NINTENDO

Kontroler NINTENDO Switch Joy-Con

311,28

Najszybsza dostawa:

JUTRO25.09.2023

Zamów telefonicznie 22 122 33 00

Programowalne przyciski

Nie Przeznaczenie Nintendo Switch
Rodzaj Kontroler Wibracje Tak
Kolor Zielono-różowy Komunikacja Bezprzewodowa
Kod produktu 888078
Parametry fizyczne kontrolera

Kontroler NINTENDO Switch Joy-Con to urządzenie peryferyjne, które każdy amator konsoli powinien posiadać, jeśli chce w pełni korzystać z jej funkcji. Składa się z dwóch części, tak zwanych potocznie Joy-Conów. Każdy z nich jest w pełni funkcjonalny. Ona wykonane zostały z miękkiego tworzywa sztucznego, aby łatwiej je podłączyć do konsoli. Jeden Joy-Con jest w kolorze różowym, podczas gdy drugi jest zielony. Na każdym z nich znajdują się przyciski i joysticki służące do kontrolowania postaci w grach. Komunikują się one z konsolą w sposób bezprzewodowy. Na lewym Joy-Conie poza standardowymi przyciskami znajduje się Capture Button, który pozwala na stworzenie zrzutu ekranu i podzielenie się postępami w grze w mediach społecznościowych.

KONTROLER NINTENDO SWITCH JOY-CON GREEN & PINK NEON (PARA) parametry fizyczne

Gra jednoosobowa, a może tryb dla dwóch graczy?

Ze względu na fakt, że oba elementy kontrolera mogą działać zarówno wspólnie, jak i osobno możliwym jest rozgrywka dla dwóch graczy. Każdy z nich otrzymuje swojego Joy-Cona i cieszy się grą w wersji przenośnej. Gra jednoosobowa jest również możliwa. Po połączeniu obu Joy-Conów do konsoli można ich używać jednocześnie do rozgrywki przy zastosowaniu obu rąk. Konsolą Nintendo Switch w wersji przenośnej można, zatem zarówno cieszyć się w samotności, jak i dzielić radość gry z przyjaciółmi.

KONTROLER NINTENDO SWITCH JOY-CON GREEN & PINK NEON (PARA) TRYBY

Dodatkowe funkcje rozszerzające możliwości konsoli

Urządzenie zostało wzbogacone w dodatkowe rozszerzenia, które nie tylko podnoszą jakość gry, ale również zwiększają możliwości konsoli. Kontroler NINTENDO Switch Joy-Con w prawym Joy-Conie posiada czytnik NFC, co pozwala na interakcję z figurkami amiibo. Jednocześnie wbudowany czujnik odległości i ruchu przedmiotów pozwala na aktywną grę w niektóre ze zręcznościowych, aktywizujących tytułów. Zamontowane wibracje HD pozwolą na jeszcze bardziej realne odczucia w czasie gry.

KONTROLER NINTENDO SWITCH JOY-CON GREEN & PINK NEON (PARA) wibracje czujnik HD czujnik odległości i ruchu czytnik NFC

Zestaw zawiera

2 kontrolery.


Ilość przycisków 9

Programowalne przyciski

Nie
Przeznaczenie Nintendo Switch
Rodzaj Kontroler
Wibracje Tak
Wyjście słuchawkowe Nie
Kolor Zielono-różowy
Komunikacja Bezprzewodowa
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Zawartość zestawu 2 kontrolery
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera NINTENDO

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!