HP

Papier fotograficzny HP Sprocket 2in1 50 arkuszy

189,00

Cena jednostkowa:

3,78 zł/szt.

Najszybsza dostawa:

pojutrze17.07.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Format 76 x 50 mm Liczba arkuszy 50
Rodzaj powierzchni Gładka Rodzaj Papier fotograficzny
Kod produktu 230720

Wkład HP Premium ZINK Paper 2x3". Wkład dedykowany do drukarek Sprocket i Sprocket 2in1. Opakowanie zawiera 50 szt. wkładów pozwalających na wykonanie 50 zdjęć błyskawicznych. Format wkładu: 2x3'' czyli 76x50mm. Cały wkład (76x50mm) może być zadrukowany, nie ma wydzielonej ramki. Ramkę można dodać dodatkowo z poziomu urządzenia. Tylna część papieru jest samoprzylepna (wystarczy zdjąć papier ochronny). Zdjęcie wydrukowane na papierze jest w pełni suche natychmiast po wydrukowaniu. Papier odporny na wodę i uszkodzenia mechaniczne.

 
Papier pozwala na wydruk w pełni kolorowych zdjęć bez konieczności stosowania atramentów. 200 miliardów kryształów barwnych (C,M, Y) zostało rozmieszczone na przestrzeni 2x3”, które w trakcie procesu termicznego w aparacie wywołują kolorowy obraz. Papier jest odporny na promienie UV, wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne, posiada bardzo długą żywotność. Papier umieszczany jest w urządzeniu w pakietach po 10 szt.
 
Instalacja filmu w urządzeniu jest niezwykle prosta i może to zrobić nawet dziecko. Wystarczy włożyć wkłady zgodnie z oznaczeniem do komory i ją zamknąć. Dalej pozostaje już tylko wykonywanie zdjęć (opis instalacji zawarty jest również w instrukcji obsługi urządzenia).
 

Uwaga! Drukarki i aparaty przedstawione na zdjęciach nie są przedmiotem sprzedaży, pełnią jedynie funkcję poglądową.

Format 76 x 50 mm
Liczba arkuszy 50
Rodzaj powierzchni Gładka
Inne Brak
Rodzaj Papier fotograficzny
Nazwa producenta/importera HP

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!