DORR

Adapter do lornetek DORR TA-4 Slim

69,99

Najszybsza dostawa:

pojutrze06.03.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Kolor Czarny Przeznaczenie Akcesoria
Rodzaj Adapter Kod produktu 536741

ZASTOSOWANIE

Dorr TA-4 Slim to adapter do mocowania lornetki na statywie - niezbędne narzędzie dla wszystkich pasjonatów przyrody, astronomów i entuzjastów obserwacji długotrwałych zdarzeń. Dzięki niemu będziesz mógł cieszyć się stabilnym i wygodnym doświadczeniem obserwacyjnym, które przekracza granice.

Niezależnie od tego, czy chcesz przyjrzeć się wędrującym ptakom w swoim ogrodzie, czy też odkrywać tajemnice kosmosu, ten adapter umożliwi Ci utrzymanie lornetki w stabilnej pozycji, eliminując drgania ręki i umożliwiając skupienie się na detalach.

 

GŁÓWNE CECHY

Dzięki możliwości zamocowania lornetki na statywie, nie tylko zyskasz stabilność, ale także otworzą się przed Tobą nowe możliwości obserwacyjne. Możesz skupić się na dłuższych okresach obserwacji, bez napięcia mięśni i zmęczenia ręki. To szczególnie przydatne podczas oglądania koncertów, wydarzeń sportowych, zaćmień, a także przy długotrwałej obserwacji przyrody.

 

MOCOWANIE ADAPTERA

Nasz adapter jest mocowany poprzez typowy gwint ¼” i jest kompatybilny z większością standardowych lornetek, dzięki czemu nie musisz martwić się o dopasowanie. Jest łatwy w użyciu i umożliwia szybkie i pewne mocowanie lornetki na statywie. Solidna, metalowa konstrukcja adaptera zapewnia trwałość i niezawodność, dzięki czemu możesz skoncentrować się na tym, co najważniejsze - na obserwacji.

 

KOMFORT UŻYTKOWANIA

Jeśli pragniesz doskonałego udogodnienia podczas swoich obserwacji, to nasz adapter Dorr TA-4 Slim do mocowania lornetki na statywie jest właściwą odpowiedzią na Twoje potrzeby. Pozwól sobie na maksymalne wykorzystanie możliwości swojej lornetki, ciesząc się klarownym i stabilnym obrazem.

Kolor Czarny
Przeznaczenie Akcesoria
Gwarancja 24 miesiące
Rodzaj Adapter
Nazwa producenta/importera DORR

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!