GENESIS

Kabel HDMI - HDMI GENESIS 8K 3 m

69,99

Najszybsza dostawa:

JUTRO20.06.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Rodzaj Kabel Kompatybilność Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5
Kolor Czarny Kod produktu 495915

Wyposaż się w kabel HDMI Genesis 8K i wykorzystaj pełny potencjał posiadanego sprzętu. Najnowszy standard HDMI 2.1 pozwoli na obsługę wysokich rozdzielczości oraz nowoczesnych technologii, zapewniając tym samym niezapomniane wrażenia z rozgrywki.

 

Kabel HDMI w standardzie 2.1, pozwoli Ci uwolnić pełną moc konsoli PlayStation 5 oraz posiadanego telewizora? Korzystaj z przepustowości na poziomie 48 Gbit/s i techniki Display Stream Compression (bezstratnej kompresji) i wyświetlaj obraz w rozdzielczości 8K (7680 x 4320) z odświeżaniem 120 Hz.

 

Kabel HDMI Genesis 8K wyposażono w szereg usprawnień dla prawdziwych fanów wysokiej jakości audio. Wszystko za sprawą protokołu HDMI eARC i możliwości dwukierunkowego przesyłu dźwięku w formatach Dolby Atmos i DTS-X. Dzięki temu zyskujesz nie tylko najwyższą jakość dźwięku, ale też pełną funkcjonalność.

 

Z myślą o platformach PlayStation 4 / PlayStation 5 i PC.

 

Szukasz kabla dedykowanego nowej generacji bądź PC? Dzięki obsłudze najnowocześniejszych technik kabel HDMI Genesis 8K pozwoli Ci wykorzystać pełny potencjał Twojego sprzętu. Jest on kompatybilny także z PlayStation 4 i Nintendo Switch, tworząc tym samym stabilne i niezawodne połączenie.

 

Trwałość na lata.

 

Chcesz, aby Twój kabel służył Ci przez lata? Z Genesis HDMI 8K nie musisz się o to martwić. Zewnętrzna powłoka przewodu sprawia, że wyróżnia się on wysoką elastycznością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Nie bez znaczenia są też pozłacane wtyki i przewodniki wykonane z czystej miedzi.

Rodzaj Kabel
Kompatybilność Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5
Gwarancja 24 miesiące
Kolor Czarny
Zawartość zestawu Kabel
Długość [m] 3
Typ HDMI - HDMI
Wtyczka kątowa Nie
Nazwa producenta/importera GENESIS

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!