KARCHER

Szczotka obrotowa KARCHER T-Racer T 5 2.644-084.0

Produkt chwilowo niedostępny
Produkt
chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.
Twój adres email został dodany!
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później


Tutaj dowiesz się, jak chronimy Twoje dane.

Rodzaj Szczotka obrotowa Kompatybilność K 2, K 3, K 4, K 5, K 7
Obszar zastosowania Ogród Kod produktu 247391
Czysto i sprawnie

Najwyższa moc czyszczenia

Obrotowe ramię z dwoma dyszami wysokociśnieniowymi w szczotce KARCHER T-Racer T5 pozwala usuwać zabrudzenia na dużych powierzchniach – czyszcząc szybko i wydajnie rozległe obszary zewnętrzne. Szczotka KARCHER T-Racer T5 jest wydajnym narzędziem do czyszczenia obszarów zewnętrznych bez rozprysków wody. Bez problemu wyczyścisz taras, narzędzia i meble ogrodowe, rower czy motocykl. Urządzenie jest kompatybilne z urządzeniami wysokociśnieniowymi klas K2 do K7.

Szczotka obrotowa KARCHER T-Racer T5 obrotowe ramię dwie dysze wysokociśnieniowe czyści szybko wydajnie bez rozprysków wody kompatybilne z K2 K7

Dysze

Dysza Power doskonale naaje się do efektywnego czyszczenie bez rozprysków kątów i krawędzi. Zintegrowana dysza płucząca może natychmiast spłukać wzruszony brud, oszczędzając w ten sposób Twój czas. Zabrudzenia są łatwo i sprawnie usuwane z czyszczonej powierzchni.


Doskonała wydajność powierzchniowa

Przystawka do powierzchni może być regulowana, aby dysze znajdowały się w idealnej odległości od powierzchni, zależnie od rodzaju materiału. Znaczy to, że powierzchnie twarde takie jak kamień czy beton mogą być czyszczone tak samo wydajnie jak bardziej delikatne powierzchnie np. drewno. W rezultacie szczotka obrotowa T-Racer T5 czyści 2 razy szybciej niż lanca spryskująca.


Wygodne czyszczenie powierzchni pionowych

Szczotka obrotowa KARCHER T-Racer T5 zapewnia łatwe i wygodne czyszczenie wszystkich powierzchni. Wszystkie funkcje można łatwo przełączać przyciskami nożnymi. Nawet powierzchnie pionowe takie jak brama garażowa mogą być wyczyszczone w mgnieniu oka, dzięki praktycznym ergonomicznym uchwytom. Daje to niezwykły komfort z użytkowania szczotki.

Szczotka obrotowa KARCHER T-Racer T5 łatwe wygodne czyszczenie przyciski nożne powierzchnie pionowe praktycznym ergonomicznym uchwytom komfort z użytkowania

Umyje dużą powierzchnie

Szczotka obrotowa KARCHER T-Racer T5 została wyposażona w dwie płaskie dysze zamontowane na obracającym się śmigle odpowiadają za doskonałą wydajność powierzchniową. Obudowa skutecznie chroni operatora i otoczenie przed rozpryskami wody, a strumienie wody podnoszące przystawkę w górę sprawiają, że manewrowanie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Szczotka obrotowa KARCHER T-Racer T5 dwie płaskie dysze obracające się śmigło obudowa chroni przed rozpryskami strumienie wody podnoszące przystawkę

Zawartość opakowania

Szczotka obrotowa KARCHER T-Racer T 5 o wymiarach 708 x 280 x 995 mm (dł. x szer. x wys.) i wadze około 1,4 kg.


Rodzaj Szczotka obrotowa
Kompatybilność K 2, K 3, K 4, K 5, K 7
Długość [m] 0.708
Funkcje dodatkowe Brak
Obszar zastosowania Ogród
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera KARCHER POLAND

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!