GENESIS

Mysz GENESIS Krypton 150

53,99

Najszybsza dostawa:

pojutrze04.03.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Komunikacja z komputerem Przewodowa Typ myszy Optyczna
Dla graczy Tak Interfejs USB
Rozdzielczość 2400 dpi Kolor Czarny
Kod produktu 551593 Doskonałe rozwiązanie dla każdego graczaPrecyzyjna i wytrzymała
Gotowy do gry

Krypton 150 została zaprojektowana współpracy z wiodącym graczami na cały świecie. Funkcjonalna, precyzyjna i efektowna mysz gamingowa z mocną konstrukcją, to najważniejsze cechy tego gryzonia.

Genesis Krypton 150 jest doskonałym rozwiązaniem dla gamera, który szuka solidnej myszy w przystępnej cenie. Precyzyjny sensor ze zmiana DPI w locie, solidne przełączniki, podświetlenie w 7 kolorach i lekka konstrukcja, to podstawowe zalety myszy Genesis.

Mysz GENESIS Krypton 150 - Mysz

NADZWYCZAJNA PRECYZJA

Krypton 150 został wyposażony w wydajny sensor optyczny 5311, który pozwala na szybkie i precyzyjne ruchy bez zacinania się nawet w najbardziej wymagających sytuacjach.

Podczas zaciętej rozgrywki, czasem potrzebujesz większej czułości myszy, jednak w momencie kiedy chcesz wyeliminować przeciwnika soczystym headshotem lepiej sprawdzi się niższa czułość. Dodatkowy przycisk DPI umieszczony nad scrollem daje Tobie możliwość zmiany wartości na 4 różnych poziomach.

Mysz GENESIS Krypton 150 - 5311

TWARDY ZAWODNIK

Precyzja powinna iść w parze z optymalną wytrzymałością. Specjalnie zaprojektowane przełączniki zastosowane w Kryptonie 150 zostały zoptymalizowane oraz dostosowane tak, aby do maksimum skrócić czas reakcji, jednocześnie oferując zwiększoną wytrzymałość niemal do 5 mln kliknięć, co pozwoli cieszyć się gryzoniem przez długi czas.

Mysz GENESIS Krypton 150 - wytrzymałość

PEWNY CHWYT

Nawet po wielogodzinnej rozgrywce z Krypton 150 będziesz czuł się komfortowo. Ergonomiczny kształt zapewnia pewny chwyt, a w połączeniu z niewielką wagą (98 g) gracz zyskuje swobodę i przewagę, które nie raz zaważą o zwycięstwie w nie jednej gamingowej potyczce.

Mysz GENESIS Krypton 150 - CHWYT

PODŚWIETLENIE KRYPTONA 150 W 7 KOLORACH

To co wyróżnia Kryptona 150 to wyjątkowe widoczne z każdej strony podświetlenie LED, diody są rozmieszczone tak, aby tworzyć spójny i istnie bojowy efekt.

Podświetlenie zmienia się automatycznie w siedmiu kolorach: czerwonym, różowym, pomarańczowym, żółtym, zielonym, niebieskim i fioletowym.

Mysz GENESIS Krypton 150 - PODŚWIETLENIE

Komunikacja z komputerem Przewodowa
Profil myszy Uniwersalny
Typ myszy Optyczna
Wbudowany akumulator Nie
Dla graczy Tak
Mysz pionowa Nie
Interfejs USB
Rodzaj zasilania USB
Zasięg [m] 1.8
Rozdzielczość 2400 dpi
Liczba przycisków 6
Liczba rolek 1
Programowalne przyciski Nie
Dotykowa Nie
Kolor Czarny
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera GENESIS

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!