Mop płaski YORK Handy 081710

122,90

Najszybsza dostawa:

JUTRO29.05.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Drążek teleskopowy Tak Funkcje Drążek teleskopowy, Wiadro, Wyciskacz
Typ Płaski Wiadro Tak
Wykonanie Mikrofibra Pojemność wiadra [l] 6
Wykonanie mopa Mikrofibra Kod produktu 991207
DESIGNERSKI I NOWOCZESNY

Mop płaski YORK Handy 081710 skierowany jest do osób nowoczesnych, podążających za trendami designerskimi, ceniących walory użytkowe i estetyczne. Dzięki wygodzie użytkowania i braku konieczności brudzenia rąk mop Handy jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które lubią sprzątać szybko i wygodnie.


Mop płaski YORK Handy 081710

POMOCNIK W tWOIM DOMU

Kobiety w wieku 25-45 lat. Singielki lub osoby żyjące w związkach, niekoniecznie małżeńskich. Robią karierę, podążają za swoją pasją. Być może skupiają się na prowadzeniu domu, starając się, aby budować w nim atmosferę miejsca stylowego, ciekawego, a jednocześnie przytulnego. Perfekcjonistki, estetki, „insta girls”, romantyczki. Mop płaski YORK Handy 081710 jest właśnie dla nich!


Mop płaski YORK Handy 081710

kompaktowy

Najczęściej są to osoby mieszkające w dużych miastach, niejednokrotnie w mieszkaniach o niewielkich powierzchniach. Dzięki kompaktowemu rozmiarowi można poradzić sobie z jego przechowywaniem niezależnie od metrażu. Można również zrezygnować z jego chowania i intencjonalnie wykorzystać wiadro jako element wystroju.

Mop płaski YORK Handy 081710

mop marzeń!

Mop YORK Handy to niezwykłe i nowoczesne połączenie designu, funkcjonalności oraz komfortu użytkowania. Nie wierzysz, że produkty do sprzątania mogą upiększyć Twoje wnętrze?

Mop płaski YORK Handy 081710

Idealny do wszystkich rodzajów nawierzchni

Mop płaski YORK Handy 081710 jest na to najlepszym dowodem! Swoim zgrabnym kształtem, modnym designem i subtelną kolorystyką będzie stanowić integralny element wyposażenia. Poza atrakcyjnym wyglądem mop Handy przyciąga również innowacyjnością i szeregiem praktycznych rozwiązań.

Mop płaski YORK Handy 081710

intuicyjny system

Intuicyjny i wygodny system wyciskania sprawia, że w ogóle nie musisz moczyć ani brudzić rąk. Konstrukcja i technologia mopa YORK Handy 081710 wykonanego z mikrofibry pozwala na umycie podłogi jedną ręką!

Mop płaski YORK Handy 081710

bez brudzenia rąk

Wiadro składa się z dwóch pojemników – jeden służy do płukania i czyszczenia, drugi do odciskania z nadmiaru wody. Specjalna szczotka do zbierania nieczystości powoduje, że nie roznosimy ich po podłodze podczas sprzątania. Płaska płytka pozwala na dotarcie do najbardziej niedostępnych zakamarków.

Mop płaski YORK Handy 081710

wymiary

Niewielki rozmiar wiadra powoduje, że bez problemu znajdziemy dla niego miejsce nawet w najmniejszych pomieszczeniach. Po złożeniu cały mop mieści się w wiadrze, który ma wymiary 19 x 24 x 39 cm, dzięki czemu nie musimy go oddzielnie przechowywać.

Mop płaski YORK Handy 081710

dodatkowe cechy

Opakowanie ma zaznaczać, że produkt jest luksusowy i z wysokiej półki, prezentuje zupełnie nową jakość. Produkt nie musi, a nawet nie może krzyczeć, żeby przyciągał uwagę. Ma przyciągać uwagę swoją ekskluzywnością i wyjątkowością – modnymi kolorami, pięknymi czcionkami i wysmakowanym wzornictwem. Uzupełnieniem muszą być zdjęcia image’owe wysokiej jakości, prezentujące produkt w ładnym otoczeniu. Ma to być produkt będący jednocześnie skutecznym sprzętem do sprzątania i elementem wyposażenia wnętrza.

Mop płaski YORK Handy 081710

Drążek teleskopowy Tak
Funkcje Drążek teleskopowy, Wiadro, Wyciskacz
Przeznaczenie Podłogi
Rodzaj Mop
Typ Płaski
Wiadro Tak
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Zawartość zestawu 1 x Wkład, Mop
Kolor Różowo-zielony
Wykonanie Mikrofibra
Gwarancja 24 miesiące
Pojemność wiadra [l] 6
Wyciskacz Tak
Wykonanie mopa Mikrofibra
Zestaw Tak
Nazwa producenta/importera YORK

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!