STEELDIGI

Stacja ładująca STEELDIGI Jade Totem XS-SC01B

47,00
Dostawa 2-5 dni
Dostawa 2-5 dni
Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Rodzaj Stacja ładująca Kompatybilność Kontroler Xbox Series S, Kontroler Xbox Series X, Xbox One X
Kod produktu 439311

SteelDigi to marka amerykańskiego producenta SwissPine, który tworzy autentyczne rozwiązania dla graczy. Dzięki tym produktom szybciej osiągniesz swoje gamingowe cele na niezawodnym, solidnym i „twardym niczym stal” sprzęcie. Akcesoria SteelDigi zapewnią Ci wolność, której potrzebujesz. Graj bez zakłóceń, wydobądź swój pełny potencjał. Nigdy się nie ograniczaj. SteelDigi to najlepsze rozwiązania dla najpopularniejszych konsol do gier XBOX, PlayStation i Nintendo.

 

Do każdego rodzaju konsoli Xbox
Stacja ładująca od SteelDigi jest dedykowana kontrolerom do konsoli Xbox One/S/X oraz Xbox Seria S/X. Jej użycie jest banalnie proste - wystarczy umieścić kontroler na stacji dokującej, by rozpoczął się proces ładowania wymiennego akumulatora. Dodatkowo, wskaźnik poziomu naładowania pokaże Ci kiedy możesz z powrotem użyć ładowanego produktu i wrócić do swojej ulubionej
gry. Niech nic Cię nie ominie!


Jakość i bezpieczeństwo
Podstawka wpływa nie tylko na komfort gry, ale także zapewnia bezpieczeństwo. Stabilne umieszczone produkty Xbox nie spadają podczas trwającego ładowania, które odbywa się w sposób ciągły. Solidne wykonanie i antypoślizgowy spód gwarantują Ci pewne wejście w świat rozrywki, bez obaw o przemieszczenie się ładowanego sprzętu.

Graj bez ograniczeń
W zestawie znajduje się kabel USB - microUSB przeznaczony do zasilania stacji dokującej, ale też akumulator o pojemności aż 1200 mAh, co zapewni Ci długie godziny gry na jednym ładowaniu. Ta wygodna stacja ładująca dla Xbox wznosi rozrywkę na nowy poziom. Porzuć ograniczenia i zatrać się w wirtualnym świcie zapominając o ładowaniu akcesoriów!

 

Rodzaj Stacja ładująca
Kompatybilność Kontroler Xbox Series S, Kontroler Xbox Series X, Xbox One X
Funkcja produktu Ładowarka do kontrolerów
Gwarancja 24 miesiące, Brak gwarancji
Kolor Czarny
Zawartość zestawu Akumulator, Kabel ładujący, Pokrywa baterii na Xbox One S/X
Nazwa producenta/importera STEELDIGI

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!