HAMA

Gimbal ręczny HAMA 4622 Czarny

149,99

Najszybsza dostawa:

JUTRO15.07.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Przeznaczenie Uchwyt do telefonów Rodzaj akcesorium Uchwyt
Kolor Czarny Waga [g] 273
Kod produktu 292829
Dla lepszych ujęć

Atrakcyjna półka cenowa to niewątpliwie jedna z głównych cech wyróżniających produkty marki HAMA, zwłaszcza w przypadku uchwytów na smartfony. Gimbal 4622 to wyjątkowo wszechstronny uchwyt, umożliwiający stabilizowanie smartfona podczas nagrywania filmów bądź też wykonywania zdjęć. To szczególnie istotne w przypadku, gdy chcemy uchwycić konkretny moment, a nie jest to możliwe bez użycia tego rodzaju udogodnienia.

Gimbal ręczny HAMA 4622 filmowanie uchwyt smartfon

Nie tylko dla amatorów

Gimbal HAMA 4622 to niezbędny sprzęt dla wszystkich tych, którym zależy na nagrywaniu filmów w doskonałej jakości oraz wykonywaniu zdjęć bez zbędnych i często niepożądanych rozmyć obrazu spowodowanych ruchem smartfona. Model 4622 to niemal idealne urządzenie do robienia zdjęć z wysokości nie tylko twarzy, ale również klatki piersiowej czy nawet podłogi. Może więc służyć jako świetny sprzęt podczas tworzenia materiałów z różnych perspektyw.

Gimbal ręczny HAMA 4622 filmowanie uchwyt smartfon

Ergonomiczna budowa

Urządzenia marki Hama swoją wyjątkowość zawdzięcza oryginalnemu promieniowi łuku uchwytu. Sam Gimbal Hama 4622 to wyjątkowo lekki oraz kompaktowy sprzęt. Dostosowany jest do obsługi smartfonów o szerokości poziomej od 4,8 do 10,5 cm. Urządzenie posiada dwie dodatkowe stopki przeznaczone do ewentualnego zamontowania akcesoriów typu oświetlenia LED oraz mikrofonu. Jest to o tyle ważne, gdyż dodatkowo wyposażone urządzenie ma jeszcze szersze możliwości lepszego, lepiej doświetlonego oraz odpowiednio nagłośnionego materiału video. Również zdjęcia są jaśniejsze oraz pełniejsze naturalnych barw.

Gimbal ręczny HAMA 4622 filmowanie uchwyt smartfon

Większe bezpieczeństwo smartfona

Gimbal Hama 4622 ma gumowaną podpórkę pod smartfon chroniącą go przed zarysowaniami. Stabilny uchwyt zabezpiecza smartfon przed niekontrolowanym wysunięciem się w trakcie pracy. Wyposażony jest także w trzy złącza gwintowane 1/4 cala umożliwiające montaż statywu, celem wykonywania w pełni profesjonalnych materiałów video oraz wyjątkowej jakości zdjęć. Gimbal ten jest dedykowany wyłącznie smartfonom, dzięki czemu staje się profesjonalnym sprzętem wykorzystującym te właśnie urządzenia. Świetnie nadaje się do robienia selfie, tak niezwykle popularnej w ostatnim czasie formie zdjęć.

Gimbal ręczny HAMA 4622 filmowanie uchwyt smartfon

W zestawie

Uchwyt na smartfon, gumowana podpórka, akcesoria montażowe, dokumentacja.


Przeznaczenie Uchwyt do telefonów
Rodzaj akcesorium Uchwyt
Kolor Czarny
Waga [g] 273
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim
Zawartość zestawu Akcesoria montażowe, Gumowana podpórka pod smartfon
Gwarancja 24 miesiące
Dedykowany model Smartfony
Nazwa producenta/importera Hama Polska sp. z.o.o.

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!