Oprawa oświetleniowa YEELIGHT Mesh Downlight M2 Pro YLTS03YL

45,00

Najszybsza dostawa:

JUTRO23.07.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Ilość źródeł światła 1 Rodzaj produktu Oprawa
Ściemnianie Tak Klasa efektywności energetycznej A+
Maksymalna moc żarówki [W] 8 Typ źródła światła LED
Dedykowana aplikacja Yeelight Kod produktu 380053

Yeelight Mesh Downlight M2 Pro przenosi inteligentne oświetlenie na zupełnie nowy poziom. Emituje bezpieczne dla wzroku światło, którego jasność i temperaturę możesz dowolnie regulować. Produkt, dzięki bramce Yeelight Gateway (sprzedawany osobno), umożliwia też zdalne sterowanie - głosowe lub z pomocą smartfona. A jeśli zależy Ci na jeszcze większej wygodzie, połącz kilka urządzeń ze sobą i kontroluj je wszystkie jednocześnie! Ulepszona wersja Pro różni się od podstawowej Yeelight Mesh Downlight M2 większą mocą znamionową 8 W, większym strumieniem świetlnym 600 lm i większymi wymiarami, a dzięki kątowi świecenia 65º idealnie oświetli wybraną część pomieszczenia.

 

Bezpieczny dla Twoich oczu

Dzięki innowacyjnej, ergonomicznej konstrukcji Yeelight Mesh Downlight M2 Pro możesz cieszyć się optymalnym, bezpiecznym dla wzroku oświetleniem, które nie razi, nie oślepia i nie męczy oczu nawet po długim czasie użytkowania. Galwanizowane, odbijające światło elementy produktu sprawiają, że zapewnia on pełen komfort niezależnie od sytuacji.

 

Zapewni Ci oświetlenie, jakiego potrzebujesz

Produkt daje Ci możliwość regulacji jasności i temperatury barwowej światła, co pozwala dostosować jego działanie do aktualnej sytuacji. Zależy Ci na chwili skupienia, kiedy pracujesz? Włącz jasne, chłodne światło. Chcesz odpocząć po męczącym dniu? Ciepłe, delikatne oświetlenie sprawdzi się doskonale. Zależy Ci na tym, aby wyeksponować swoją kolekcję obrazów, rzeźb czy innych unikalnych przedmiotów? Ustaw światło w taki sposób, aby prezentowały się jak najlepiej.

 

Ciesz się zdalną kontrolą, gdziekolwiek jesteś

Możesz zdalnie sterować Yeelight Mesh Downlight M2 Pro z dowolnego miejsca - również poza domem. Sparuj swoje urządzenia z aplikacją Yeelight, aby ustalać szczegółowe harmonogramy ich działania, wygodnie włączać lub wyłączać światło, a także dostosowywać jego jasność czy temperaturę barwową. Produkt jest też kompatybilny z Google Assistant, Apple HomeKit, Amazon Alexa i Samsung SmartThings. Połącz go z wybranym systemem i zarządzaj oświetleniem głosowo lub z pomocą smartfona.

 

Steruj wieloma urządzeniami jednocześnie

Dzięki zaawansowanej technologii Bluetooth Mesh możesz połączyć ze sobą wiele urządzeń i kontrolować je wszystkie w tym samym czasie. Już nie musisz włączać każdej żarówki osobno. Wystarczy, że uruchomisz jedną z nich i dostosujesz jej parametry - pozostałe natychmiast się do niej dopasują. To znakomita oszczędność czasu!.

 

Idealne uzupełnienie aranżacji Twojego mieszkania

Urządzenie wyróżnia się wyjątkowo praktycznym, uniwersalnym wzornictwem - kiedy zamontujesz je w wybranym miejscu, pozostaje niemal niewidoczne. Dzięki temu idealnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu - nie tylko nie zaburzy aranżacji wnętrza, ale też podkreśli jej piękno odpowiednim oświetleniem.

 

Porównanie opraw oświetleniowych Yeelight

Dostępne w ofercie oprawy oświetleniowe Yeelight Mesh Spotlight M2, Downlight M2 oraz Downlight M2 Pro są do siebie bardzo podobne w zakresie designu i działania, różnią się jednak między sobą kilkoma szczegółami, które warto znać.

 

Specyfikacja:

 

- Kąt świecenia: 65º.

- Moc znamionowa 8 W (16 x 1 W/Moduł LED).

- Strumień świetlny: 600 lm.

- Wymiary: 113x81,5 mm.

- Wymiary otworu: 90-100 mm.

- Wejście 220-240 V ~50/60 Hz 0,065 A

- Temperatura barwowa: 2700K-6500K

- Połączenie bezprzewodowe: Bluetooth 4.2

- Współczynnik mocy 0,5.

Ilość źródeł światła 1
Kolor Biały
Komunikacja Bluetooth
Rodzaj gwintu LED zintegrowany
Rodzaj produktu Oprawa
Ściemnianie Tak
Współpraca z systemami Amazon Alexa, Apple HomeKit, Google Assistant, SmartThings
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Klasa efektywności energetycznej A+
Maksymalna moc żarówki [W] 8
Szerokość [cm] 81.5
Wysokość całkowita [cm] 113
Typ źródła światła LED
Zasilanie Sieciowe
Źródło światła w komplecie Tak
Dedykowana aplikacja Yeelight
Bezprzewodowy Nie
Funkcje dodatkowe Regulacja jasności
Nazwa producenta/importera YEELIGHT

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!