EINHELL

Wiertarko-wkrętarka EINHELL TE-CD 18/40 Li Bl Solo

Taniej o
57,69
202,31
260,00
Cena bezpośrednio przed obniżką
220,00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką

Najszybsza dostawa:

JUTRO27.02.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Przeznaczenie Do użytku domowego

Pojemność akumulatora [Ah]

Brak akumulatora w zestawie
Napięcie akumulatora [V] 18 Typ ogniw akumulatora Li-Ion
Typ uchwytu Szybkozaciskowy Kod produktu 282931
2-biegowa przekładnia usprawniająca pracęWbudowana latarka LED, zwiększająca precyzję
Nowoczesne narzędzie o wspaniałych parametrach

Gwarancja niezawodności

Wiertarko-wkrętarka EINHELL TE-CD 18-40 LI BL Solo to elektronarzędzie ze świetnymi parametrami technicznymi, które jest solidne i niezawodne. Bez problemów wywiercisz nim otwory w drewnie i w stali. Jest to uniwersalny sprzęt, który doskonale łączy małe gabaryty i masę z dużą siłą dokręcania i prędkością obrotową. Narzędzie spełnia niemal wszystkie wymogi dobrej wkrętarki do prac przy suchej zabudowie.

Wiertarko-wkrętarka EINHELL TE-CD 18-40 LI BL Solo świetne parametry techniczne solidne niezawodne do pracy w drewnie w stali uniwersalny sprzęt małe gabaryty duża siła dokręcania prędkość obrotowa

Wysokowydajny silnik

Wiertarko-wkrętarka EINHELL TE-CD 18-40 LI BL Solo zasilana jest przez silnik bezszczotkowy, którego sercem jest akumulator Li-Ion o napięciu 18 V. Akumulator wytrzymuje nawet kilka tysięcy cykli ładowania. Technologia litowo-jonowa jest niezwykle wydajna, zapewnia doskonałą prędkość pracy, wysoki moment obrotowy i czas pracy na jednym naładowaniu akumulatora odpowiedni do prac w różnych materiałach.

*UWAGA! Model bez akumulatora i ładowarki.

Wiertarko-wkrętarka EINHELL TE-CD 18-40 LI BL Solo silnik bezszczotkowy akumulator Li-Ion napięcie 18 V model bez ładowarki i akumulatora

Do wymagających prac

Narzędzie posiada 2-biegową przekładnię, która odpowiada za optymalną pracę zarówno podczas wiercenia, jak i wkręcania. Pierwszy bieg pracujące w zakresie od 0 do 350 obr/min, a drugi od 0 do 1450 obr/min. Natomiast maksymalny moment obrotowy dochodzi do 40 Nm, co zapewnia dużą moc i ułatwia pracę.

Wiertarko-wkrętarka EINHELL TE-CD 18-40 LI BL Solo 2-biegowa przekłądnia pierwszy bieg w zakresie od 0 do 350 obr/min drugi od 0 do 1450 obr/min maksymalny moment obrotowy do 40 Nm

Do wymagających prac

Wiertarko-wkrętarka EINHELL TE-CD 18-40 LI BL Solo została wyposażona w nowoczesny silnik bezszczotkowy, który zapewnia wysoką wydajność pracy oraz bardzo niską awaryjność. Narzędzie pracuje w dwóch trybach pracy – wiercenie oraz wkręcanie.

Wiertarko-wkrętarka EINHELL TE-CD 18-40 LI BL Solo dwa tryby pracy wiercenie i wkręcanie nowoczesny silnik bezszczotkowy

Nowoczesna technologia

Dodatkowym atutem urządzenia jest 21-stopniowa regulacja momentu obrotowego, która odbywa się za pomocą włącznika. Mniejszy lub większy nacisk na spust powoduje zmniejszenie lub zwiększenie obrotów, a co za tym idzie, operator może pracować z większą precyzją.

Wiertarko-wkrętarka EINHELL TE-CD 18-40 LI BL Solo 20-stopniowa regulacja momentu obrotowego większa precyzja

Detal ma znaczenie

Urządzenie zostało wyposażone w przełącznik obrotów, co zapewnia szybką zmianę z wkręcania na wykręcanie wkrętów. Dodatkowym atutem jest jasna dioda LED o wysokiej intensywności, która doświetli miejsce pracy, zapewniając tym samym lepszą widoczność.

Wiertarko-wkrętarka EINHELL TE-CD 18-40 LI BL Solo przełącznik obrotów jasna dioda LED o wysokiej intensywności

Mocowanie osprzętu

Maszyna jest przystosowana do mocowania osprzętu za pomocą szybkozaciskowego uchwytu wiertarskiego 10 mm, który umożliwia mocowanie uniwersalnych wkrętów oraz szybki montaż i demontaż osprzętu.

Wiertarko-wkrętarka EINHELL TE-CD 18-40 LI BL Solo szybkozaciskowy uchwyt wiertarski 10 mm uniwersalne wkręty szybki montaż i demontaż

Wysoka trwałość

Solidny uchwyt i kompaktowa konstrukcja urządzenia sprawia, że jest idealna do użytkowania w profesjonalnych warsztatach, ale sprawdzi się również w warunkach domowych. Narzędzie posiada ergonomiczną rękojeść, która pokryta jest antypoślizgowym tworzywem, co zapewnia wygodne trzymanie wkrętarki podczas pracy.

Wiertarko-wkrętarka EINHELL TE-CD 18-40 LI BL Solo solidny uchwyt kompaktowa konstrukcja w profesjonalnych warsztatach w warunkach domowych ergonomiczna rękojeść antypoślizgowe tworzywo

Dodatkowe wyposażenie

W zestawie wraz z wiertarko-wkrętarką EINHELL TE-CD 18-40 LI BL Solo kupujący otrzyma instrukcję obsługi w języku polskim oraz kartę gwarancyjną.


Przeznaczenie Do użytku domowego
Zasilanie Akumulatorowe
Liczba akumulatorów 0
Silnik Bezszczotkowy
Sprzęgło Nie

Pojemność akumulatora [Ah]

Brak akumulatora w zestawie
Liczba biegów 2
Napięcie akumulatora [V] 18
Typ ogniw akumulatora Li-Ion
Ładowarka w zestawie Nie
Maksymalny moment obrotowy [Nm] 40
Podświetlenie Tak
Typ uchwytu Szybkozaciskowy
Dwa kierunki obrotów Tak
Udar Nie
Opakowanie Karton
Wyposażenie Brak
Waga [kg] 0.95
Kompatybilność seria Power X-Change
Akumulator w zestawie Nie
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera EINHELL

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!