GEMBIRD

Zestaw GEMBIRD Ghost 4w1

Taniej o
6,57
78,12
84,69
Cena bezpośrednio przed obniżką
84,69
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką

Najszybsza dostawa:

w sobotę20.04.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Typ klawiatury Membranowa Klawisze numeryczne Tak
Kolor Czarny Typ myszy Optyczna
Komunikacja z komputerem Przewodowa Interfejs USB
Kod produktu 438554
Idealny zestaw dla gracza

Zestaw GEMBIRD Ghost 4w1 zawiera komplet produktów stanowiących idealne wyposażenie dla każdego gracza. Z pomocą tych akcesoriów z pewnością uzyskasz maksymalny komfort podczas rozgrywki, zapewniając sobie doskonałe warunki użytkowania. W rezultacie otrzymasz okazję, aby osiągać coraz wyższe pozycje w rankingach.

GEMBIRD-GHOST-4w1-skos

Membranowa konstrukcja klawiatury

Dzięki zastosowaniu klawiatury o membranowej konstrukcji, uzyskasz pełen komfort podczas rozgrywki, jak i wykonywania pozostałych czynności. Akcesorium zostało wyposażone w aż 104 klawisze z funkcją Anti-ghosting, która zapobiega rejestracji przypadkowych przycisków w trakcie użytkowania. W narożniku klawiatury znajdują się diody funkcyjne.

GEMBIRD-GHOST-4w1-naroznik1

Wielofunkcyjna mysz komputerowa

Mysz zawarta w zestawie GEMBIRD Ghost 4w1 posiada aż 6 przycisków ułatwiających oraz usprawniających proces obsługi. Pozwala ona na szybkie i proste zmiany rozdzielczości do aż 2400 dpi. Dzięki temu możesz bez problemu dokonywać zmian tej wartości w oparciu o indywidualne preferencje. Co więcej, mysz jest wyjątkowo lekka, co zdecydowanie podnosi komfort użytkowania.

GEMBIRD-GHOST-4w1-mysz-przewod

Zestaw słuchawkowy

GEMBIRD Ghost 4w1 został również wyposażony w stereofoniczny zestaw słuchawkowy. Dzięki niemu uzyskasz wysoką jakość dźwięku o czułości na poziomie 105 +/- 3 dB. Co więcej, zakres odbieranej częstotliwości brzmienia rozciąga się od 20 do aż 20000 Hz. Co więcej, uzyskasz także szansę do komfortowego porozumiewania się dzięki czułemu mikrofonowi.

GEMBIRD-GHOST-4w1-sluchawki-przewod

Przewodowa łączność

Zarówno słuchawki, klawiatura, jak i myszka należące do zestawu GEMBIRD Ghost 4w1 charakteryzują się przewodową łącznością. Takie rozwiązanie pozwala zapobiec występowaniu wszelkich zakłóceń sygnału. Dzięki temu uzyskasz pewną pozycję podczas trwania rozgrywki, w której liczy się czas reakcji. Co więcej, osiągniesz także zwiększony komfort użytkowania poprzez zredukowanie nawet najmniejszych zaburzeń jakości pracy urządzeń.

GEMBIRD-GHOST-4w1-klawiatura-front

Oświetlenie LED

Ogromną zaletą zestawu GEMBIRD Ghost 4w1 jest jego tęczowe oświetlenie LED. Dzięki niemu uzyskasz okazję do komfortowego prowadzenia rozgrywki także po ciemku. Od teraz nie musisz już przejmować się utrudnionym dostępem do światła, który wpływa na jakość użytkowania. Co więcej, tęczowe oświetlenie z pewnością uczyni Twoje stanowisko rozgrywki jeszcze bardziej atrakcyjnym dla oka.

GEMBIRD-GHOST-4w1-naroznik2

Komfort działania

Za wysoki komfort użytkowania sprzętów należących do zestawu odpowiadają specjalne udogodnienia. Komplet GEMBIRD Ghost 4w1 został wyposażony również w odporną na rozerwanie podkładkę pod mysz. Dzięki niej uzyskasz okazję do wygodnego sterowania sprzętem po gładkiej powierzchni. Co więcej, mysz należąca do zestawu wyposażona jest w antypoślizgowe panele boczne. Zagwarantują one odpowiednią przyczepność oraz zapobiegną zsuwaniu się Twojej dłoni.

GEMBIRD-GHOST-4w1-podkladka

Co w zestawie?

W skład zestawu wchodzi mysz optyczna, klawiatura membranowa, podkładka antypoślizgowa, słuchawki stereofoniczne oraz instrukcja obsługi w języku polskim i karta gwarancyjna.

GEMBIRD-GHOST-4w1-pudelko

Typ klawiatury Membranowa
Układ klawiszy Standardowy
Rodzaj przełączników Membranowe
Klawisze multimedialne Nie
Klawisze internetowe Tak
Klawisze numeryczne Tak
Inne 104 klawisze, Anti-ghosting, Diody funkcyjne
Wbudowany HUB USB Nie
Krótki skok klawisza Nie
Klawiatura do Smart TV Nie
Kolor Czarny
Wysokość [mm] 30
Szerokość [mm] 434
Głębokość [mm] 130
Rodzaj zasilania USB
Typ myszy Optyczna
Komunikacja z komputerem Przewodowa
Maksymalna rozdzielczość 2400 dpi
Typ podłączenia USB
Rolka przewijania w myszce Tak
Liczba przycisków myszy 6
Profil myszki Uniwersalna
Zasięg [m] 1.5
Kolor myszki Czarny
Rodzaj zasilania USB
Dla graczy Tak
Podświetlenie Tak
Interfejs USB
Wyposażenie Mysz, Podkładka, Słuchawki
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera GEMBIRD

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!