TRACER

Słuchawki TRACER Office V2 Czarny

49,99

Najszybsza dostawa:

w sobotę01.06.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Dźwięk przestrzenny Nie Bezprzewodowe Nie
Regulacja głośności Tak

Typ słuchawek

Nauszne

Składane

Nie Kolor Czarny
Kod produktu 334161
Bogactwo słuchawek

Jakość wykonania

Jeżeli jesteś w trakcie szukania słuchawek, które zapewnią Ci wysoką jakość dźwięku, jednocześnie chcesz, aby były wykonane z wysokiej jakości materiałów zapewniających ich wysoką żywotność i wytrzymałość, sprawdź koniecznie model TRACER OFFICE V2. To kompaktowe oraz łatwe w użyciu urządzenie zapewni nowe doznania podczas słuchania muzyki każdemu użytkownikowi!

Słuchawki TRACER Office V2 Czarny- funckje wysoka wydajnosc

Obrotowy wysięgnik

Pozwól swoim rozmówcom słyszeć Cię lepiej dzięki obrotowemu wysięgnikowi mikrofonu! Możesz dowolnie zmieniać jego położenie, przybliżając i oddalając go od swojej twarzy, tym samym regulując głośność. Rozwiązanie to będzie przydatne w pracy, podczas rozmów wideo lub telefonicznych, a nawet podczas grania w gry online!

Słuchawki TRACER Office V2 Czarny - Obrotowy wysiegnik

Izolacja dźwięku

Ten model został wyposażony w izolator dźwięków z zewnątrz, który umożliwi Ci swobodne słuchanie muzyki. Zapomnij o rozpraszających dźwiękach z otoczenia i daj się ponieść wysokiej jakości dźwiękom! Redukcja szumów z otoczenia podczas rozmów telefonicznych uniemożliwia zniekształcenia głosu, dzięki czemu będzie on zawsze wyraźny i łatwy do zrozumienia.

Słuchawki TRACER Office V2 Czarny - izolacja dzwieku

Złącza

Dzięki złączu Combo jack 4-pin możesz w łatwy sposób podłączyć słuchawki do komputera, laptopa i smartfona. Dołączony do zestawu adapter z dwoma złączami mini jack 3.5 mm pozwala ponadto na podłączenie urządzenia do sprzętu z podwójnym wejściem mini jack. Takie rozwiązanie sprawia, że słuchawki są kompatybilne z większością sprzętów, dzięki czemu możesz cieszyć się z wysokiej jakości muzyki, podłączając zestaw słuchawkowy do dowolnego urządzenia.

Słuchawki TRACER Office V2 Czarny - Regulacja głośności

Szerokie pasmo przenoszenia dźwięków

Koniec ze słabą jakością muzyki! Dzięki szerokiemu pasmu przenoszenia dźwięków wynoszącemu od 20 Hz do nawet 20000 Hz jesteś w stanie słyszeć wszystkie tony, zarówno te niskie, jak i wysokie. Ciesz się wysoką jakością dźwięku już dziś! Twoje doświadczenia ze słuchaniem muzyki, oglądaniem filmów czy seriali zmienią się diametralnie dzięki słuchawkom TRACER OFFICE V2!

Słuchawki TRACER Office V2 Czarny - Szerokie psamo przenoszenia dźwięków

Wysoka jakość wykonania

Dzięki dobrej jakości materiałom wykorzystanym przy produkcji tych słuchawek ich użytkownicy mogą cieszyć się wysoką wydajnością i żywotnością. Kompaktowe rozmiary i niewielka waga pozwalają na szybki i łatwy transport słuchawek. Czarny kolor urządzenia dodatkowo sprawia, że wygląda ono elegancko, dzięki czemu można je łatwo dopasować do reszty ubioru.

Słuchawki TRACER Office V2 Czarny - wykonanie

Typ głośnika Neodymowe

Czułość [dB]

115
Impedancja [Ω] 32
Pasmo przenoszenia min. [Hz] 20
Pasmo przenoszenia max. [Hz] 20000
Dźwięk przestrzenny Nie

Mikrofon

Tak

Typ mikrofonu

Obrotowy wysięgnik
Czułość mikrofonu [dB] -45

Aktywna redukcja szumów

Tak
Średnica membrany [mm] 40
Złącze 3.5 mm
Bezprzewodowe Nie
Regulacja głośności Tak
Zasięg [m] 1.2

Typ słuchawek

Nauszne

Składane

Nie
Długość kabla [m] 1.2
Przeznaczenie Uniwersalne
Kolor Czarny
Wyposażenie Adapter
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji Pobierz
Nazwa producenta/importera TRACER

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!