, instrukcję obsługi i kartę gwarancyjną.

GRAPHITE-59G680 zestaw strug urządzenie worek pył prowadnica wspornik noże instrukcja karta gwarancyjna

Głębokość strugania [mm] 3.5
Moc [W] 1300
Zasilanie Sieciowe
Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min] 16000
Szerokość strugania [mm] 110
Maksymalna głębokość strugania 3.5
Opakowanie Karton
Maksymalna głębokość strugania wręgu 14
Szerokość noża 110
Moc znamionowa [W] 1300
Napięcie zasilające [V] 230
Maksymalna prędkość obrotowa [obr./min.] 16000
Regulacja obrotów Nie
Przeznaczenie Do użytku domowego
Bezprzewodowy Nie
Akumulator w zestawie Nie
Gwarancja 36 miesięcy
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Wyposażenie Prowadnica do strugania wgłębnego, Prowadnica równoległa, Przyrząd do ostrzenia noży, Worek na pył, Wspornik
Nazwa producenta/importera Grupa TOPEX Sp. z o.o.

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!