EURA

Czujnik gazu EURA GD-05A2

89,99

Najszybsza dostawa:

pojutrze24.06.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Typ czujnika Czujnik gazu, Czujnik gazu ziemnego Rodzaj czujnika Półprzewodnikowy
Rodzaj wykrywanych zagrożeń Gaz, Gaz ziemny Komunikacja Brak
Komunikaty Optyczne, Sygnał dźwiękowy Poziom dźwięku [dB] 85
Zasilanie Sieciowe Kod produktu 851870
Czujnik półprzewodnikowyElektroniczny układ kontrolny
Zapewnij bezpieczeństwo swojemu domowi

Śpij spokojnie

Czujnik gazu EURA GD-05A2 to zaawansowany czujnik, który skutecznie monitoruje poziom gazów wybuchowych (gaz ziemny i LPG) w powietrzu, gwarantując szybką reakcję na potencjalne zagrożenia. Czujnik przeznaczony jest do pomieszczeń zamkniętych, najbardziej narażonych na wyciek gazu z instalacji. Czujnik jest urządzeniem elektrycznym, które do sprawnego działania potrzebuje zwykłego gniazda zasilającego 230 V, dzięki czemu nie musisz się martwić o częstą wymianę baterii.

Czujnik gazu EURA GD-05A2 monitoring stezenia gazow wybuchowych gaz ziemny LPG do pomieszczen zamknietych gniazdo zasilajace 230 V

Bezpieczeństwo i wydajność

EURA GD-05A2 został wyposażony w zaawansowany technologicznie sensor półprzewodnikowy oraz elektroniczny układ kontrolny. Dzięki temu, użytkownicy są informowani o zagrożeniach zanim stężenie gazu osiągnie niebezpieczny poziom <10% LEL. Jego zasięg detekcji wynosi od 20 do 25 m2, więc bez problemu można go umieścić nawet w sporym salonie czy dużej kuchni.

Czujnik gazu EURA GD-05A2 zaawansowany technologicznie sensor półprzewodnikowy elektroniczny uklad kontrolny niebezpieczny poziom gazu <10% LEL zasieg od 20 do 25 m2

Zaawansowana technologia detekcji

EURA GD-05A2 wykorzystuje zaawansowaną technologię wykonywania pomiarów, co sprawia, że jest wyjątkowo skuteczny w wykrywaniu nawet niewielkich wycieków gazu. Przekroczenie dopuszczalnego stężenia gazów sygnalizowane jest za pomocą diody oraz głośnym alarmem o sile do 85 dB, dzięki czemu na pewno zobaczysz i usłyszysz, że coś się dzieje w Twoim domu.

Czujnik gazu EURA GD-05A2 zaawansowana technologia wykonywania pomiarow dioda glosny alarm o sile 85 dB

Wszechstronność i kompatybilność

Czujnik może być używany w budynkach mieszkalnych, gospodarczych, publicznych oraz administracyjnych, wszędzie tam, gdzie zainstalowane są urządzenia gazowe. Czujnik ma funkcję, która umożliwia szybkie sprawdzenie testowe stężenia gazu w pomieszczeniu. Odbywa się to za pomocą przycisku TEST.

Czujnik gazu EURA GD-05A2 przycisk TEST testowe sprawdzenie stezenia gazu w pomieszczeniu

Łatwość użytkowania i instalacji

Urządzenie jest proste w montażu i obsłudze. Czujnik należy przymocować do ściany na wysokości głowy w miejscu najbardziej narażonym na prawdopodobieństwo wystąpienia stężenia gazów. Czujnik działa nawet w ekstremalnie różnych temperaturach (od -10 do nawet +50 stopni Celsjusza) oraz w pomieszczeniach o wilgotności dochodzącej od 10 do 90% RH bez kondensacji, dzięki czemu masz pewność, że będzie on niezawodny, gdziekolwiek zostanie umieszczony.

Czujnik gazu EURA GD-05A2 prosty montaz i obsluga montaz do sciany praca w ekstremalnie roznych temperaturach od -10 do +50 stopni Celsjusza wilgotnosci od 10 do 90% RH bez kondensacji

Zawartość zestawu

W zestawie znajduje się czujnik gazu EURA GD-05A2 wraz z niezbędną dokumentacją.


Typ czujnika Czujnik gazu, Czujnik gazu ziemnego
Rodzaj czujnika Półprzewodnikowy
Rodzaj wykrywanych zagrożeń Gaz, Gaz ziemny
Czujnik otwarcia drzwi Nie
Czujnik smogu Nie
Czujnik zmierzchowy Nie
Komunikacja Brak
Komunikaty Optyczne, Sygnał dźwiękowy
Poziom dźwięku [dB] 85
Wyświetlacz Nie
Sygnalizacja stanu baterii Nie
Zasilanie Sieciowe
Czujnik dymu papierosowego Nie
Przeznaczenie Czujnik wewnętrzny
Współpraca z systemami Brak
Wymiary [mm] 117 x 70 x 48
Wymaga mostu/bramki do działania Nie
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera EURA

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!