NORTON

Antywirus NORTON 360 Standard 10GB 2 URZĄDZENIA 1 ROK Kod aktywacyjny

49,99

Najszybsza dostawa:

w sobotę09.12.2023

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Wersja językowa Polska Nośnik Klucz aktywacyjny w pudełku
Typ licencji Elektroniczna Wymaga aktywacji Tak
Liczba stanowisk 2 Liczba użytkowników 1
Kod produktu 345830
Antywirus NORTON 360 Standard

Zabezpieczenie danych w tzw. niepewnych czasach nie polega wyłącznie na wylogowaniu się z mediów społecznościowych i nieudostępnianiu haseł osobom trzecim. Chcąc zadbać o swoje dane, warto zainwestować w profesjonalny program antywirusowy.

Antywirus NORTON 360 to narzędzie, dzięki któremu zawartość urządzenia jest nie tylko chroniona w standardowy sposób, ale też z wykorzystaniem technologii chmury i rozwiązań monitorujących bieżący ruch sieciowy. Co więcej - aplikacja ta obsługuje również zewnętrzną chmurę danych (na kopie zapasowe) i oprogramowanie do przechowywania haseł.

Program Norton 360 Standard oferuje ochronę 2 komputerów PC, Mac, smartfonów lub tabletów. Kopia zapasowa w chmurze dla komputera PC wynosi 10 GB.

Antywirus NORTON opis

Zintegrowane rozwiązania = skuteczne rozwiązania

Trzeba przyznać, że firma Norton jest jedną z najbardziej znanych marek, specjalizujących się w kompleksowym zabezpieczaniu danych. Antywirus NORTON 360 to platforma programistyczna, która jest najlepiej dopracowanym rozwiązaniem tej firmy. Zapewnia ona maksimum ochrony zarówno PC-tom, jak i komputerom Mac, a także urządzeniom mobilnym!

Co więcej, dostęp do tego narzędzia jest możliwy już po podaniu zakupionego kodu aktywacyjnego. Oznacza to, że proces instalacji takiego oprogramowania jest po prostu mniej czasochłonny i bardzo prosty. Czy można chcieć czegoś więcej?

Antywirus NORTON ochrona

Maksymalny potencjał = maksymalna ochrona

Oprogramowanie Nortona zapewnia skuteczną ochronę przed wirusami, rootkitami, atakami typu ransomware, adware, a także wyłudzeniem danych itd. Antywirus NORTON 360 nie tylko zabezpieczy ważne dla użytkownika i zapisane na dysku dane, ale też ochroni przed utratą indywidualnych haseł dostępu, a także - przed utratą pieniędzy z kont bankowych i innych, "cyfrowych portmonetek".

Co ważne - narzędzie to "czuwa" zawsze: zarówno wtedy, gdy jest online, jak i wtedy gdy komputer nie jest podłączony do ogólnoświatowej Sieci. Warto też podkreślić, że twórcy tej aplikacji już dawno rozwiązali problem aktualizowanych sygnatur, korzystając z rozbudowywanej na bieżąco bazy wirusów, działającej za pośrednictwem technologii chmury.

Antywirus NORTON funkcje

Szyfrowanie na najwyższym poziomie

Nie jest tajemnicą, że Norton już od wielu lat jest jedną z najlepszych firm działających w obszarze aktywnego szyfrowania danych. Nic więc dziwnego, że antywirus "wyposażony" został w specjalny moduł Secure VPN, szyfrujący dane w czasie rzeczywistym i to bez żadnych opóźnień!

Dzięki VPN dane nie są przesyłane bezpośrednio na linii komputer - serwer, lecz (za pomocą odpowiednich instrukcji) do serwera VPN, który przekierowuje transmitowane dane "na zewnątrz" sieci. Oznacza to, że podsłuchanie użytkownika nawet za pomocą profesjonalnych technik hakerskich, staje się po prostu niemożliwe. Cóż - w cyberbezpieczeństwo zawsze należy inwestować.

Antywirus NORTON vpn


Filmy:Rodzaj Program antywirusowy
Wersja językowa Polska
Nośnik Klucz aktywacyjny w pudełku
Typ licencji Elektroniczna
Ważność licencji 1 rok
Wymaga aktywacji Tak
Liczba stanowisk 2
Liczba użytkowników 1
Pakiet zawiera Ochrona antywirusowa komputera, Password Manager, Secure VPN
Dodatkowe informacje Aktualizacja przez internet
Wspierane systemy operacyjne Android, IOS, MAC OS, Microsoft Windows
Wymagania Dostęp do internetu, Karta debetowa / kredytowa lub konto PayPal
Nazwa producenta/importera Norton

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!