RYOBI

Szlifierka oscylacyjna RYOBI RPS80-G

Taniej o
22,40
197,59
219,99
Cena bezpośrednio przed obniżką
219,99
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką

Najszybsza dostawa:

JUTRO26.07.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Waga [kg] 1 Zasilanie Sieciowe
Moc [W] 80 Średnica oscylacyjna [mm] 1.6
Kod produktu 255400 Doskonałe do lekkich pracDustTech – cyklonowy pojemnik na pył
Mocna i kompaktowa

Idealna dla majsterkowicza

Domowe prace remontowe i naprawcze mogą przysporzyć problemów, jeśli nie ma się odpowiedniego sprzętu. Dotyczy to również usuwania starej farby czy szlifowania różnych powierzchni. Szlifierka oscylacyjna RYOBI RPS80-G została przystosowana do rozwiązań domowych i ma za zadanie ułatwić takie prace. Charakteryzuje się niezbyt dużym rozmiarem, łatwą, intuicyjną obsługą oraz możliwością szlifowania w trudno dostępnych miejscach. Cechy te sprawiają, że jest to urządzenie, które warto mieć w swoim warsztacie i wykorzystywać do różnorakich prac konserwatorskich.

Szlifierka oscylacyjna RYOBI RPS80-G do rozwiązań domowych niezbyt duży rozmiar łatwa i intuicyjna obsługa możliwość szlifowania w trudno dostępnych miejscach

Optymalna moc

Szlifierka oscylacyjna RYOBI RPS80-G zasilana jest prądem elektrycznym i wyposażona w silnik o mocy 80 W. Dzięki temu sprawdzi się w pracach o małym i średnim natężeniu. Silnik pozwala osiągnąć maksymalna prędkość obrotową do 12000 obr/min.

Szlifierka oscylacyjna RYOBI RPS80-G zasilana prądem elektrycznym silnik o mocy 80 W maksymalna prędkość obrotowa do 12000 obr/min

Efektywna praca

Szlifierka oscylacyjna RYOBI RPS80-G ma za zadanie ścierać różnego rodzaju materiały. Wykorzystuje do tego ruchy oscylacyjne w zakresie 1,6 mm dla szybkiej i efektywnej pracy. Ma kompaktowe wymiary i waży jedynie 1 kg.

Szlifierka oscylacyjna RYOBI RPS80-G ruchy oscylacyjne w zakresie 1,6 mm kompaktowe wymiary waga 1 kg

Wysoka jakość wykonania

Obudowa pokryta jest tworzywem sztucznym o właściwościach antypoślizgowych, co ułatwia pracę przy użyciu jednej ręki. Do urządzenia dopasowane są arkusze ścierne w rozmiarze 99x149 mm. Mocowane są na trójkątną podstawę wyposażoną w specjalny przylepiec, dlatego ich zmiana jest bardzo intuicyjna. Natomiast zintegrowana nakładka palcowa pozwala na szlifowanie w kątach i innych trudno dostępnych miejscach.

Szlifierka oscylacyjna RYOBI RPS80-G obudowa pokryta tworzywem sztucznym o właściwościach antypoślizgowych arkusze ścierne w rozmiarze 99x149 mm trójkątna podstawa przylepiec zintegrowana nakładka palcowa szlifowanie w kątach i trudno dostępnych miejscach

Wygodne urządzenie do rozwiązań domowych

Szlifierka oscylacyjna RYOBI RPS80-G jest urządzeniem dopasowanym do zastosowań domowych. Drobne wykończenia czy usuwanie farby przy użyciu tego sprzętu staną się dużo łatwiejsze. Urządzenie zostało wyposażone w system DustTech, który umożliwia skuteczniejsze odsysanie pyłu.

Szlifierka oscylacyjna RYOBI RPS80-G do zastosowań domowych system DustTech

Dodatkowe wyposażenie

Razem ze sprzętem w zestawie dołączone zostały arkusze papieru ściernego oraz instrukcja obsługi w polskiej wersji językowej.


Rodzaj produktu Szlifierka oscylacyjna
Akumulator w zestawie Nie
Zalecane wymiary papieru [mm] 99 x 149
Waga [kg] 1
Wyposażenie Papier ścierny
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Zasilanie Sieciowe
Przeznaczenie Do użytku domowego
Liczba akumulatorów 0
Moc [W] 80
Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min] 12000
Ładowarka w zestawie Nie
Średnica oscylacyjna [mm] 1.6
Regulacja obrotów Nie
Długość taśmy [mm] 150
Silnik Szczotkowy
Opakowanie Karton
Szerokość taśmy [mm] 10
Funkcje dodatkowe Pojemnik na pył
Instrukcja obsługi Pobierz
Nazwa producenta/importera RYOBI

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!