Zestaw do pielęgnacji DIABLO CHAIRS HDS

119,00

Najszybsza dostawa:

pojutrze06.03.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Rodzaj Zestaw do czyszczenia Kolor Wielokolorowy
Przeznaczenie Fotel gamingowy Kod produktu 468588
Zadbaj o czystość

Profesjonalny zestaw do pielęgnacji

Skomponowaliśmy zestaw, który pozwoli Ci wyczyścić fotel Diablo, ale też odpowiednio zaimpregnować i wydłużyć żywotność ekoskóry. Dodatkowo w komplecie znajdziesz szczotkę, gąbkę oraz wykonaną z mikrofibry ściereczkę z logo Diablo.

Zestaw do pielęgnacji przeznaczony jest dla foteli gamingowych wykonanych z Ekoskóry HDS™. Przy jego pomocy profesjonalne wyczyścisz modele X-One, X-Horn oraz X-Ray.

Zestaw do pielęgnacji DIABLO CHAIRS Like New

Cleaner - do czyszczenia ekoskóry

Cleaner to delikatny środek czyszczący. Aby uzyskać najlepszy efekt, preparat nałóż na gąbkę lub szczoteczkę, a następnie zacznij delikatnie czyścić powierzchnię ekoskóry od szwu do szwu. Jeśli do tego celu stosujesz szczotkę, zachowaj szczególną ostrożność, by nie uszkodzić tapicerki lub szwów. Na koniec usuń wilgotną szmatką brud i resztki preparatu. W razie potrzeby powtórz cały proces.

Zestaw do pielęgnacji DIABLO CHAIRS Like New

Protector - zadbaj o swój fotel gamingowy

Protectoruszczelnia powierzchnię ekoskóry, chroni kolor oraz zabezpiecza przed pęknięciami i kruszeniem. Preparat nakładaj tylko na wyczyszczony materiał. Przy użyciu dołączonej do zestawu ściereczki z mikrofibry rozprowadź okrężnymi ruchami po tapicerce fotela. Po zabiegu powierzchnia będzie odtłuszczona i gładka, a Protector wydobędzie z ekoskóry piękny, naturalny połysk. Dla odpowiedniego zabezpieczenia i świetnej formy konserwację przeprowadzaj 2-4 razy w roku.

Zestaw do pielęgnacji DIABLO CHAIRS Like New

Co w opakowaniu?

Środek do czyszczenia ekoskóry Cleaner - 200 ml, impregnat do ochrony powierzchni Protector - 150 ml, szczoteczka, miękka ściereczka z mikrofibry, gąbka i dokumentacja.

Produkt jak każdy środek chemiczny należy przechowywać poza zasięgiem dzieci.


Rodzaj Zestaw do czyszczenia
Funkcje dodatkowe Brak
Gwarancja 24 miesiące
Kolor Wielokolorowy
Przeznaczenie Fotel gamingowy
Waga [kg] 0.35
Nazwa producenta/importera DIABLO CHAIRS

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!