NINTENDO

Kontroler NINTENDO Switch Joy-Con

309,00
299,00
Dostępny od ręki

Najszybsza dostawa:

POJUTRZE 06.08.2021

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Programowalne przyciski Nie Przeznaczenie Nintendo Switch
Rodzaj Kontroler Wibracje Tak
Kolor Fioletowy, Pomarańczowy Komunikacja Bezprzewodowa
Kod produktu 554628

Wszechstronne Joy-Cony oferują wiele sposobów cieszenia się nimi. Każdy z Joy-Conów może być używany niezależnie w każdej dłoni lub razem jako jeden kontroler po włożeniu do uchwytu Joy-Con. Można je także podłączyć do głównej konsoli i używać ich w trybie przenośnym lub dzielić się nimi z przyjaciółmi, aby cieszyć się rozgrywką dla dwóch graczy. Każdy Joy-Con ma pełny zestaw przycisków i może być używany jako cały kontroler. W każdym znajduje się także przyspieszeniomierz i żyroskopowy czujnik ruchu, co pozwala na niezależne od siebie ruchy Joy-Conem.

 

Na lewym Joy-Conie znajduje się przycisk Capture Button, który gracze mogą wcisnąć, aby momentalnie wykonać zrzut ekranu swojej rozgrywki i podzielić się nim ze znajomymi w mediach społecznościowym.

 

W prawym Joy-Conie znajduje się czytnik NFC, co pozwala na interakcję z figurkami amiibo, a także czujnik ruchu IR, który potrafi rozpoznać odległość, kształt oraz ruch przedmiotów znajdujących się w pobliżu dla specjalnie zaprojektowanych gier. Przykładowo, potrafi on powiedzieć, jak daleko znajduje się ręka gracza, a także, czy gracz pokazuje nią papier, kamień czy nożyce.

 

Oba Joy-Cony posiadają wibracje HD, które pozwalają na odczucie delikatnych i prawdziwszych niż kiedykolwiek wibracji w kompatybilnych grach. Efekt jest tak szczegółowy, że gracz może, przykładowo, poczuć wibracje pojedynczych kostek lodu, potrząsając Joy-Conem. Dzięki wibracjom HD będziecie mogli doświadczyć poziomu realizmu niemożliwego do odczucia wcześniej, za pomocą jedynie obrazów i dźwięków.

Ilość przycisków 9
Programowalne przyciski Nie
Przeznaczenie Nintendo Switch
Rodzaj Kontroler
Wibracje Tak
Wyjście słuchawkowe Nie
Kolor Fioletowy, Pomarańczowy
Komunikacja Bezprzewodowa
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Zawartość zestawu 2 paski na nadgarstek
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera NINTENDO

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!