GENESIS

Kabel HDMI - HDMI GENESIS Premium 3 m

69,99

Najszybsza dostawa:

JUTRO24.04.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Rodzaj Kabel Kompatybilność Kontroler Xbox One, Kontroler Xbox Series S, Kontroler Xbox Series X, Nintendo Switch
Kolor Czarno-czerwony Kod produktu 543453

Wyposaż się w kabel HDMI Genesis 8K i wykorzystaj pełny potencjał posiadanego sprzętu. Najnowszy standard HDMI 2.1 pozwoli na obsługę wysokich rozdzielczości oraz nowoczesnych technologii, zapewniając tym samym niezapomniane wrażenia z rozgrywki.

NAJNOWSZY STANDARD HDMI 2.1

Poszukujesz kabla HDMI w standardzie 2.1, który pozwoli Ci uwolnić pełną moc konsoli Xbox Series X oraz posiadanego telewizora? Korzystaj z przepustowości na poziomie 48 Gbit/s i techniki Display Stream Compression (bezstratnej kompresji) i wyświetlaj obraz w rozdzielczości 8K (7680 x 4320) z odświeżaniem 120 Hz. Jeszcze większa szczegółowość w trakcie rozgrywki? Od teraz to możliwe.

TECHNOLOGIE MAJĄCE ZNACZENIE

Wsparcie dla technologii Auto Low Latency Mode, Quick Frame Transport oraz Variable Refresh Rate to udogodnienia, które doceni każdy gracz. Możesz zapomnieć o ręcznym ustawianiu trybu gry po uruchomieniu konsoli. Dzięki ALLM zawsze aktywuje się on automatycznie. QTF pozwoli z kolei zmniejszyć opóźnienia poprzez wysłanie obrazów przez łącze tak szybko, jak to tylko możliwe. Nie musisz też martwić się o nieprzyjemne skoki wydajności dzięki VRR. Technice, która synchronizuje płynność działania gry z Twoim ekranem. Pożegnaj zbyt wysoki input lag i skup się na tym, co naprawdę istotne.

DŹWIĘK NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Nie tylko obraz. Kabel HDMI Genesis 8K wyposażono w szereg usprawnień dla prawdziwych fanów wysokiej jakości audio. Wszystko za sprawą protokołu HDMI eARC i możliwości dwukierunkowego przesyłu dźwięku w formatach Dolby Atmos i DTS-X. Dzięki temu zyskujesz nie tylko najwyższą jakość dźwięku, ale też pełną funkcjonalność.

Z MYŚLĄ O PLATFORMACH XBOX SERIES X / XBOX SERIES S I PC

Szukasz kabla dedykowanego nowej generacji bądź PC? Dzięki obsłudze najnowocześniejszych technik kabel HDMI Genesis 8K pozwoli Ci wykorzystać pełny potencjał Twojego sprzętu. Jest on kompatybilny także z Xbox One, tworząc tym samym stabilne i niezawodne połączenie.

TRWAŁOŚĆ NA LATA

Chcesz, aby Twój kabel służył Ci przez lata? Z Genesis HDMI 8K nie musisz się o to martwić. Zewnętrzna powłoka przewodu sprawia, że wyróżnia się on wysoką elastycznością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Nie bez znaczenia są też pozłacane wtyki i przewodniki wykonane z czystej miedzi.

SPECYFIKACJA PRODUKTU:

Złącza: HDMI
Ilość PIN-ów: 19
Wersja HDMI: 2.1
Długość przewodu: 300 cm
Rodzaj ekranowania: Podwójne ekranowanie
Maksymalna rozdzielczość wideo: 7680 x 4320 px
Prędkość transmisji: 48 Gb/s
Chipset: Nie
Materiał: Miedziany (CU)
Wykonanie styku: Pozłacane
AWG: 30
Oplot przewodu: Oplot tekstylny
Wtyczka kątowa: Nie
Kolor: Czerwony, Czarny
Numer katalogowy: NKA-1994

Rodzaj Kabel
Kompatybilność Kontroler Xbox One, Kontroler Xbox Series S, Kontroler Xbox Series X, Nintendo Switch
Gwarancja 24 miesiące
Kolor Czarno-czerwony
Zawartość zestawu Kabel HDMI
Długość [m] 3
Typ HDMI - HDMI
Wtyczka kątowa Nie
Nazwa producenta/importera GENESIS

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!