INSERT

Program INSERT Sello (12 mies.)

Podziel się:

15099
Raty już od
570
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Wersja językowa Polska Typ licencji Komercyjna
Ważność licencji 1 rok Liczba stanowisk 1
Liczba użytkowników 1 Kod produktu 726788

Program INSERT Sello (12 mies.)

 

Sello jest programem użytkowym, wspomagającym sprzedaż w serwisach aukcyjnych, takich jak Allegro (oraz jego zagranicznych odpowiednikach), czy eBay. Licencja na użytkowanie programu, trwa dwanaście kolejnych miesięcy, od daty zakupu. Aplikacja pomaga użytkownikowi na każdym etapie sprzedaży - od przygotowania odpowiednio wyglądającej, atrakcyjnej oferty i wystawienie jej w serwisie, przez obserwowanie sprzedaży, aż po obsługę transakcji z nabywcami (odbywającą się z poziomu opartego na stronach WWW, systemu komunikacji z klientem - Strefy Sello).

 

Program ułatwia wystawianie zarówno pojedynczych, jak i wieloprzedmiotowych aukcji, zapewniając przy tym ich spójny i charakterystyczny dla użytkownika wygląd. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby ten sam towar wystawić we wszystkich obsługiwanych portalach aukcyjnych. Możliwe jest też monitorowanie dokonywanych przez klientów płatności oraz drukowanie odpowiednich etykiet na przesyłki pocztowe.

Rodzaj Program do wspomagania obsługi sprzedaży
Wersja językowa Polska
Nośnik Płyta DVD
Typ licencji Komercyjna
Ważność licencji 1 rok
Wymaga aktywacji Aktywacja przez Internet
Liczba stanowisk 1
Liczba użytkowników 1
Pakiet zawiera Program Sello , SQL Server 2005 Express Edition
Wspierane systemy operacyjne Microsoft Windows 7 , Microsoft Windows 8 , Microsoft Windows Vista , Microsoft Windows XP , Microsoft Windows 8.1
Wymagania Procesor minimum 1 GHz , Procesor 1 GHz

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!