ELGATO

Adapter ELGATO Game Capture Chat-Link

Taniej o
20
29,99
49,99
Cena bezpośrednio przed obniżką
49,99
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką

Najszybsza dostawa:

JUTRO20.06.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Rodzaj Adapter Kompatybilność PlayStation 4, PlayStation 5
Kolor Czarny Kod produktu 205026
Audio adapter dla PS5, PS4 Pro, & PS4

Dobrze jest streamować dźwięk. Nieważne, skąd on dochodzi. Nieistotne jest np. to, czy ma się tu do czynienia z dźwiękiem hucznej imprezy, czy też komentarzem do najnowszej gry w PS4. Tak czy inaczej, chcąc to robić, trzeba mieć dobry sprzęt. Adapter ELGATO Game Capture Chat-Link to produkt, który spełnia najwyższe standardy audio. Nie dość, że charakteryzuje się on minimalnymi spadkami napięć, to jeszcze zapewnia doskonałą jakość transmitowanego dźwięku. Panie i panowie - oto technologia Elgato!

 Adapter ELGATO Game Capture Chat-Link - Adapter

Wszystkie końcówki w jednym zestawie!

Jak na nowoczesny i funkcjonalny przewód przystało, adapter ELGATO Game Capture Chat-Link zapewnia dostęp do szeregu funkcjonalnych złącz. Użytkownik może skorzystać z zarówno z męskiego wtyku 3.5 mm, jak i żeńskiego wejścia 3.5 mm. Każde z nich charakteryzuje się optymalną przewodnością, zapewniając minimalną rezystancję wewnątrz gniazda. Warto też podkreślić, że jest to bardzo ważny - z punktu widzenia doświadczonego streamera - aspekt, którego początkujący użytkownicy często nie doceniają. W ten sposób można o wiele łatwiej pozbyć się wielu nieprofesjonalnych zakłóceń.

Adapter ELGATO Game Capture Chat-Link - wejścia

Nowoczesny przewód do nowoczesnych przetworników

Dzięki funkcjonalnie przemyślanej i zaprojektowanej konstrukcji, adapter ELGATO Game Capture Chat-Link może obsłużyć trzy urządzenia jednocześnie. Jeden z wtyków podłącza się bezpośrednio do kontrolera PS4. Za pomocą drugiego podłącza się zestaw słuchawkowy. Z kolei trzecie złącze łączy się z rejestratorem obrazu (np. Elgato Game Capture HD60, HD60 S lub HD60 Pro). Tak prosta konfiguracja wystarczy, by móc się cieszyć najwyższą jakością przesyłanego w czasie rzeczywistym przebiegu audio.

Adapter ELGATO Game Capture Chat-Link - przewód

Usłysz każdy szczegół!

Funkcjonalność, to nie jedyna zaleta prezentowanego adaptera. Posiada on również optymalną konstrukcję, umożliwiającą przesłanie strumienia audio o bardzo zróżnicowanej sygnaturze dźwiękowej. Jest to bardzo istotne zwłaszcza podczas wymagających, dynamicznych rozgrywek online, w trakcie których trudno wychwycić każde słowo. Odpowiednia technologia wykonania przewodu sprawia również, że adapter ELGATO Game Capture Chat-Link nie jest podatny na sygnały biegnące z zewnątrz. Oznacza to, że jest on całkowicie odporny na zakłócenia, o które w środowisku np. domowych sieci bezprzewodowych, wcale nie jest trudno!

Adapter ELGATO Game Capture Chat-Link - Funkcjonalność

Jeszcze większy dynamizm

Jak na profesjonalny przewód przystało, adapter ELGATO Game Capture Chat-Link charakteryzuje się dobrze dobraną długością. Długość kabla została specjalnie wydłużona, dzięki czemu można się z nim dynamicznie poruszać po scenie, pokoju, a nawet... własnym biurze. Co więcej - nie istnieje ryzyko jego uszkodzenia! Adapter został wykonany z wysokiej jakości miedzianych rdzeni i wytrzymałego tworzywa izolacyjnego. Dzięki temu nawet jego nadepnięcie nie spowoduje uszkodzenia wewnętrznej struktury kabla. Ma to istotne znaczenie w trakcie streamowania gier, w trakcie których streamerzy dają się często ponieść emocjom.

Podsumowując, adapter ELGATO Game Capture Chat-Link to kompleksowe rozwiązanie dla każdego streamera. Może zatem warto wypróbować je w zaciszu własnego domu?

Adapter ELGATO Game Capture Chat-Link - Wysoka jakość

Rodzaj Adapter
Kompatybilność PlayStation 4, PlayStation 5
Gwarancja 24 miesiące
Kolor Czarny
Nazwa producenta/importera ELGATO

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!