REDRAGON

Głośniki REDRAGON GS520 Anvil 2.0 RGB

90,90

Najszybsza dostawa:

w sobotę01.06.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Moc głośników (RMS) Satelitarnego 5W Kolor obudowy Czarny
Pilot Nie Typ zestawu 2.0
Liczba głośników 2 Komunikacja bezprzewodowa Nie
Kod produktu 426182 Wbudowane przyciski sterowania8 różnych trybów pracy diod LED
Wysokiej jakości głośniki

Duże możliwości

Zestaw głośnikowy REDRAGON GS520 Anvil 2.0 RGB został stworzony po to, by nasycić dźwiękiem każde stanowisko komputerowe. Sprzęt ten składa się z dwóch głośników o mocy 5 W każdy, które razem pracują w układzie 2.0. Cechą szczególną zestawu jest też jego ciekawie zaaranżowany system podświetlenia, który może pracować w kilku niezależnych od siebie trybach.

Głośniki REDRAGON GS520 Anvil 2.0 RGB - duze mozliwosci

Wygodny sposób zasilania i podłączania

Atutem zestawu głośników REDRAGON GS520 Anvil 2.0 RGB jest jego niezwykła ergonomia, dzięki której może on pracować w sposób maksymalnie spersonalizowany. Dotyczy to nie tylko wspomnianego we wstępie podświetlenia, ale też zestawu przycisków, które są odpowiedzialne za włączanie i wyłączanie urządzenia, czy też regulację natężenia głośności.

Głośniki REDRAGON GS520 Anvil 2.0 RGB - sposob zasilania

Słów kilka o złączach

Ważnym atutem tego sprzętu jest też wbudowany interfejs USB 5V, dzięki któremu łączy się ono z komputerem, laptopem, bądź innym urządzeniem wyposażonym w to złącze. Co więcej, zestaw ten posiada gniazdo jack 3.5 mm, za pomocą którego można podłączać go do różnych urządzeń.

Głośniki REDRAGON GS520 Anvil 2.0 RGB - zlacza

Kompaktowy i funkcjonalny

Dzięki swoim właściwościom, głośniki REDRAGON GS520 Anvil 2.0 RGB charakteryzują się bardzo wysokim poziomem kompaktowości i funkcjonalizmu. Ich wymiary wynoszą zaledwie 82 x 96 x 180 mm, dzięki czemu mogą one zostać usadowione dosłownie wszędzie. Atutem zestawu jest też bardzo szerokie spektrum przetwarzanych częstotliwości, których wartość oscyluje w granicach 160 Hz - 20 kHz. Dzięki temu głośniki te doskonale sprawdzą się zarówno w trakcie codziennej pracy, jak i w trakcie grania lub oglądania filmów i słuchania muzyki.

Głośniki REDRAGON GS520 Anvil 2.0 RGB - funkcjonalny

Wygodny system podświetlenia

Dzięki ciekawie zaprojektowanemu systemowi podświetlenia LED, głośniki REDRAGON GS520 Anvil 2.0 RGB są nie tylko funkcjonale, ale i stylowe. Zaprogramowano w nich aż 8 różnych trybów pracy diod LED, w tym też włączanie ich zgodnie z rytmem emitowanej muzyki. Dzięki temu głośniki te stworzą ciekawy i niepowtarzalny nastrój, wypełniając wnętrze nie tylko dopracowaną muzyką, ale też wyjątkowymi efektami świetlnymi. Efekt ten docenią zwłaszcza te osoby, które chcą od czasu do czasu zamienić swoje domowe biuro w prawdziwy, muzyczny klub.

Głośniki REDRAGON GS520 Anvil 2.0 RGB - system podswietlenia

Informacje dodatkowe

Moc głośników REDRAGON GS520 Anvil 2.0 RGB wynosi 5 W na głośnik, co oznacza, że cały zestaw 2.0 zapewnia moc na poziomie 10 W. Jest to wystarczająco dużo, by wypełnić dźwiękiem nawet dość duży pokój, nie wspominając już o niewielkim stanowisku komputerowym. Co ważne, urządzenie to zasilane jest poprzez interfejs USB, co znacznie ułatwia kwestię rozprowadzania przewodów na stanowisku komputerowym.

Głośniki REDRAGON GS520 Anvil 2.0 RGB - informacje dodatkowe

Niezawodność

Podsumowując, zestaw głośnikowy REDRAGON GS520 Anvil 2.0 RGB to sprzęt przeznaczony dla tych osób, które szukają optymalnego połączenia między ceną a mocą. I właśnie dlatego warto wyposażyć w niego swoje stanowisko komputerowe.

Głośniki REDRAGON GS520 Anvil 2.0 RGB - Niezawodnosc

Materiał obudowy Tworzywo sztuczne
Wymiary głośników satelitarnych [mm] 82 x 96 x 180
Kolor obudowy Czarny
Wyposażenie Kabel audio 3.5 mm
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Funkcje dodatkowe Plug & Play
Pilot Nie
Typ zestawu 2.0
Inne Podświetlenie LED
Liczba głośników 2
Ekranowanie magnetyczne Nie
Komunikacja bezprzewodowa Nie
Maksymalne pasmo przenoszenia [kHz] 20
Minimalne pasmo przenoszenia [Hz] 160
Moc głośnika satelitarnego (RMS) [W] 5
Moc zestawu (RMS) [W] 10
Zasilacz USB
Rodzaj złącza Jack 3.5mm
Wejście liniowe audio Nie
Wyjście słuchawkowe Tak
Nazwa producenta/importera REDRAGON

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!