BLOW

Zestaw BLOW Tamer

49,80

Najszybsza dostawa:

w sobotę01.06.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Typ klawiatury Membranowa Klawisze numeryczne Tak
Kolor Czarny Typ myszy Optyczna
Komunikacja z komputerem Przewodowa Interfejs USB
Kod produktu 478632
Graj i baw się jeszcze lepiej

Połączenie prostoty i nowoczesności

Zestaw BLOW Tamer składający się z podświetlanej klawiatury oraz myszki z 5 przyciskami i rolką to idealne połączenie, które zaspokoi Twoje potrzeby. Obydwa urządzenia łączą się za pomocą interfejsu USB typu A, a przewód każdego z nich ma ok. 1,5 m długości. Zestaw przeznaczony głównie dla graczy którzy cenią sobie prostotę w połączeniu z nowoczesnością oraz bardzo eleganckie podświetlenie LED.

Klawiatura i mysz BLOW Tamer to produkty stworzone specjalnie z myślą o graczach - ich głównym zadaniem jest dostarczać jeszcze więcej wrażeń podczas każdej rozgrywki komputerowej, jednocześnie dbając o wygodę oraz łatwość użytkowania. Podświetlenie LED oraz dedykowana konstrukcja to nie tylko wyjątkowy i nowoczesny design, ale także pewność wielogodzinnych rozgrywek bez zmęczenia dłoni.

Zestaw BLOW Tamer Podświetlana klawiatura Wygodna myszka Podświetlenie LED Wielkokolorowa antypoślizgowa powierzchnia dodatkowe dwa przyciski

Podświetlana klawiatura i wygodna myszka

W klawiaturze zastosowano najbardziej popularny układ klawiszy QWERTY, w którym każdy gracz bez problemu powinien się odnaleźć, co pozwoli na swobodę wykonywania akcji w grze. Wielkokolorowe podświetlenie LED dodatkowo zapewni doskonałą atmosferę podczas wieczornych rozgrywek.

Myszka cechuje się wygodą użytkowania. Specjalnie zaprojektowany profil oraz antypoślizgowa powierzchnia zapewniają dopasowanie do każdej dłoni. Ponadto zamocowana rolka ułatwi między innymi przeglądanie stron internetowych, a dodatkowe dwa przyciski w bocznej części dodatkowo przyspieszą nasze działanie.

Zestaw BLOW Tamer Podświetlana klawiatura Wygodna myszka Podświetlenie LED Wielkokolorowa antypoślizgowa powierzchnia dodatkowe dwa przyciski

Dołączona dokumentacja

Do zestawu BLOW Tamer składającego się z podświetlanej klawiatury oraz myszki został dołączony: wbudowany do myszki i klawiatury kabel USB typu A, instrukcja obsługi w języku polskim oraz karta gwarancyjna.


Typ klawiatury Membranowa
Układ klawiszy Standardowy
Klawisze multimedialne Tak
Klawisze multimedialne - liczba 12
Klawisze internetowe Nie
Klawisze numeryczne Tak
Inne Brak
Wbudowany HUB USB Nie
Krótki skok klawisza Nie
Klawiatura do Smart TV Nie
Kolor Czarny
Wysokość [mm] 25
Szerokość [mm] 444
Głębokość [mm] 130
Rodzaj zasilania USB
Typ myszy Optyczna
Maksymalna rozdzielczość 2400 dpi
Typ podłączenia USB
Rolka przewijania w myszce Tak
Liczba przycisków myszy 5
Profil myszki Praworęczna
Zasięg [m] 1.5
Kolor myszki Czarny
Rodzaj zasilania USB
Dla graczy Tak
Komunikacja z komputerem Przewodowa
Podświetlenie Tak
Interfejs USB
Wyposażenie Brak
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera BLOW

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!