GEMBIRD

Zestaw GEMBIRD KBS-UML-01 3w1

73,09
Dostawa 2-5 dni
Dostawa 2-5 dni
Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Typ klawiatury Membranowa Kolor Czarny
Typ myszy Optyczna Komunikacja z komputerem Przewodowa
Kod produktu 450118
Skomponuj sobie stanowisko

Idealny zestaw dla każdego

Wyposaż swoje stanowisko w niezawodny zestaw złożony z niezbędnych do pracy narzędzi. KBS-UML-01 3w1 to kompozycja trzech urządzeń, które będąc idealnie do siebie dopasowane, nie tylko ułatwią Ci obsługiwanie komputera, ale i umilą swoim wyglądem otoczenie.

zestaw-GEMBIRD-mysz

Przede wszystkim klawiatura

Klawiatura membranowa GEMBIRD jest przeznaczona dla odbiorców o zróżnicowanych potrzebach. Produkt sprawdzi się zarówno w przypadku pracy biurowej, jak i podczas wykonywania wielu innych czynności. Co więcej, klawiatura nada się również dla graczy, zapewniając zadowalające warunki rozrywki.

zestaw-GEMBIRD-front

Cicha praca przycisków

Ogromną zaletę produktu, jakim jest klawiatura GEMBIRD, stanowi jej wyjątkowo cicha praca. Pozwala ona na uzyskanie pełnego skupienia na aktualnie wykonywanych czynnościach. W rezultacie przekłada się to na zwiększenie wydajności podczas działania z uwagi na niezakłócone użytkowanie.

zestaw-GEMBIRD-naroznik1

Wielokolorowe podświetlenie

Urządzenie zostało wyposażone w funkcję kolorowego podświetlenia. Taka opcja z pewnością przyda się podczas pracy w zaciemnionych pomieszczeniach. Dzięki temu uzyskasz okazję do kontynuowania wykonywanych czynności także po zmroku. Dodatkowo możesz także wybrać preferowany kolor podświetlania, który pozwoli na indywidualne dostosowanie warunków obsługi.

zestaw-GEMBIRD-naroznik2

Innowacyjny design

Oprócz możliwości podświetlenia sprzętu, klawiatura GEMBIRD charakteryzuje się także innymi elementami nowoczesnego designu. Produkt został zaprojektowany w zgodzie z innowacyjną oraz minimalistyczną stylistką. Dzięki temu uzyskasz gwarancję, że klawiatura będzie doskonale się prezentować na Twoim stanowisku pracy oraz rozrywki.

zestaw-GEMBIRD-skos

Klawisze multimedialne

Produkt posiada również zestaw aż 12 klawiszy multimedialnych. Z ich pomocą możesz bez problemu dokonać ustawień takich funkcji, jak np. regulacja poziomu głośności podłączonego urządzenia i nie tylko. Co więcej, uzyskasz także szansę, aby przyspieszyć proces sterowania komputerem.

zestaw-GEMBIRD-klawiatura

Przewodowe połączenie

Klawiatura GEMBIRD działa w oparciu o zastosowanie przewodowego połączenia, co zapewnia komfortową obsługę oraz zapobiega nadmiernemu plątaniu. Wykorzystany przewód gwarantuje doskonałą prędkość reakcji podłączonego sprzętu oraz eliminuje ryzyko utraty sygnału.

zestaw-GEMBIRD-przewody

Czas na mysz idealną dla dłoni

Optyczna mysz GEMBIRD obsługująca optymalną rozdzielczość 1000 dpi posiada 3 funkcjonalne przyciski oferujące maksymalną funkcjonalność podczas korzystania z komputera. Długi na 1,5 m przewód szybko i skutecznie przesyła działania użytkownika do komputera, a jego długość pozwala na wygodne ustawienie zestawu na biurku.

zestaw-GEMBIRD-mysz-podkladka

Cicho jak mysz pod miotłą

Mysz optyczna od GEMBIRD charakteryzuje się również cichą pracą, nie musisz obawiać się irytujących głośnych naciśnięć, a jej kolor czarny sprawi, że doda charakteru Twojemu stanowisku pracy, pasując do całego otoczenia.

zestaw-GEMBIRD-przewod

Obszywana podkładka pod mysz

Dopasowana do zestawu podkładka o wymiarach 300 x 250 mm zwiększa komfort i precyzję pracy myszy. Obszycie na krawędziach dodatkowo podnosi jej trwałość. Przyjemny w dotyku materiał wysokiej jakości pozwoli Ci na użytkowanie jej z niezapomnianą przyjemnością.

zestaw-GEMBIRD-podkladka

Wyposażenie

W skład wyposażenia wchodzi klawiatura membranowa, mysz optyczna, podkładka pod myszkę oraz instrukcja obsługi.

zestaw-GEMBIRD-box

Typ klawiatury Membranowa
Układ klawiszy US
Klawisze multimedialne Tak
Klawisze multimedialne - liczba 12
Klawisze internetowe Tak
Klawisze numeryczne Tak
Inne 104 klawisze
Wbudowany HUB USB Nie
Krótki skok klawisza Nie
Klawiatura do Smart TV Nie
Kolor Czarny
Wysokość [mm] 23
Szerokość [mm] 430
Głębokość [mm] 132
Rodzaj zasilania USB
Typ myszy Optyczna
Komunikacja z komputerem Przewodowa
Maksymalna rozdzielczość 1000 dpi
Typ podłączenia USB
Rolka przewijania w myszce Tak
Liczba przycisków myszy 3
Profil myszki Uniwersalna
Zasięg [m] 1.5
Kolor myszki Czarny
Rodzaj zasilania USB
Dla graczy Tak
Podświetlenie Tak
Wyposażenie Podkładka
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera GEMBIRD

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!