NORTH BAYOU

Uchwyt do monitora NORTH BAYOU H80 17-27 cali Czarny

159,00

Najszybsza dostawa:

JUTRO06.03.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Typ uchwytu Uchwyt biurkowy Maksymalne obciążenie [kg] 9
Regulacja w pionie +85 / -30 stopni Regulacja w poziomie +/- 90 stopni
Rozmiar ekranu [cal] 17 - 27 Kod produktu 451155
Korzystaj swobodnie z monitora w każdym momencie

Szukasz akcesorium, które pomoże Ci w łatwy sposób zamontować monitor czy telewizor na ścianie lub biurku, jednocześnie pozwalając Ci na swobodną zmianę ustawień położenia? W takim wypadku uchwyt do monitora NORTH BAYOU H80 będzie dla Ciebie strzałem w dziesiątkę! Nadaje się on do zamontowania monitorów 17-27 cali, przez co możesz mieć pewność, że będzie pasował również do Twojego sprzętu.

NORTH-BAYOU H80 front

Regulacja ustawienia monitora

Najważniejszą zaletą tego uchwytu jest możliwość zmiany ustawienia kąta nachylenia, obrotu czy wysokości. Dzięki temu dopasujesz wszystkie wymiary do własnych potrzeb, sprawiając, że obraz będzie dla Ciebie idealny przez cały czas.

NORTH-BAYOU H80 pion

Swobodny montaż

Możesz swobodnie przymocować go do biurka i innych powierzchni płaskich. Takim sposobem dopasujesz idealnie położenie Twojego urządzenia. Montaż idealny szczególnie w momencie chęci oglądania filmów, natomiast miejsce na biurku sprawdzi się idealnie w sytuacji grania w gry.

NORTH-BAYOU H80 skos

Wysoka jakość wykonania

Uchwyt ten został wykonany z mocnych materiałów, co zapewnia większą wytrzymałość. Jest on odporny zarówno na porysowania, jak i nagłe złamania czy uszkodzenia, przez co możesz mieć pewność, że pozostanie z Tobą przez długi czas, a Twoje zamocowane urządzenia będą zawsze bezpieczne.

NORTH-BAYOU H80 bok

Pasuje wszędzie

Za sprawą niewielkich wymiarów nie będziesz miał problemu ze znalezieniem miejsca na montaż tego uchwytu. Nie zajmie on dużo miejsca, dzięki czemu będziesz mógł zaoszczędzić je na postawienie innych akcesoriów, które razem z uchwytem dopełnią Twój zestaw gamingowy.


Czarny kolor obudowy

Dzięki czarnemu kolorowi obudowy tego uchwytu dopasuje się on idealnie do reszty przyrządów, tworząc z nimi całość. Kolor ten pasuje do wszystkiego, przez co nie będziesz musiał martwić się o brak współgrania ze sobą poszczególnych elementów.


Kolor Czarny
Typ uchwytu Uchwyt biurkowy
Wyposażenie Komplet śrub
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Liczba monitorów [szt] 1
Sposób montażu Do biurka
Szerokość [cm] 24
Wysokość [cm] 40
Inne Pełny zakres regulacji, Pivot, Podwójny uchwyt mocujący do biurka, Regulacja kąta pochylenia, Wbudowana sprężyna gazowa, Wbudowany system zarządzania kablami

Standard VESA [mm]

100 x 100, 75 x 75
Maksymalne obciążenie [kg] 9
Przeznaczenie Monitor
Regulacja w pionie +85 / -30 stopni
Regulacja w poziomie +/- 90 stopni
Rozmiar ekranu [cal] 17 - 27
Złącze USB Type-C 0
Złącza USB Type-C x0
Nazwa producenta/importera NORTH BAYOU

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!