Hoto

Dalmierz laserowy HOTO H-D50

179,99

Najszybsza dostawa:

JUTRO14.06.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Wyświetlacz Tak Zasilanie Akumulatorowe
Rodzaj Dalmierz laserowy Typ Laserowy
Pomiar elektroniczny Tak Kod produktu 610944

Dalmierz laserowy HOTO H-D50

Poręczny dalmierz laserowy HOTO H-D50 umożliwia wygodny pomiar długości i szerokości pomieszczenia, a także kątów czy powierzchni. Sprawdzi się podczas remontów i urządzania domu, a dzięki pojemnemu akumulatorowi zapewnia długi czas pracy. Do obsługi dalmierza służy jeden praktyczny przycisk, ponadto urządzenie oferuje 5 trybów pracy i posiada czytelny wyświetlacz LED. Atutem jest też dokładność na poziomie ±2 mm i zasięg do 50 m. Specjalna aplikacja zapewnia dostęp do wielu przydatnych funkcji. Marka HOTO jest częścią ekosystemu Xiaomi.

Najwyższa precyzja

Dzięki dalmierzowi HOTO H-D50 zapewnisz sobie maksymalnie precyzyjne pomiary. Urządzenie wyróżnia się dokładnością na poziomie ±2 mm, dzięki czemu możesz zapomnieć o błędnych wynikach podczas mierzenia długości, kątów czy powierzchni. Atutem dalmierza jest również 50-metrowy zasięg oraz 5 trybów pracy, które wygodnie przełączysz za pomocą przycisku.

Dopasowany do potrzeb użytkownika

Dalmierz laserowy HOTO H-D50 wyróżnia się kompaktową konstrukcją, a jego obsługa jest niezwykle łatwa. Produkt został wyposażony w jeden, praktyczny przycisk, który zapewnia dostęp do najważniejszych funkcji. Na uwagę zasługuje również generowanie krótkich wibracji, które poinformują o zakończonym pomiarze.

Mobilna kontrola

H-D50 wykorzystuje Bluetooth, dzięki czemu bezprzewodowo łączy się ze smartfonem i umożliwia wygodną obsługę poprzez aplikację HOTO. W ten sposób może zapisywać wyniki pomiarów w czasie rzeczywistym czy robić zdjęcia danych obiektów i nanosić ich wymiary. Aplikacja umożliwia także tworzenie projektów wybranych pomieszczeń i wprowadzanie wymiarów.

Długi czas pracy

Imponująco długi czas pracy to zasługa wydajnego akumulatora, w który został wyposażony dalmierz HOTO H-D50. W kompaktowej konstrukcji umieszczono nowoczesny akumulator litowy o pojemności 850 mAh, co pozwala wykonać nawet 1500 pomiarów na jednym ładowaniu. Wbudowany port USB-C umożliwia wygodne odnowienie energii — po 100 minutach urządzenie będzie znów gotowe do pracy.

Przemyślany projekt

Produkt posiada 1,8-calowy wyświetlacz LED, dzięki któremu bez trudu odczytasz wyniki pomiarów. Zaletą jest także zastosowanie wysokiej jakości materiałów, które przekładają się na długą żywotność dalmierza. H-D50 jest mały i lekki (90 g), więc zmieści się w plecaku, ponadto posiada praktyczny zaczep, dzięki któremu możesz powiesić go na sznurku, co ułatwi przechowywanie i transport.

Klasa lasera 2
Rodzaj produktu Dalmierz laserowy
Waga [kg] 0.09
Załączona dokumentacja Karta gwarancyjna
Wysokość robocza [mm] 23
Wyświetlacz Tak
Gwarancja 24 miesiące
Dioda lasera [nm] 630 - 670
Zasięg pracy [m] 50
Zasilanie Akumulatorowe
Rodzaj Dalmierz laserowy
Typ Laserowy
Liczba sztuk w opakowaniu 1
Długość całkowita [mm] 99
Dokładność pomiaru [mm] +/- 2
Liczba linii lasera [szt] 1
Pomiar elektroniczny Tak
Szerokość [mm] 44
Zasięg [m] 50
Nazwa producenta/importera Hoto

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!